ОДЕКу втретє поспіль за півроку не вдалося обіграти ФК “Малинськ” + ФОТО

Два представники Рівненщини в Чемпіонаті України серед аматорів провели останній свій поєдинок у нинішньому році. Зустрічалися ОДЕК та ФК “Малинськ” один з одним в Оржеві у перенесеному матчі 4 туру. Для команд ця зустріч стала третьою в цьому півріччі і втретє команда з Рівненського району не змогла здолати колектив із Березнівського – до цього ОДЕК зіграв у рамках Чемпіонату області 1:1 удома та 1:4 на виїзді. Цікаво, що у першій половині 2018 року Оржів двічі обігрував Малинськ у рамках Чемпіонату ААФУ сезону 2017-2018 років (удома 3:2) і в гостях у Кубку області (2:0).

Звіт про матч від SportArena:

ОДЕК — ФК Малинськ — 1:1
Голи: Трофімчук, 37 — Лойко, 70

ОДЕК: Кособуцький, Загривий, Чикалюк-Козакевич, Мучак, Красномовець, Кошка, Коляда (Наумець, 87), Капустинський (Фесенко, 80), Ніколайчук (Гриб, 90+1), Трофімчук (Газицький, 84), Таргоній. Запасні: Приходько, Шекель, Бицюк. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

Малинськ: Балаушко, Лойко, Гергелюк, Воробей, Луцюк, Проневич, Савицький, Брикса (Скоцький, 57), Онищук (Кір’ях, 80), Штандер (Гайдучик, 87), Корольчук. Запасні: Мичко, Шепель, Корнійчук, Фокін. Головний тренер: Самардак Богдан.

14:00, 11.11.2018. Оржів. Стадіон ОДЕК. 200 глядачів, поле 3, +7С
Суддя: Дубиківський Сергій (Київська)

Попередження: Коляда, 32, Мучак, 38, Чикалюк-Козакевич, 51, Ніколайчук, 58 — Штандер, 24, Брикса, 30, Онищук, 78, Скоцький, 90+3

Перенесений матч лідерів таблиці був вдвічі принциповішим, адже зустрілись команди після нещодавнього протистояння на першість області, де ФК Малинськ розбив суперника (4:1). Відповідно, настрій ОДЕКа на цей поєдинок зашкалював, та перший тайм залишився за господарями. Ближче до перерви після вкидання ауту після передачі Ніколайчука на ворота успішно втік Трофімчук – 1:0. Гості відігралися у середині другого тайму, коли Корольчук заробив фол, а Лойко гарматним «пострілом» зі штрафного відправив м’яча до сітки – 1:1. Нічия в обласному дербі!

ОДЕК залишається без програшів та йде у відпустку на першій сходинці. ФК Малинськ поступається лише у різниці м’ячів, але має на гру більше.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ОДЕК – ФК “МАЛИНСЬК”