У Чемпіонаті України серед аматорів команди відіграли матчі другого туру

Минулого вік-енду, 10-11 серпня, у трьох групах Чемпіонату ААФУ відбулися поєдинки другого туру. В групі 1 три поєдинки з чотирьох завершилися з однаковим нічийним результатом 1:1, єдину перемогу здобув лише оржівський ОДЕК, який розгромив удома “Карпати-Енергетик” і з шістьма очками одноосібно очолив турнірну таблицю.

Чемпіонат України 2019/2020
ГРУПА 1, 2-й тур

10.08 (субота) Епіцентр – Нива

17.30. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 200 глядачів

Голи: Пліс (37) – Слоневський (+43)

10.08 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Вотранс

15.00. Стадіон с. Княгининок, 250 глядачів

Голи: Кодлубай А. (24) – Кривицький (8)

11.08 (неділя) ОДЕК – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (6), Семенчук (57, 63), Бондар (73)

11.08 (неділя) Агрон – Ковель-Волинь

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 400 глядачів

Голи: Червонецький (69) – Зінь (66)


ГРУПА 2, 2-й тур

10.08 (субота) Олімпік – МФК Первомайськ

17.00. Стадіон “Зірка” (Кропивницький), 100 глядачів

Голи: Конан Куассі (35, 90+3), Куассі (86) – Федорченко (16), Славінський (17, 31), Ярчук (90+2, 90+5)

10.08 (субота) ФК Чернігів – Дніпро

17.00. Стадіон “Чернігів-Арена”, 200 глядачів

Голи: Гордієнко (20, Мчедлішвілі (22), Кривобороденко (45+1) – Пантелей (30)

10.08 (субота) Рубікон-Вишневе – ЛНЗ-Лебедин

13.30. Стадіон “Міський” (Вишневе), 250 глядачів

Голи: Листопад (+32), Поплавка (36)

10.08 (субота) Агродім – Атлет

16.00. Стадіон “Колос” (Бахмач), 350 глядачів

Голи: Кохановський (-60, 62), Сокол (76)

10.08 (субота) ФК Біла Церква – Вікторія

17.00. Стадіон “Зміна” (Біла Церква), 150 глядачів

Гол: Черніков (8)

11.08 (неділя) ФК Тростянець-2 – Авангард

16.00. Стадіон ім. В. Куца (Тростянець), 300 глядачів

Гол: Даценко (+51)


ГРУПА 3, 2-й тур

10.08 (субота) Дніпро-1-Борисфен – СК Каховка

16.00. Стадіон “Олімпійські резерви”  (Дніпро), 150 глядачів

Гол: Жиганов (23)

11.08 (неділя) ФК Вовчанськ – Яруд

17.00. Стадіон “Сонячний” (Харків), 500 глядачів

Гол: Радченко (90+7)

11.08 (неділя) Кремінь-Юніор – Легіонер

16.00. Стадіон “Кремінь-Арена” (Кременчук), 100 глядачів

Голи: Аліпатов (57) – Антоніо (20, 84), Отусеребур (34), Ньярко (39), Боатенг Г. (45+1)

11.08 (неділя) Мотор – Перемога

17.00. Стадіон “Мотор-Січ” (Запоріжжя), 250 глядачів

Голи: Шитов (15), Мелі (17, 85), Довбиш (81) – Хорольський (14)

11.08 (неділя) Зірка – Таврія

17.00. Стадіон “Зірка” (Кропивницький), 660 глядачів

Гол: Замуренко (57)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *