Голи Лойка та Корольчука принесли перший заліковий бал ФК “Малинськ” у Хмельницькому + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 16 лютого, на «Кубку міського голови Хмельницького» відбулися чергові два поєдинки.

Як розповіли журналісти сайту “Є”, першими на поле ДЮСШ №1 вийшли вінницька «Нива» та ФК «Малинськ». Зауважимо, що матч розпочався з затримкою більше, ніж на півгодини. Причина – команда з Рівненщини запізнилася. Утім, футболісти з Малинська без розминки вийшли на матч і дали справжній бій друголіговому клубу з Вінниці.

Щоправда, в першому таймі голів команди не забивали. А ось у другому – потішили глядачів чотирма. «Нива» першою відкрила рахунок, коли відзначився Богач. Але малинчани доволі швидко зрівняли рахунок, коли зі штрафного влучним ударом відзначився Василь Лойко. Але рахунок 1:1 протримався… хвилину! Адже вінничани заробили пенальті, який реалізував Коровіков.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “НИВА” (ВІННИЦЯ)

Вінничанам не вдалося втримати перемогу. ФК «Малинськ» завдяки голу Артем Корольчука зрівняв рахунок і здобув перший заліковий бал на турнірі в Хмельницькому. Отож, 2:2.

У другому матчі зійшлися волочиський «Агробізнес» та «Нива» з Теребовлі Тернопільської області. Першоліговий клуб у двох попередніх поєдинках вигравав з рахунками 2:0, а тому було цікаво чи зможуть тернополяни хоча б вразити ворота «Агробізнеса». Адже «Нива», між іншим, у своїх трьох попередніх матчах не йшла з поля без забитого голу.

В підсумку, матч завершився перемогою команди з Волочиська 1:0.