Рівненський “Понеділок” удруге поспіль пробився до фіналу міського Меморіалу Шморгуна + ФОТО + ВІДЕО

За перемогу у відкритій Першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” взірця 2019 року боротиметься місцевий “Понеділок” та клесівський “Граніт”. Для міської команди фінал стане другим поспіль за два останні роки, для представника Сарненського району – шансом ще більше покращити своє минулорічне досягнення, коли клесівчани стали третіми.

1/4 фіналу, 23.02, субота,
ДЮСШ “Верес” U-17 – “Понеділок” 1:2 ФК “Садове-2” – “Горинь” 3:2 “Граніт” – “Калина” 1:1 пп 8:7 “Коливань” – “Сатурн” 2:0

1/2 фіналу, 24 лютого, неділя,
“Понеділок” – ФК “Садове-2” 2:2 пп 5:4 “Граніт” – “Коливань” 0:0 пп 4:2

Статистика турніру.

всього матчів – 62, голів – 205, в середньому за матч – 3,31, результативних матчів (понад 3 м’яча за гру ) – 28 (45,16%), безгольових ігор – 5 (8,06%), найчастіше зустрічалися рахунки – 1:0 та 2:1 (по 8 разів або по 12,9%).

У двох парах майбутні півфіналісти прогнозувалися легко. В підсумку, і “Понеділок”, і “Коливань” зуміли обіграти своїх суперників ще в основний час та пройти далі. Хоча в матчі юнаків “Вереса” і чинного переможця Зимової першості певний час тримався рахунок 1:1.

Запеклою, як і очікувалося, виявилася боротьба у матчі фаворитів турніру – “Калини” та “Граніту”. Клесівська команда вже в дебюті поєдинку вийшла вперед, проти бугринці досить швидко відновили статус-кво у матчі. Рахунок 1:1 протримався аж до фінального свистка і довелося бити післяматчеві пенальті.

Нагадаємо, що в минулому році “Калина” саме після тривалої серії одинадцятиметрових і скандалу з ними поступилася у півфіналі турніру “Понеділку”, після чого відмовилася від матчу за третє місце саме з тим же “Гранітом”. Ось і цього разу гравцям обох клубів довелося бити по 10 пенальті і краще з цим справилися футболісти з Сарненщини – 8:7 на користь “Граніту”

Поєдинок ФК “Садове-2” та “Горині” пройшов за переваги представників Гощанського району. Вигравши перший тайм, садівчани на початку другого тайму пропустили, але досить швидко відновили відрив у два м’яча. Кустинська команда забила ще раз лише під самісіньку завісу поєдинку, коли вже часу відігратися просто фізично не вистачало.

Згідно жеребкування, першим фінальним матчем став поєдинок між “Понеділком” та ФК “Садове-2”. Вперше і востаннє ці два колективи зустрічалися у поєдинку за третє місце Меморіалу Шморгуна 2017 року. Тоді садівчани мінімально поступилися, пропустивши м’яч на останніх хвилинах.

Ось і цього разу зустрічі почалася за переваги “Понеділка”. Більше того, невдалий “винос” з власного карного майданчику після подачі зі штрафного і м’яч вдало “ліг” на ногу Вадима Лозяна, який у Чемпіонаті області грає за ФК “Садове”. Удар півзахисника вийшов ефектний та ефективний, прямісінько у верхню “дев’ятку” – 1:0!

Але після цього ФК “Садове-2” зумів вирівняти гру і поволі почав перебирати ініціативу у свої ноги. Незабаром, садівчани використали обрізку опонентів у середині поля та зрівняли рахунок – Рустам Кишиєв виграв очну дуель у Олексія Дем’янця – 1:1.

Другий тайм для садівчани почався вкрай вдало. Не пройшло і декількох хвилин, як Рустам Кишиєв прорвався правим флангом і подав на дальню штангу. М’яч за високою дугою опустився за комірець Олексія Дем’янця, де став легкою здобиччю Дмитра Симончука – 2:1!

Після цього майже всю другу половину гравці “Понеділка” безуспішно намагалися взяти ворота Андрія Троцького. Садівчани з успіхом відбивалися, напруга на полі і біля нього наростала, в одному з епізодів, навіть, “дісталося” боковому арбітру від уболівальників “Понеділка”. А на останній 70-й хвилині головний арбітр матчу призначив спірний одинадцятиметровий, який реалізував Олександр Дмитрук.

Вирок судді виконав сам постраждалий – 2:2. Після цього садівчани встигли лише поміняти голкіпера та розвести м’яч з центру поля…

У серії післяматчевих пенальті всі п’ять досвідчених футболістів “Понеділка” виконали одинадцятиметрові бездоганно. Натомість, Олексій Дем’янець зумів парирувати один з ударів суперників, чого виявилося достатньо для виходу його команди до фіналу – вдруге поспіль.

Другий півфінальний поєдинок пройшов без забитих м’ячів. Знову кращого у цій парі довелося визначати у серії одинадцятиметрових ударів. І як в попередній зустрічі гравці “Граніту” з цим елементом футбольної гри справилися краще, відправивши “Коливань” боротися лише за третє місце.