У першому “здолбунівському” поєдинку ФК “Малинськ” без труднощів розгромив “Локомотив” + ВІДЕО

Матч 6 туру Чемпіонату Рівненської області ФК “Малинськ” проводив на стадіоні “Локомотив” у Здолбунові проти місцевої команди. Нагадаємо, “залізничники” повернулися до Першої ліги після кількарічної перерви, проте, як показали перші п’ять турів змагань в еліті, вони не в змозі поки конкурувати з більшістю колективів головного дивізіону. Зрозуміло, що для ФК “Малинськ” не склало особливих труднощів не просто обіграти здолбунівчан, але й здобути найкрупнішу для себе перемогу в Чемпіонаті Рівненщини зразка 2019 року.

Вже у першому таймі матчу гості відправили у ворота Владислава Пушика п’ять м’ячів. Авторами голів стали Віталій Брикса (забив двічі), Микола Гайдучик, Василь Лойко та Роман Дацюк. До честі господарів, вони зуміли “розмочити” Михайла Грицаля і на перерву команди пішли за рахунку 1:5.

У другому таймі кардинальних змін у характері гри на “Локомотиві” не трапилося – гості атакували, господарі захищалися та виймали м’ячі з сітки власних воріт, щоправда, не так часто, як у першій половині. Зокрема, двічі забив Артем Корольчук та один раз – Олександр Гергелюк. А фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував надпереконливу перемогу ФК “Малинськ” з рахунком 8:1.

Протокольні дані матчу:

“Локомотив” (Здолбунів) – ФК “Малинськ” – 1:8 (1:5)

19.05.2019. 6 тур. Здолбунів. Стадіон “Локомотив”. 350 глядачів.

Корольчук Артем, 77 (1:7)
Гергелюк Олександр – з пенальті, 85 (1:8)

ФК “Малинськ”: 77.Грицаль Михайло; 44.Гергелюк Олександр (к); 25.Портянко Олександр (5.Воробей Роман, 46); 3.Проневич Дмитро (33.Савицький Роман, 46); 6.Луцюк Дмитро; 4.Лойко Василь; 7.Онищук Анатолій; 23.Дацюк Роман (17.Штандер Василь, 46); 18.Яструб Юрій; 11.Гайдучик Микола; 10.Брикса Віталій (88.Корольчук Артем, 65)

Середній вік: 27 років.

Попередження: Зінчук Андрій, 16; Стельмащук Тарас, 84 – Штандер Василь, 54; Воробей Роман, 83.

Вже найближчої середи малинська команда вдруге завітає до Здолбунова, де знову зіграє проти «залізничників». Щоправда, цього разу матч відбудеться в рамках обласного Кубку – на стадії 1/8 фіналу ФК «Малинськ», швидше за все, без проблем «поставить шлагбаум» для «Локомотива».

Завдяки перемозі у Здолбунові ФК “Малинськ” знову скоротив відставання від ФК “Садове”, який зараз лідирує у Чемпіонаті області, до одного залікового пункту. Садівчани грали на день раніше і у важкій боротбі на залитому полі власного стадіону мінімально переграли “Сокіл”, забивши м’яч лише на 79-й хвилині зустрічі.

На третьому місці закріпився “Маяк”, оскільки найближчі його переслідувачі – “Ізотоп-РАЕС” та ФК “Рафалівка” – у володимирецькому дербі втратили по два пункти кожен, зігравши між собою 2:2. У Вараші в першому таймі домінували гості, котрі за чотири хвилини – з 30-ї по 33-у – двічі вразили ворота суперника. Проте по перерві справи у ФК «Рафалівка» пішли гірше. Спочатку її гравці опинилися в меншості через вилучення на 50-й хвилині Леоніда Федіни і майже відразу після цього пропустили перший м’яч. Зрівняти ж рахунок «атомникам» вдалося лише на 77-й хвилині, проте на більше футболістів «Ізотоп-РАЕС» вже не вистачило.

А от чинні чемпіони регіону – сарненчани – після поразки в останньому поєдинку Чемпіонату в матчі проти ФК «Малинськ» – у Млинові крупно переграли СФК “Іква” з результатом 5:1. По дублю до свого активу занесли Владислав Степанчук та Сергій Жданюк, які ще до перерви забезпечили своїй команді комфортну перевагу в рахунку. Гол престижу в господарів провів граючий тренер та капітан млинівчан Сергій Вишневський, проте останнє слово в цій зустрічі все ж залишилося Сарнами і Олександр Жданюк знову довів перевагу «Маяка» до чотирьох м’ячів.

Ще в одному дербі 6 туру, цього разу гощанському, першу перемогу з початку Чемпіонату області 2019 здобула “Калина”. Забивши в середині першого тайму, бугринці зберегли прийнятний їм рахунок і з передостаннього місця піднялися на восьме. Наразі відразу чотири клуби Першої ліги мають в активі по чотири залікові бали та ділять 7-10 сходинку турнірної таблиці.