У другому турі Чемпіонату області ФК “Малинськ” гостював у Гощі. Незважаючи на дощову погоду та важке поле гості переконливо обіграли місцевий ФК “Гоща-РІТТЕР” зі своїм улюбленним рахунком 7:1 (нагадаємо, в першому турі такий же результат зафіксували у Вараші у матчі з “Ізотоп-РАЕС”).

Чемпіонат області, 2 тур, 01.05, середа,

ФК “Гоща-РІТТЕР” – ФК “Малинськ” 1:7 (юнаки – 1:1), ФК “Садове” – “Маяк” (Сарни) 1:1 (0:1), “Коливань” (Клевань) – “Локомотив” (Здолбунів) 1:1 (1:0), “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – СФК “Іква” 1:2 (6:1)

У першому таймі малинська команда повністю домінувала на футбольному полі, левову частку ігрового часу проводячи на половині поля суперника. Постійний тиск на оборонні редути гощанців примусив оборонців команди-суперниці все частіше помилятися, що, врешті-решт, привело до першого голу. На 11 хвилині Олексій Сержанюк після подачі кутового у виконанні Василя Штандера пробив точно у дев’ятку власних воріт – 0:1. Другий м’яч влетів у сітку воріт Олексія Дем’янця через чотири хвилини також не без допомоги гравців ФК “Гоща-РІТТЕР”. Роман Савицький наважився на удар з-за меж карного майданчика, м’яч зрикошетив від ноги захисника і парашутом опустився за спиною голкіпера господарів – 0:2. А на 23-й хвилині після серії рикошетів у карній зоні шкіряна куля від гощанців потрапила прямо на ногу все тому ж капітану гостей – 0:3.

Завершилося побиття ФК “Гоща-РІТТЕР” у першій половині зустрічі на 32-й хвилині, коли Юрій Яструб відкинув м’яч зі штрафного Василю Лойку і лівий захисник дальнім ударом-красенем зняв павутинку у дев’ятці воріт Дем’янця.

Під час перерви Богдана Самардак повністю використав ліміт замін і на поле вийшли сім нових виконавців. І майже відразу Олександр Гергелюк втретє у цьому Чемпіонаті області зумів відзначитися, технічно завершивши багатоходівку своїх партнерів – 0:5. Година ігрового часу завершилася голом у виконання Артема Корольчука, котрому м’яч “на блюдечку” виклав Віталій Кашуба. Не забити головою після ідеальної подачі з правого флангу форварду ФК “Малинськ” у цій ситуації було важче, ніж не попасти у ціль – 0:6.

Варто віддати належне гравцям ФК “Гоща-РІТТЕР”, котрі у другому таймі почали більш сміливіше йти вперед і зуміли налогодити хоч якусь контргру. На 76-й хвилині гощанці, нарешті, скористалися розслабленністю візаві. Сержанюк вкинув аут прямо у штрафний майданчик, гравці ФК “Малинськ” почали залишати м’яч один одному і Роман Августинович, котрий з’явився на полі якихось чотири хвилинни тому, виявився спритнішим від усіх та проштовхнув кулю у ворота, котрі по перерві вже захищав Микола Фокін – 1:6.

Утім, останнє слово у звітному матчі залишилося за ФК “Малинськ”. Проникаюча атака правим флангом завершилася розіграшем в карній зоні гощанців і Роман Воробей потужним ударом в дальній нижній кут встановив остаточний результат цієї зустрічі – 1:7.

Протокольні дані матчу 2 туру Чемпіонату Рівненської області 2019.

