У другому турі Чемпіонату України найпопулярнішим став нічийний результат + ВІДЕО

Якщо в перший ігровий день Чемпіонату України серед аматорів у жодному з його поєдинків не було зафіксовано “мирової”, то в другому турі відразу у трьох з чотирьох зіграних матчів суперники не зуміли визначити переможця. Більше того, всі нічиї виявилися з однаковим рахунком – 1:1. Єдину перемогу відсвяткував у домашній грі ОДЕК, котрий в Оржеві розгромив “Карпати-Енергетик” з Галича і одноосібно очолив турнірну таблицю в Групі 1.

Звіт про матч ЛСТМ – “Вотранс” порталу Sportarena:

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) — Вотранс (Луцьк) — 1:1
Голи: А.Кодлубай, 24 – Кривицький, 8

ЛТСМ: Семченко, Сущ (Байбула, 72), Прощерук, Філь, Олійник©, Горщарук, Неделюк (Кузьмич, 90+1), А.Кодлубай, Махнюк (Бабенко, 46), Зайчук (О.Кодлубай, 88), Кабанов (Дмитрук, 87). Запасні: Н.Пушкарчук, Жук. Головний тренер: Олег Федюков.

Вотранс: Перлов, Чопанюк, Химчук, Вознюк, Кривицький©, Малиш, Котюн, Обертас (Рибковський, 68), Шишка (Полетій, 39), Сквира (Шаула, 46), Щербик (Кошелинський, 66). Запасні: Глушко, Ткачук, Волошин. Головний тренер: Роман Максимюк.

15:00, 10.08.2019. Княгининок. Стадіон «Альянс-Арена». 250 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Гординський Артем (Київ)
Попередження: Семченко, 8, Неделюк, 12, Сквира, 45+1, Бабенко, 49, Вознюк, 50, Олійник, 66, Байбула, 79
Вилучення: Вознюк, 72 (повторне попередження)

ЛТСМ долучився до чемпіонату України серед аматорів з другого туру й відразу потрапив на дербі. Протистояння двох волинських команд із усіма кадровими перетинами та пам’яттю про минулі зустрічі виявилося справді напруженим і переможця не виявило.

Краще почали гості – уже в дебюті пішла довга передача наперед, і голкіпер господарів Семченко, вирушивши навперейми супернику, збив його за межами карного майданчика. Після жовтої картки він ще й отримав гол, адже Валентин Кривицький з лівої ноги елегантно обвів стінку – 0:1. Щоправда, вже до перерви рахунок став рівним. Кілька разів Перлов виручав Вотранс на реакції, але коли після довгої передачі Кабанов скинув м’яча на кут воротарської, Андрій Кодлубай звідти головою пробив на протихід голкіперу – 1:1.

Обидва воротарі здійснили ще по кілька сейвів, але голів більше не було. Вотранс вистояв у меншості, коли у центрі поля Вознюк, зустрічаючи суперника, зачепив м’яч рукою й отримав другу жовту картку, а за нею – й червону.

Звіт від порталу ВолиньSport:

Попри велику кількість моментів біля обох воріт, луцьке дербі між Луцьксантехмонтаж №536 та «Вотрансом» в Чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України завершилося внічию – 1:1.

Матч другого туру чемпіонату відбувся у селі Княгининок, що поблизу Луцька.

Так, рахунок у матчі відкрив «Вотранс», гравець якого вирвався на оперативний простріл і намагався перекинути воротаря ЛСТМ Дмитра Семченка, втім той не дав цього зробити, зігравши руками, щоправда зробив це за межами власного карного майданчика – арбітр за такий фол продемонстрував йому жовту та призначив штрафний. До м’яча підійшов Кривицький, обвівши стінку та забивши чудовий гол лівою у воротарський кут – 0:1.

ЛСТМ продемонстрував чудову реакцію на пропущений гол і одразу ж побіг відіграватися: спочатку воротар «Вотранса» продемонстрував дива реакції після удару головою з близької відстані, а потім відбив удар здалеку та здійснив чудовий сейв після добивання.

