ФК “Малинськ” обіграв у гостях ФК “Садове” та відновив триочковий відрив від “Маяка” + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 29 червня, ФК “Малинськ” перемогою завершив останній матч першого кола Чемпіонату області у Садовому, команда якого йде на третьому місці в турнірній таблиці. Чергові три очки дозволили закріпитися малинському клубі на першому місці, відновивши відрив у три залікові бали від другого щабля, який посідає сарненський “Маяк”.

Вже на 14 хвилині зустрічі проти ФК “Садове” малинчани вигравали 2:1 – дублем відзначився Анатолій Онищук. По перерві ФК “Малинськ” ще тричі примушував капітулювати голкіпера господарів, щоправда останній зумів парирувати пенальті. Другий гол садівчани провели лише на останній доданій хвилині зі штрафного – отож, 2:5 на користь підопічних Богдана Самардака.