Після п’ятої розгромної перемоги ФК “Малинськ” очолив турнірку Чемпіонату області + ФОТО + ВІДЕО

Свій шостий поєдинок у Чемпіонаті Рівненської області 2019 ФК “Малинськ” проводив у Рівному на стадіоні “Водник”, де приймав “Калину” з Бугрина. Представник Гощанського району хоча й невдало почав нинішній сезон – лише одна перемога та нічия при трьох поразках – являє собі цілком боєздатний колектив, який у минулому році став четвертим у дебютному для себе виступі в Першій лізі. Це, зокрема, підтвердив перший тайм зустрічі, який номінальні господарі виграли лише з рахунком 1:0, при чому бугринці мали декілька відверто непоганих епізодів біля воріт Михайла Грицаля.

Щоправда по перерві вливання “свіжої крові” в організм ФК “Малинськ” дало свій результат і фінальний свисток головного арбітра матчу Володимира Дзюри зафіксував переконливу перемогу команди Богдана Самардака з рахунком 5:0 (до голу в першому таймі ще два красеня у другому додав Віталій Брикса, по одному разу відзначилися Роман Савицький та Артем Корольчук).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “КАЛИНА”