На турнірі у Хмельницькому ФК “Малинськ” здобув другу свою перемогу + ФОТО

У неділю, 24 лютого, відбулися чергові матчі «Кубку міського голови Хмельницького» з футболу. У десятий ігровий день пройшли два поєдинки.

У першому матчі зустрілися ФК «Малинськ» та старокостянтинівський «Случ». Гості, в активі яких до цієї зустрічі була лише одна перемога, цілком справедливо розраховували на очкові здобутки, адже клас суперника цілком це дозволяв.

Першими у матчі відзначилися гості з Рівненщині, коли на 31 хвилині забив Роман Воробей. Згодом, вже у другому таймі, ФК «Малинськ» подвоїв свою перевагу, коли на 75 хвилині відзначився Анатолій Онищук. Утім, «Случ» вдалося через 6 хвилин скоротити відставання в рахунку – забив Антон Федоров. Та врятуватися від поразки старокостянтинівська команда не змогла. В підсумку, ФК «Малинськ» переміг 2:1.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “СЛУЧ”

У другому поєдинку хмельницьке «Поділля» мало зіграти з красилівським «Случем». Але чемпіон Хмельницької області вирішив далі не брати участі в турнірі. Утім, красилівчан замінили іншою командою – вихованцями «Поділля». По суті, заявивши хлопців з U-17, додавши ряд гравців з U-19, а також Артема Романюка з основної команди.

Юні футболісти не змогли дати гідний бій головній команді. «Поділля» перемогло 5:0 – голи забивали Гладкий, Бабак, Морговський, Гайдаш та Швець. Отож, «Поділля» та разом із «Агробізнесом» і далі демонструють стовідсотковий результат.