У третьому за чотири дні матчі ФК “Малинськ” здобув свою третю перемогу + ВІДЕО

Поєдинок з “Соколом” у рамках Чемпіонату Рівненської області мав відбутися у 9 турі на стадіоні в Радивилові. Проте з метою розвантажити свій календар для майбутніх матчів у Чемпіонаті України ФК “Малинськ” провів даний поєдинок у середу, 29 травня, в якості господаря на здолбунівському стадіоні “Локомотив”.

Протокольні дані матчу.

ФК “Малинськ” – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – 6:0 (3:0)

29.05.2019. 9 тур. Здолбунів. Стадіон “Локомотив”. 150 глядачів.

Головний арбітр: Фірсов Максим (Рівне)

Голи:
Штандер Василь (Луцюк Дмитро), 24 (1:0)
Штандер Василь (Єременко Дмитро), 27 (2:0)
Корольчук Артем (Лойко Василь), 32 (3:0)
Савицький Роман (Лойко Василь), 61 (4:0)
Яструб Юрій (Брикса Віталій), 84 (5:0)
Дацюк Роман (Штандер Василь), 90 (6:0)

ФК “Малинськ”: 77.Грицаль Михайло; 44.Гергелюк Олександр (к); 5.Воробей Роман; 6.Луцюк Дмитро; 4.Лойко Василь; 33.Савицький Роман; 28.Єременко Дмитро; 22.Кашуба Віталій; 11.Штандер Василь; 9.Гайдучик Микола; 88.Корольчук Артем
Запасні: 1.Фокін Микола; 23.Дацюк Роман; 18.Яструб Юрій; 10.Брикса Віталій; 8.Мичко Олександр; 25.Портянко Олександр

Попередження: Луцюк Дмитро, 15; Воробей Роман, 71 – Ковальчук Сергій, 71.

Незважаючи на те, що лише вчора ФК “Малинськ” провів гру проти бугринської “Калини”, в матчі проти “Сокола” команда Богдана Самардака вийшла на поле в Здолбунові в ранзі безумовного фаворита. Це підтвердив і результат першого тайму, який малинчани виграли з рахунком 3:0. При чому всі м’ячі у ворота суперника залетіли за вісім хвилин – з 24-ї по 32-у.  Спочатку дубль оформив Василь Штандер (це його перші голи у поточному Чемпіонаті), а потім відзначився Артем Корольчук, який за кількістю забитих догнав кращого бомбардира ФК “Малинськ” Віталія Бриксу – тепер в них в обох в активі по шість точних ударів.

По перерві першим сколихнув сітку за спиною кіпера “Сокола” Роман Савицький (5 голів у Чемпіонаті), при чому зробив він практично на тих же хвилинах, що й у вівторковій грі проти “Калини”. Рахунок 4:0 протримався, практично, до завершення поєдинку. Лише в кінцівці зустрічі ФК “Малинськ” дотиснув опонента завдяки голам Юрія Яструба (другий м’яч у турнірі) та Романа Дацюка (п’ятий гол у Чемпіонаті області).

Таким чином, ФК “Малинськ” за останні чотири дні зіграв три поєдинки, здобувши у всіх перемогу з загальним рахунком 12:0. За кількістю зіграних матчів у Чемпіонаті області малинський клуб зрівнявся з ФК “Садове”, але тепер відрив від другого місця складає солідні п’ять залікових балів.

Наступний матч у Чемпіонаті Рівненської області ФК “Малинськ” проведе у неділю, 2 червня, у Рафаловці проти місцевого клубу.