Перший тур у Групі 1 Чемпіонату ААФУ виявився надзвичайно принциповим + ВІДЕО

Жодної нічиєї не було зафіксовано на старті Чемпіонату України серед аматорів сезону 2019/2020 років у Групі 1.  У суботніх поєдинках всі три матчі виграли гості, а в неділю єдина гра завершилася перемогою господарів. Саме зустріч “Ниви” та “Покуття” в Теребовлі постійні журналісти-оглядачі аматорських змагань “охрестили” матчем туру.

Нижче подаємо інформацію та протокольні дані всіх ігор першого туру в Групі 1.

Звіт про гру “Світанок-Агросвіт” – ОДЕК від SportArena:

Світанок-Агросвіт (Шляхова) — ОДЕК (Оржів) — 0:2
Голи: Семенчук, 69, Газицький, 85

Світанок-Агросвіт: Карабін, Чернега (Гаді, 61), Заводян©, Малка, Борячук, Кучеренко (Васалатій, 54), Єрмак, Чельцов (Міранда, 87), В.В.Рудий, Загалевич, Сомов (Бачур, 59). Запасні: Костюк, Донхо, Кречик. Головний тренер: Дмитро Єстафієв.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Кадепський, Мучак, Красномовець, Кошка, Ніколайчук (Гриб, 90+2), Семенчук (Варварук, 90+2), Богданов (Газицький, 76), Сабатюк (Фесенко, 46), Трофімчук© (Чикалюк-Козакевич, 88). Запасні: Бицюк, Бондар. Головний тренер: Володимир Поліщук.

17:00, 03.08.2019. Шляхова. Стадіон «Шляхова-Арена». 400 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Гординський Артем (Київ)
Попередження: Чельцов, 42, Кошка, 44, Малка, 47, Чернега, 48, Красномовець, 63, Васалатій, 64, Борячук, 83, Ніколайчук, 90+1

Один із найкращих клубів Вінничини в суттєво посиленому складі чекав у гості завсідника змагань ААФУ. Проти ОДЕКа господарі виставили ексбзовця Сомова, брата форварда Шахтаря Борячука-молодшого, колишнього хавбека Арсеналу-Київ Васалатія та навіть охтирця Єрмака, який багато років виступав у провідних клубах Молдови. Гості ж, хоча й втратили одного з провідних гравців – півзахисника Капустинського – прибули в боєздатному, зіграному складі й досягли успіху, переломивши хід гри в другому таймі.

Ворота оржівців атакували Сомов, Чельцов та інші гравці команди господарів, натомість, забивав ОДЕК. Спершу поперечним пасом Фесенка скористався новачок Владислав Семенчук, сильним ударом з правого краю – 0:1. А наприкінці матчу, попри спроби Світанку відігратися, команда з Рівненщини забила вдруге. Голкіпер Карабін відбив сильний удар Наумця, але Віктор Газицький встиг на добивання й головою закинув м’яча в сітку – 0:2.

Звіт про гру “Світанок-Агросвіт” – ОДЕК з офіційного сайту оржівського клубу:

З виїзної перемоги над дебютантом Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд “Світанок-Агросвіт” розпочав новий сезон Футбольний клуб “ОДЕК”.

До дальнього виїзду у першому ж турі змагань команда віднеслася дуже відповідально та професійно. Відправившись на гру заздалегідь та відпочивши, як перед, так і після гри.

У селі Шляхова, що на межі Вінницької та Черкаської областей “ОДЕК” дав майстер-клас супернику. Після рівного та нічийного першого тайму, оржівці зуміли використати свої гольові нагоди в другій половині гри. Спершу Владислав Семенчук відкрив рахунок, а під завісу гри питання про переможця зняв Віктор Газицький. Перемога 2:0. Найцікавіші події в матчі дивіться у відеоогляді.

Звіт про гру “Вотранс” – “Агрон” від SportArena:

Вотранс (Луцьк) — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 2:3
Голи: Полетій, 60, Шаула, 89 – Процик, 34, Червонецький, 86 (пен.), Кривобедрий, 87

Вотранс: Глушко, Чопанюк, Химчук, Котюн, Кривицький, Малиш, Обертас (Шишка, 46), Рибковський© (Полетій, 46), Кошелинський (Шаула, 58), Щербик (Волошин, 79), Сквира (Вознюк, 52). Запасні: Перлов, Шандрук. Головний тренер: Роман Максимюк.

Агрон: Рогаль, Коник, Лівіцький, Пастернак©, Ковалик, Кривобедрий, Вонс (Семенець, 74), Білик, Червонецький (Гаврилюк, 87), Луцик (Гурін, 80), Процик. Запасні: Мазур, Павлусь, Скобляк, Ковалевський. Головний тренер: Роман Курдупель.

18:00, 03.08.2019. Підгайці. Стадіон «Вотранс-Арена». 500 глядачів, поле 3, +22С
Суддя: Грисьо Богдан (Львів)
Попередження: Рибковський, 22, Малиш, 39, Глушко, 85, Полетій, 90, Пастернак, 90

Вотранс, який, як і Світанок-Агросвіт, минулого сезону пробував сили в Кубку України серед аматорів, тепер стартував і в чемпіонаті. Суперник – міцний Агрон, який практично не змінився за час літа й у зіграному складі дав бій і відвоював три очка у команди із Волині. Саме гості повели в рахунку в першому таймі, коли в ході багатоходівки Луцик прорвався через лівий фланг і відпасував правіше, на Процика, тож Назар міг забивати з близької відстані – 0:1. Гол, відзначимо, на межі офсайду. Ще до перерви воротареві господарів довелося тягнути розкішний штрафний від Вонса.

