На початку заключного матчу першого кола обласні команди вшанували пам’ять Анатолія Онищука + ВІДЕО

У неділю, 11 серпня, у Гощі відбувся перенесений матч 10 туру Чемпіонату Рівненської області 2019, в якому ФК “Гоща-РІТТЕР”, котрий посідав сьоме місце, приймав ФК “Садове”, який йшов третім. Перед початком зустрічі обидві команди разом з арбітрами та глядачами хвилиною мовчання вшанували пам’ять президента ФК “Малинськ” Анатолія Онищука, який напередодні трагічно загинув у ДТП…

Щодо поєдинку, то гощанське дербі завершилося без голів. На двох команди за 90 хвилин матчу створили не так вже й багато небезпечних моментів, тому нічийний результат можна вважати закономірним.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГОЩА-РІТТЕР” – ФК “САДОВЕ”

Навряд чи “суха” нічия повною мірою задовільнила як господарів, так і гостей. Здобутий заліковий пункт дозволив ФК “Садове” дещо зміцнити свої позиції на третьому місці, збільшивши відрив від “Коливані” до п’яти балів, а ФК “Гоща-РІТТЕР” – піднятися на одну сходинку і за додатковими показниками (різниця забитих-пропущених м’ячів) обійти “Сокіл” (Радивилів-Крупець).

Вже найближчого вік-енду стартує друге коло у Першій лізі Рівненщини. Зокрема, ФК “Малинськ” за календарем мав зустрічатися з “Ізотопом”, проте, через задіяність на всеукраїнській арені, поєдинок перенесено на пізніший термін.

12 тур, 17.08, субота,
16:00 (юнаки – 13:30) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Локомотив” (Здолбунів)

16:00 (13:30) ФК “Садове” – СФК “Іква” 16:00 (13:30) “Коливань” (Клевань) – “Маяк” (Сарни) 16:00 (13:30) “Калина” (Бугрин) – ФК “Рафалівка”

Турнірна таблиця Чемпіонату області після першого кола.