А одна з атак ЛСТМ все ж завершилася взяттям воріт. У штрафний майданчик «Вотранса» дійшла діагональна передача з глибини поля, після чого Андрій Кодлубай скористався скидкою від партнера, вколотивши «кулястого» головою у дальній кут воріт «Вотранса» – 1:1.

Натхненні успіхом, «сантехмонтажівці» створили ще кілька моментів для взяття воріт, проте скористатися ними не зуміли, тож на перерву обидві команди пішли з одиничками на табло.

Перший момент у другій половині зустрічі знову мали господарі, але удар головою гравця ЛСТМ з вигідної позиції пролетів над поперечиною. У ще одному моменті ЛСТМ не зумів реалізувати вихід віч-на-віч.

«Вотранс» натомість відповів ударом з близької відстані після навісу – воротар ЛСТМ на місці. Потому команди продовжили обмінюватися моментами, але не реалізовували їх.

Відзначимо, що у «Вотранса» другу жовту отримав Вадим Вознюк, залишивши свою команду в меншості. Тож, незважаючи, на велику кількість гольових моментів у другому таймі, рахунок після перерви залишився незмінним – 1:1.

Після гри тренер ЛСТМ Олег Федюков подякував своїй команді за гру та за самовіддачу. Він відзначив, що команда поки фізично не готова, адже на чемпіонат вони заявилися спонтанно.

Натомість тренер «Вотранса» Роман Максимюк був зовсім не задоволений грою своєї команди, відзначивши, що це повний провал і грати такий футбол в аматорському чемпіонаті не можна.

Звіт про матч “Епціентр” – “Нива” порталу Sportarena:

Епіцентр (Дунаївці) — Нива (Теребовля) — 1:1
Голи: Пліс, 37 — Слоневський, 43 (пен.)

Епіцентр: Дробний©, Темерівський, Руснак, Стрільчук, Керчу (Савчук, 70), Зачиковський (Садоха, 75), Папірович (Гринченко, 67), Пліс, Беженар, Раца (Морозов, 61), Івашко (Якубов, 82). Запасні: Цінчик, Ганін. Головний тренер: Володимир Ігнатьєв.

Нива: Плетеницький©, В.Кузів, Сороцький (Чучман, 46), Шаповал, Макогон, Олексієнко, Г.Баранець (Слоневський, 40), О.Никеруй (Кренько, 46), Р.Кузів (Субота, 89), Б.Баранець (Бегашов, 85), Гром’як. Запасні: Ольховий, Голованьов. Головний тренер: Назар Козак.

17:30, 10.08.2019. Чемерівці. Стадіон «Товтри». 200 глядачів, поле 5, +29С
Суддя: Заліський Іван (Івано-Франківськ)
Попередження: Беженар, 42, Стрільчук, 58, Гром’як, 62, Івашко, 75, Темерівський, 85

Обидві команди – новачки ААФУ цього сезону, однак кадровий підбір показує їхні серйозні амбіції. Як наслідок, протистояння двох досвідчених колективів виявилося напруженим і показало, що сили суперників рівні. Відкрити рахунок вдалося Епіцентру – неабияка подія для дебютного матчу в чемпіонаті України серед аматорів (це був десь третій момент у господарів після ударів екс-гравців Покуття Беженара та Раци). Після довгої передачі з глибини теребовляни необачно скинули м’яча назад, і Тарас Пліс, який прийшов із першолігового Агробізнесу, тут же з правої ноги відправив м’яча в дальній кут – 1:0.

Щоправда, ще до перерви гості відігралися. Р.Кузів із правого флангу вривався у карний майданчик, де впав у боротьбі з Беженаром. Епіцентр протестував, але рефері все ж указав на 11-метрову позначку. Екс-півзахисник тернопільської Ниви Богдан Слоневський з пенальті переграв воротаря, який метнувся ліворуч від себе – 1:1. У другому таймі поперемінно загострював то один суперник, то другий. У кінцівці ще один новачок дунаївчан, колишній форвард Поділля, Балкан та студентської збірної України Якубов, міг виривати перемогу для господарів. Але перший матч Епіцентру (відразу проти потенційних конкурентів у боротьбі за вищі місця) завершився нічиєю.

Звіт про гру з офіційної групи ФК “Епіцентр” у соцмережі:

10 серпня, ФК «Епіцентр» дебютувала у Чемпіонаті України серед аматорів. Саме цього дня головна команда Дунаєвецької міської ОТГ в рамках 2 туру Чемпіонату України серед аматорів зустрічалась із ФК «Нива» (Теребовля). Футбольне протистояння двох команд викликало великий інтерес у футбольної спільноти адже на думку багатьох футбольних експертів зустрічались основні претенденти на вихід у фінальну частину змагань.

Гру команди розпочали досить обережно і намагались перед усім заволодіти центром футбольного поля, але вдалось це зробити футболістам нашої команди. Які після того, як заволоділи територіальною та ігровою перевагою відразу створили декілька гольових моментів. Сергій Раца та Андрій Беженар досить небезпечно пробивали по воротах суперника але відзначитись не змогли. Проте на 38 хвилині зустрічі Тарас Пліс використав свій гольовий момент та вивів ФК «Епіцентр» вперед. Гості ж діяли на контратаках одна з яких принесла їм успіх. На 43 хвилині зустрічі Андрій Беженар на думку арбітра порушив правили у своєму штрафному майданчику. Рефері вказав на 11 метрову позначку з якої гравець ФК «Нива» Богдан Слоневський не схибив та зрівняв рахунок 1-1. На перерву команди пішли за нічийного результату.

Другу половину гри більш активно розпочали гравці команди гостей. Натомість господарі поля були змушені діяти на контратаках. Проте, не дивлячись на те, що наша команда грала другим номер їй вдалось створити більше гольових нагод в порівняні із суперником, так мали змогу відзначитись Ростислав Морозов, Олександр Темерівський. Небезпечно із штрафного пробивав Андрій Беженар але до взяття воріт – це на жаль не призвело. Супер момент під завісу поєдинку мав Алішер Якубов але команду гостей врятували вдалі дії їхнього голкіпера. Фінальний свисток рефері сигналізував бойову нічию 1-1.

Отже, в дебютному для себе поєдинку ФК «Епіцентр» здобуває для себе перший заліковий бал у турнірній таблиці у грі з досить сильною та досвідченою командою.

Портал Sportarena присвоїв грі в Оржеві титул “Матч туру”:

ОДЕК (Оржів) — Карпати-Енергетик (Галич) — 4:0
Голи: Фесенко, 6, Семенчук, 57, 63, Бондар, 73

ОДЕК: Омелянюк (Бицюк, 78), Наумець, Мучак (Чикалюк-Козакевич, 79), Кадепський, Красномовець, Кошка (Соловей, 75), Ніколайчук, Семенчук, Богданов (Бондар, 66), Фесенко, Трофімчук© (Газицький, 60). Запасні: Гриб, Варварук. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Карпати-Енергетик: Петрик, Третяк, Кримінський, Прошак, Турчанський, Сем’янчук (Воробець, 70), Воробчак, Ю.Вовчук (Блонський, 46), Я.Вовчук© (Кащій, 64), Красій (Кукурудз, 78), Слободян (Федюк, 81). Запасних не лишилося. Головний тренер: Петро Русак.

16:00, 11.08.2019. Оржів. Стадіон «ОДЕК-УКРАЇНА». 300 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Горбенко Євген (Київська обл.)
Попередження: Третяк, 32, Сем’янчук, 52, Семенчук, 79, Блонський, 88

Галичани проводили свій перший матч у новому сезоні, і відразу ж їм випав виїзд на Рівненщину – в гості до старожилів аматорських змагань України. ОДЕК швидко повів у рахунку, коли Мучак видав довгу передачу з глибини поля, а Андрій Фесенко спритно підхопив м’яча прямо перед воротарем і захисником, смикнувся вправо й забивав майже у порожні ворота – 1:0.

Забивати другий м’яч оржівці мали ще до перерви, але не використали чотири чи п’ять дуже непоганих нагод. Натомість, у другому таймі вони досягнули свого. Спершу Ніколайчук із опорної зони вирізав нас на Семенчука, а Владислав, змістившись із правого краю, лівою ногою вирізав у дальню дев’ятку — 2:0. Досить красивий гол, та ще й із рикошетом від штанги. Автор другого гола записав своє прізвище й при третьому. Пішла атака через лівий край, Фесенко протягнув м’яча й прострілив, тож Семенчук на дальній стійці мав просто замикати. Він прийняв і розважливо пробив у дальню «шістку» з кута воротарського майданчика – 3:0.

