Перший спаринг-партнер ФК “Малинськ” вже відіграв низку товариських поєдинків + ФОТО + ВІДЕО

Товариська зустріч у Хмельницькому проти “Поділля” в найближчу п’ятницю, 19 липня, стане для ФК “Малинськ” першою в низці запланованих спарингів перед недалеким стартом у всеукраїнських аматорських змаганнях. Проте їх суперник вже встиг відіграти декілька подібних матчів в рамках підготовки до початку Чемпіонату України в Другій лізі.

Зокрема, “Поділля” спочатку на власній арені поступилося вінницькій “Ниві” 0:1, а потім з таким же рахунком обіграло вінничан у них в гостях. А 17 липня в останній за часом зустрічі в Хмельницькому в матчі проти “Полісся” подоляни поступилися житомирянам з рахунком 2:3.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ПОДІЛЛЯ” – “ПОЛІССЯ”

Звіт про матч “Поділля” – “Полісся” від Віктора Зарванського:

Гру можна чітко поділити на два періоди: перший – коли в складі хмельничан грали гравці орієнтовної основи (це перший тайм і частина другого), і другий – коли почались заміни з потенційними новачками (це десь з середини другого тайму).

“Основа” відіграла досить непогано. Вже на старті Олександр Музичук відкрив рахунок. Але в середині тайму гості зусиллями Притиковського вирівняли становище. Та все ж Музичук оформивши дубль відправив на перерву гостей в ролі “здоганяючих”.

А коли пішли в хмельничан заміни, гра розладилась, не було вже тої злагодженості і в кінцівці матчу Маленков двічі забивши приніс перемогу гостям (2:3).

У складі хмельничан ми знову побачили Морговського, Каверіна, Панасенкова, а ось Сергій Швець вже точно підписаний житомирянами.