На турнірі в Хмельницькому ФК “Малинськ” “заочно” піднявся на третю сходинку + ФОТО

В останній день зими у Кубку міського голови Хмельницького відбулося два поєдинки. І якщо перемога основи “Поділля” над своїми юнаками виявилася цілком очікуваною, то поразка теребовлянської “Ниви” у грі проти “Случа” з Старокостянтинова виявилася дещо несподіваною. Саме цей результат дозволив ФК “Малинськ” у турнірній таблиці піднятися на третю сходинку в турнірці Кубку.

Звіт про матчі від Віктора Зарванського:

Матч перший. “Поділля” – “Поділля” U-19 8:0 (Муляр, 9, Морговський, 37, Гладкий, 49, 79, Бабак, 54, 68, Якубов, 63, Кривденко, 86-а-гол)

В першому таймі досить швидко основа відкрила рахунок, на 9-ій хвилині після навісу з флангу Муляр замкнув головою (1:0). У відповідь в молоді вийшла хороша контратака, якби Нестеренко трішки запізнився з виходом, Низовець міг би зрівнювати. Далі була првна перевага основи. Музичук спершу не зміг в штрафній розстріляти ворота, попавши в кіпера. Згодом той же Музичук добре пробивав здалеку, а після удару Гайдаша вже захисники підстрахували – зупинивши м’яча практично на лінії. А на 37-ій хвилині “Поділля” отримало право на штрафний удар, пробивати взявся Ян Морговський і чітко відправив круглого в кут воріт (2:0). Під кінець тайму Романюк здорово пробивав головою після навісу Майка, кіпер перевів на кутовий.

Другий тайм почався з атак основи. І вже на 49-ій хвилині Якубов з Гладким вийшли два в один на воротаря й останній збільшив рахунок (3:0). Через п’ять хвилин вже Бабак замкнув дальню після прострілу Якубова (4:0). На 63-ій хвилині Якубов вийшов сам-на-сам з воротарем молодіжки, перший удар кіпер парирував, але повторним Алі таки забив свій гол (5:0). За п’ять хвилин мав робити дубь Бабак, кіпер перевів на кутовий. Муляр подав на вільного Бабака, і той таки забив (6:0). 79-та хвилина… Каверін навісив, Бабак пробив головою – кіпер дістав кінчиками пальців, але відбив прямо на Гладкого, який не міг не забивати (7:0). Під завершення Воловик вивів Якубова віч-на-віч з вротарем і Алі з другої спроби пробивав і Кривченко зрізав круглого у свої ворота (8:0). Гладкий міг робити хет-трек, але пробив повз стійку.

Боротьби не вийшло.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ПОДІЛЛЯ” – “ПОДІЛЛЯ” U-19

Матч другий. “Нива” Теребовля – “Случ” Старокостянтинів 1:2 (Бегашов, 8 – Гнатюк, 4, Федоров, 80)

Вже на 4-ій хвилині Гнатюк зорієнтувавшись в ситуації відкриває рахунок (0:1). Досить швидко теребовлянці відігрались. На 8-ій хвилині прямим ударом зі штрафного забиває Бегашов (1:1). Гра проходить на зустрічних курсах. Кілька напівмоментів у обох суперників, але до реальної загрози воротам не доходить. Олег Никеруй смачно пробив по воротах “Случа”, Жмурко перевів м’яча в аут. В боротьбі за центр прходить практично весь тайм. Дальній удар зі штрафного, м’яч просковзнув поруч із стійкою воріт “Ниви”. Відповідь теребовлянців, Бегашов скинув під удар на Олега Никеруя, удар вийшов не точним.

Другий тайм теж почався в боротьбі за центр поля. Непоганий прорив від Федорка, але захисники “Ниви” встигають нейтралізувати небезпеку. У відповідь Шаповал кидав у вільну зону, але Бегашов не встиг. Хороший штрафний у виконанні “Случа” – Ольховий перевів на кутовий. Контратака від “Ниви” – Бегашов не зміг переграти Жмурка. Дальній постріл від Антона Федорова – точно в кут воріт, воротар безсилий (1:2). Федорко гарно приклався – Ольховий переводить на кутовий. “Нива” намагається відігратись, але в завершенні чогось не вистачає. Ще одна нагода на фініші у “Случа”, Федорко трішки відпустив м’яча… момент втрачено. Все, свисток рефері – 1:2.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “НИВА” – “СЛУЧ”