А крапку в матчі випало поставити юніору Бондарю, якого тренерський штаб за останній рік бережно підтягує до першої команди. Атаку з глибини починав Семенчук, далі Газицький вирвався на воротаря, але замість удару відпасував лівіше, де Дмитро випереджав суперників і буквально вносив м’яча в порожні ворота – 4:0. Карпати-Енергетик (саме так із нового сезону називається галицька команда) програли з розгромним рахунком.

Герой матчу – Владислав Семенчук (ОДЕК)

Саме його два голи та участь у третій результативній комбінації перетворили перемогу оржівців на святкову та розгромну. Суперник, нагадаємо, гранд футболу своєї області, який минулого сезону міг претендувати на вищі місця, тож цей успіх ОДЕКа тим важливіший.

Звіт про матч з офіційного сайту ОДЕКа:

“ОДЕК” почав гру дуже потужно, і повністю контролював хід гри, затиснувши суперника на власній половині поля. Вже на шостій хвилині матчу довга діагональ завершилась непорозумінням захисника з воротарем, а от півзахисник “ОДЕКа” Андрій Фесенко дуже чітко розібрався в ситуації, перехопивши м’яча і відкривши рахунок в матчі.

“ОДЕК” і надалі продовжував упевнено володіти ініціативою, і раз за разом створювати гольові моменти біля воріт суперника. Питання про переможця гри треба було знімати вже в перші сорок п’ять хвилин, але “не йшло”. В другому таймі “ОДЕК” таки перевів свою ігрову перевагу в голи. Спершу Владислав Семенчук оформив дубль, а крапку в грі поставив Дмитро Бондар, для якого це став перший гол в офіційних іграх за “ОДЕК”. Підсумковий рахунок 4:0 повністю відповідає тому, що відбувалося на полі.

Звіт про матч “Агрон” – ФЦ “Ковель-Волинь” порталу Sportarena:

Агрон (Великогаївська ОТГ) — ФЦ Ковель-Волинь — 1:1
Голи: Червонецький, 69 – Зінь, 66

Агрон: Мазур, Коник, Пастернак©, Лівіцький, Ковалик, Кривобедрий, Вонс (Ковалевський, 68), Білик, Червонецький, Луцик (Дімітрієв, 70), Процик. Запасні: Семенець, Лук’янов, Скобляк, Павлусь, Рогаль. Головний тренер: Роман Курдупель.

Ковель: Дувакін, Дручик (Федчук, 90), Ю.Заліпа, Мороз, Жмуйда (Кузьмич, 32), Зінь, Романюк (Ткачук, 84), Кашуба©, Шафранюк (Залібський, 80), Ю.Романчук, Ліщук. Запасні: Валігура, А.Заліпа, Харченко. Головний тренер: Юрій Романчук.

17:00, 11.08.2019. Великі Гаї. Стадіон «Центральний». 400 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Вангела Олег (Калуш)
Попередження: Кузьмич, 43, Кривобедрий, 88

У різному настрої були суперники перед цим матчем. Агрон завершив перемогою стартовий виїзд до Вотрансу, а от ФК Ковель-Волинь на своєму полі поступився малинчанам. Напевно, це мотивувало гостей на непростий матч на Тернопільщині. Витримавши перший тайм, вони забили вже в другому. Допомогла контратака після перехоплення в центрі поля. У кілька передач ковельці провели м’яча через пів поля, Кашуба прострілив, а Андрій Зінь у дотик відправив у дальній кут – 0:1.

Щоправда, Агрон відігрався вже через три хвилини. І зробив це дуже красиво. Тарас Червонецький після поперечного пасу Кривобедрого метрів із 35-ти пробив з лівої ноги у самий куточок лівої від воротаря «шістки» – 1:1. У напруженій боротьбі команди так і дограли до нічийного підсумку.