Дмитро Єременко відзначився відразу дублем у першій же грі за “Вікторію” + ВІДЕО

Перебування у ФК “Малинськ” не проходить даремно ) Відразу два екс-гравці клубу відзначилися дублями у перших офіційних поєдинках за свої команди в першому турі Чемпіонату України серед амfторів. Віталій Кашуба, взагалі, примудрився двічі засмутив свого колишнього партнера (, щоправда здобути хоча б нічию ФЦ “Ковель-Волинь” не вдалося. А от голи Дмитра Єременка у ворота ФК “Тростянець-2” дозволили “Вікторії” перемогти, а журналісти нагородили його титулом “Герой матчу”.

Взагалі, поле у Миколаївці стало фартовим для цього хавбека. В минулому сезоні він забив там у першій грі півфіналу і ось зараз відразу дубль! Василь Лойко також зумів докласти руку до перемоги свого нового клубу, проте відіграв лише тайм, вийшовши на заміну після перерви.

Звіт про гру, яка отримала назву “Матч туру” від журналістів SportArena:

Вікторія (Миколаївка) — ФК Тростянець-2 — 4:2
Голи: Єременко, 6, 23, Кузьмін, 44, Акімов, 62 – Москаленко, 3, Чередниченко, 60 (а/г)

Вікторія: Зінченко, Михайлюк, Чередниченко, Цапій, Ретушняк (Лойко, 46), Касьянов (Гранкін, 69), Нелін©, Борисенко (Черніков, 71), Кузьмін (Шимко, 85), Єременко, Акімов (Рябцев, 75). Запасні: Зарубін, Романенко. Головний тренер: Олег Шандрук.

Тростянець: Синицин, Дяковський© (Хомич, 80), Жила, Троценко, Курило, Кубай, Стецюк (Сліпухін, 60), Мигаль (Кончаков, 46), Пимоненко, Москаленко (Чухненко, 57), Тиєчко (Михтуненко, 57). Запасні: Цьома, Білоненко. Головний тренер: Сергій Коритник.

17:00, 03.08.2019. Миколаївка. Стадіон «Вікторія». 400 глядачів, поле 5, +22С
Суддя: Гринь Кирило (Київська обл.)
Попередження: Борисенко, 67, Жила, 90+3

ФК Тростянець (під егідою резервної команди) дебютував у чемпіонаті України серед аматорів у матчі проти рейтингового лідера – фіналіста Ліги ААФУ 2019 року та чемпіона 2018-го. Попри це, гості почали активно й повели в рахунку, ледве диктор дочитував склади. Після кутового від Мигаля Тиєчко ухитрився в якомусь кульбіті скинути на Москаленка, тож Антон забив із близької відстані – 0:1. Історичний гол для клубу.

Але у Вікторії знайшовся новий герой – дебютант із ФК Малинськ, на секундочку – чемпіон Європи 2009 року серед юнаків. Це – Дмитро Єременко. Після штрафного Михайлюк підібрав м’яча й прострілив із лівого краю, тож хавбек зміг з набігу і близької відстані розстріляти ворота – 1:1 вже за три хвилини. А трохи пізніше Дмитро з глибини побіг уже на подачу Борисенка з правого краю, так само в дотик вивівши миколаївців вперед – 2:1. Після його дубля ще до перерви рахунок закріпив Кузьмін. Андрій забив головою після флангової подачі Акімова – 3:1.

У другому таймі відновив інтригу автогол. Це Ігор Чередниченко головою зрізав у свої ворота після довгої подачі Троценка з центру поля – 3:2. Але вже за дві хвилини було встановлено підсумковий рахунок. Ще одна багатоходівка, Борисенко навісив із лівого краю, а В’ячеслав Акімов на дальній стійці переправив м’яча в ворота головою – 4:2.

Герой матчу – Дмитро Єременко (Вікторія)

Дебютував у новій команді зі швидкого дубля в матчі проти непоганих суперників.