ФК “Малинськ” у третій поспіль грі Чемпіонату області у гостях громить суперника

Після недовгої паузи у Чемпіонаті Рівненської області ФК “Малинськ” провів поєдинок 4 туру змагань у Млинові, де на добре вже відомому гравцям полі стадіону “Колос” здобув чергову, вже третю поспіль, перемогу з великим рахунком. Гравці СФК “Іква” більш-менш зуміли протистояти підопічним Богдана Самардака лише у першому таймі, який програли 0:2.

По перерві ж ФК “Малинськ” дотиснув млинівчан, провівши ще чотири м’ячі. На 57-й і 66-й хвилинах тренерський штаб гостей замінив відразу шість польових гравців, троє з яких і записали на свій рахунок чотири наступні голи.

Протокольні дані матчу.

СФК “Іква” (Млинів) – ФК “Малинськ” – 0:6

09.05.2019. 4 тур. Млинів. Стадіон “Колос”. 150 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський рн)

Дацюк Роман, 88 (0:6)

ФК “Малинськ”: 77.Грицаль Михайло; 6.Луцюк Дмитро; 44.Гергелюк Олександр (10.Брикса Віталій, 66); 4.Лойко Василь; 5.Воробей Роман (3.Проневич Дмитро, 57); 25.Портянко Олександр; 33.Савицький Роман (к) (28.Єременко Дмитро, 57); 18.Яструб Юрій (22.Кашуба Віталій, 57); 7.Онищук Анатолій (23.Дацюк Роман, 66); 16.Кір’ях Віктор; 88.Корольчук Артем (11.Гайдучик Микола, 66).

Середній вік команди: 27,4 року.

Попередження: Ліщишин Андрій, 26; Яконюк Валентин, 51; Боровець Микола, 78 – Луцюк Дмитро, 60.

Щодо конкурентів ФК “Малинськ”, то і ФК “Садове”, і “Маяк” свої поєдинки виграли. Сарненчани без надсзусиль у Гощі обіграли місцевий клуб із рахунком 4:0. Свої четверті м’ячі у поточному Чемпіонаті області провели лідери гонки бомбардирів Ігор Носарєв та Владислав Степанчук. А от у Садовому господарі двічі вели у рахунку і двічі “Калина” відігрувалася. Лише на останній хвилині вдале виконання штрафного удару принесло ФК “Садове” непросту перемогу 3:2.

Серед інших результатів варто викремити матч у Вараші. “Ізотоп-РАЕС” після жахливого старту, нарешті, здобув перемогу, при чому зробив це напрочуд переконливо, розгромивши “Локомотив”. А в Зорі ФК “Рафалівка” підтвердив свій вищий клас, перегравши “Коливань” скромно, проте зі смаком.

Чемпіонат області, 4 тур, 09.05, четвер,

СФК “Іква” (Млинів) – ФК “Малинськ” 0:6 (юнаки – 0:2) ФК “Садове” – “Калина” (Бугрин) 3:2 (2:0) ФК “Гоща-РІТТЕР” – “Маяк” (Сарни) 0:4 (0:1) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Локомотив” (Здолбунів) 8:3 (3:0) “Коливань” (Клевань) – ФК “Рафалівка” 0:2 (1:0)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-РІТТЕР” – “МАЯК”

Турнірна таблиця Чемпіонату області після 4 туру.