А після перерви, після всіх пригод, Вотранс відігрався. Після навісу Кривицького з лівого краю Щербик продовжив на Полетія, і Владислав розстріляв ворота з правої ноги – 1:1. Нічийний рахунок протримався до кінцівки, і саме там Агрон переломив хід гри. Спершу в контратаку втекли Червонецький і Процик, останнього після входу в карний майданчик ціною жовтої картки й пенальті збив голкіпер. Тарас Червонецький з 11-метрової відмітки пробив точно в кут, сильно й без шансів – 1:2. А буквально за хвилину опорник Кривобедрий, розігравшись із усе тим же Проциком, вирвався віч-на-віч з воротарем і проштовхнув м’яча повз нього – 1:3.

Все, що встигли новачки Ліги ААФУ, це знову скоротити відставання до мінімуму. На добивання встиг Юрій Шаула й забив із гострого кута – 2:3.

Звіт про гру “Вотранс” – “Агрон” від “Перший”:

Черговий сезон чемпіонату України з футболу серед аматорів розпочався 3 серпня на стадіоні Підгайцівської ОТГ.

У першому матчі змагався минулорічний чемпіон Волині – луцька команда «Вотранс» із тернопільським «Агроном» (Великогаївська ОТГ Тернопільської області).

На жаль, для лучан гра закінчилась поразкою із рахунком 2:3.

Перший тайм команди завершили із одним голом у ворота «Вотрансу». На 60-ій хвилині другого тайму лучани зрівняли рахунок:  мʼяч у ворота суперників забив Владислав Полетій. Майже до кінця матчу трималася нічия, проте за 5 хвилин до закінчення гри тернополяни забили два голи підряд. Іще за кілька хвилин «Вотранс» спробував відігратись: гол забив Юрій Шаула. Проте остаточна перемога лишилася за тернополянами.

До слова, команда «Агрон» – двократний чемпіон Тернопільської області і досить непогано зарекомендувала себе у попередньому сезоні чемпіонату України із футболу серед аматорів.

«Як і очікував, гра була цікавою, вгадати результат було важко до кінця. Я – реаліст, тому розумів, що виграти у такого суперника буде дуже важко. «Агрон» – старожили, а ми – нова команда. До того ж, не було двох ключових гравців в центрі поля», – поділився враженнями президент «Вотрансу» Юрій Волошин.

Він розповів: після матчу і організатори, і арбітри визнали, що гра «Вотрансу» була сильною. Адже більшу частину часу м’яч контролювавла саме луцька команда.

Генеральним спонсором команди «Вотранс» є Будівельна компанія «Інвестор».

«Ми добре знайомі з Андрієм Разумовським, він часто приходить на наші ігри повболівати. А коли почув, що йдемо на всеукраїнський чемпіонат, запропонував підтримку», – розповів Юрій Волошин.

Звіт про гру “Нива” – “Покуття” від SportArena:

Нива (Теребовля) — Покуття (Коломия) — 3:1
Голи: Олексієнко, 18, 75, Хандій, 48 (а/г) – Свиридов, 10

Нива: Плетеницький©, В.Кузів, Чучман, Шаповал, Сороцький, Олексієнко (Макогон, 83), Слоневський (Кренько, 68), Р.Кузів (Субота, 90+2), Г.Баранець (Бегашов, 86), Гром’як, Рябець (Б.Баранець, 46). Запасні: Ольховий, О.Никеруй. Головний тренер: Назар Козак.

Покуття: Гоменюк, Свиридов© (Блащук, 60), Москалик, Громоляк, Сікач, Локатир, Хандій, Курташ (Головачук, 71), Уграк, Кушецький, Карапка (Савчук, 88). Запасні: Мегдиник, Топчевський, Петранюк, Лазорик. Головний тренер: Сергій Турянський.

17:00, 04.08.2019. Теребовля. Стадіон «Колос». 700 глядачів, поле 3, +19С
Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)
Попередження: Москалик, 27, Хандій, 43, Рябець, 45+1, Р.Кузів, 73, Бегашов, 90+3

Теребовлянська Нива з братами Баранцями, братами Кузівими та низкою інших недавніх професіоналів приймала досить потужне Покуття (учасника плейофф минулого сезону). Гості повели в рахунку вже в дебюті, коли після кутового Карапка скинув м’яча на дальню штангу, а Микола Свиридов у поклоні забив головою – 0:1.

Проте новачки, що не дивно за їхнього кадрового підбору, виявилися непростим суперником. Той же Свиридов сфолив на Слоневському метрів за 25 від воріт, а ще один колишній півзахисник тернопільської Ниви – Ігор Олексієнко – обвідним ударом з правої упакував м’яча в куточок зі штрафного – 1:1.

У другому таймі Нива довела свою перевагу до не мінімальної. Кутовий від Слоневського невдовзі після поновлення гри адресувався на одноклубника Шаповала, але в верховій боротьбі з ним Денис Хандій зрізав у свої власні ворота – 2:1. А крапку в матчі поставив своїм дублем усе той же Ігор Олексієнко. Цього разу теребовляни розіграли розлогу багатохвильову атаку, і Гром’як від лінії воріт в падінні відкинув м’яча під удар півзахиснику. З правої Олексієнко влучив майже в самісіньку дев’ятку – 3:1. Теребовля повернулася з яскравої вольової перемоги.

Герой матчу – Ігор Олексієнко (Нива Теребовля)

Це його два голи, виконані в різній стилістиці розкішними дальніми ударами, стали вирішальними у центральному матчі туру в першій групі.