ФК “Гоща-РІТТЕР” – ФК “Малинськ” – 1:7 (0:4)

01.05.2019. 2 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Сержанюк Олексій (Штандер Василь) (автогол), 11 (0:1)
Савицький Роман (Проневич Дмитро, Штандер Василь), 15 (0:2)
Савицький Роман, 23 (0:3)
Лойко Василь (Яструб Юрій), 32 (0:4)
Гергелюк Олександр (Онищук Анатолій, Гайдучик Микола), 47 (0:5)
Корольчук Артем (Кашуба Віталій), 60 (0:6)
Августинович Роман (Сержанюк Олексій) – аут, 76 (1:6)
Воробей Роман (Кашуба Віталій, Гайдучик Микола), 86 (1:7)

ФК “Гоща-РІТТЕР”: 1.Дем’янець Олексій; 3.Сержанюк Олексій; 25.Гордійчук Максим; 4.Блажиєвський Ігор; 17.Прокопчук Денис; 5.Шурпик Віктор; 11.Баранчук Володимир (6.Шелест Леонід, 76); 19.Гуда Максим (8.Ковтунович Артем, 88); 18.Величко Володимир; 23.Царьов Вадим; 9.Любар Олександр (к)(15.Августинович Роман, 71).
Середній вік: 27,7 року.

ФК “Малинськ”: 77.Грицаль Михайло (1.Фокін Микола, 46); 10.Брикса Віталій (5.Воробей Роман, 46); 25.Портянко Олександр; 6.Луцюк Дмитро; 4.Лойко Василь; 3.Проневич Дмитро; 18.Яструб Юрій (11.Гайдучик Микола, 46); 33.Савицький Роман (к) (44.Гергелюк Олександр, 46); 17.Штандер Василь (22.Кашуба Віталій, 46); 16.Кір’ях Віктор (7.Онищук Анатолій, 46); 23.Дацюк Роман (88.Корольчук Артем, 46)
Середній вік: 27,6 року.

Попередження: Портянко Олександр, 39.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-РІТТЕР” – ФК “МАЛИНСЬК”

А от в іншому матчі на теренах Гощанському районі фавориту не вдалося уникнути втрати очок. У Садовому чемпіони області з “Маяка” змушені були відігруватися після пропущеного голу у першому таймі, який забив Анатолій Пархомчук зі штрафного удару.

Відігратися сарненчанам вдалося лише після реалізації одинадцятиметрового – в одній з атак гостей м’яч влучив у руку оборонця після прострілу низом з флангу. Вирок арбітра чітко реалізував Сергій Жданюк, який пробив сильно під поперечину. Щоправда, рахунок 1:1 – це максимум, чого вдалося “Маяку” досягнути у даній зустрічі.

У двох інших поєдинках зустрічалися головні невдахи першого туру. У Зорі клеванська “Коливань”, яка перед цим зазнала розгрому у Сарнах, приймала “Локомотив”, котрий мінімально поступився у першому турі вдома “Соколу”. Як підсумок, команди розійшлися миром, набравши перші залікові пункти та забивши свої перші м’ячі у поточному Чемпіонаті області . У складі залізничників відзначився Андрій Зінчук, за господарів – Олексій Попик.

Певною сенсацією можна вважати результат у Вараші. Господарі, котрі в минулому році посіли високе п’яте місце, швидко повели у рахунку в грі проти СФК “Іква”, який в Чемпіонаті Рівненщини – 2018 став лише десятим. На 16-й хвилині за атомників відзначився Олександр Кушнір. Утім, ще до перерви, на 41-й хвилині, млинівчани зусиллями Віталія Колядича відновили паритет. А за сім хвилин до фінального свистка Павло Ліщук вивів гостей вперед. Саме результат 1:2 став остаточним у цій зустрічі. Для “Ізотоп-РАЕС” ця поразка стала другою поспіль на власному полі, а от Млинів після домашнього програшу здобуває повноцінні три очки та й ще на виїзді.

Заключний матч 2 туру між “Соколом” та “Калиною” перенесено через тимчасову неготовність стадіонів як у Радивилові, так і в Бугрині приймати поєдинки такого високого рангу. Попередньо між командами досягнута домовленність, що ця зустріч відбудеться на полі “Сокола” 30 червня.

2 thoughts on “Свій другий матч Чемпіонату області ФК “Малинськ” знову завершив крупною перемогою + ФОТО + ВІДЕО