В 1/2 фіналу ФК “Малинськ” зустрінеться з чинним Чемпіоном України серед аматорів

Асоціація аматорського футболу України вітає усіх учасників 1/2 фіналу (плей-оф) чемпіонату України з виходом до цієї стадії змагань!

Учасниками 1/2 фіналу стали: “Вікторія” (Миколаївка), “ВПК-Агро” (Шевченківка), “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) та ФК “Малинськ”.

Етап 1/2 фіналу буде проведено з двох матчів, вдома та на виїзді.

У четвер, 13 червня, в офісі ААФУ відбулося жеребкування з метою визначення порядку проведення матчів 1/2 фіналу.

Підсумки жеребкування:

«Вікторія» (Миколаївка) – ФК «Малинськ»;

«ВПК-Агро» (Шевченківка) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин).

Перші матчі відбудуться 17 червня, матчі-відповіді відбудуться 23 червня 2019 р.

Перші матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими.

Чемпіони та призери 1997/1998 – 2017/2018:

Чемпіони Срібні призери Бронзові призери
2017/2018 “Вікторія” (Миколаївка) “Таврія-Скіф” (Роздол) “ОДЕК” (Оржів)

“Рочин” (Соснівка)

2016/2017 “Агробізнес” (Волочиськ) “Металіст 1925” (Харків) “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка)

«Таврія-Скіф» (Роздол)

2016 “Балкани” (Зоря) “Агробізнес” (Волочиськ) “ОДЕК” (Оржів)

ФК “Врадіївка”

2015 “Балкани” (Зоря) “Рух” (Винники) “Колос” (Зачепилівка)

“Єдність” (Плиски)

ОДЕК (Оржів)

2014 “Рух” (Винники) АФ “Пʼятихатська” (Володимирівка) “ОДЕК” (Оржів)

“Колос” (Ковалівка)

2013 “ОДЕК” (Оржів) “Рух” (Винники) “Локомотив” (Куп’янськ)

“Зоря” (Білозір’я)

2012 “Карпати” (Коломия) “Локомотив” (Куп’янськ) “Совіньйон” (Таїрове)

“Гвардієць” (Гвардійське)

2011 “Нове життя” (Андріївка) ФК “Путрівка” ФК “Самбір”

“Торпедо” (Миколаїв)

2010 “Мир” (Горностаївка) “Звягель-750” (Новоград-Волинський) “ОДЕК” (Оржів)

“Єдність-2” (Плиски)

2009 “Єдність-2” (Плиски) “Торпедо” (Миколаїв) “Ірпінь” (Гореничі)

“Словхліб” (Слов’янськ)

2008 ФК “Лужани” “Торпедо” (Миколаїв) “Локомотив” (Куп’янськ)

“Єдність-2” (Плиски)

2007 “Бастіон” (Іллічівськ) “Єдність-2” (Плиски) ФК “Лужани”
2006 “Шахтар” (Свердловськ) “Грань” (Бузова) “Ходак” (Черкаси)
2005 “Іван” (Одеса) “Фенікс-Іллічівець” (Калініне) “ОДЕК” (Оржів)
2004 “КЗЕЗУ” (Каховка) ФК “Слов’янськ” “Єдність” (Плиски)
2003 “Молнія” (Сєвєродонецьк) “КЗЕЗУ” (Каховка) “Гірник” (Кривий Ріг)
2002 “КЗЕЗУ” (Каховка) “Факел-ГПЗ” (Варва) “Водник” (Миколаїв)
2001 “Шахтар” (Луганськ) “Моноліт” (Костянтинівка) “Угольок” (Димитров)
2000 “ГПЗ” (Варва) ФК “Ніжин” ФК “Ковель”
1999 “Дністер” (Овідіополь) “Техно-Центр” (Рогатин) “Кристал” (Пархомівка)
1998-99 “Динамо” (Львів) “Кристал” (Пархомівка) “ГПЗ” (Варва)
1997-98 “Енергетик” (Бурштин) “Даліс” (Комишуваха) “Кристал” (Пархомівка)

Прес-служба ААФУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *