Роман Воробей не допоміг “Вотрансу” виграти Суперкубок Волині + ФОТО + ВІДЕО

Екс-гравець ФК “Малинськ” Роман Воробей узяв участь у матчі за Суперкубок Волинської області. Поєдинок відбувся 28 серпня на стадіоні «Авангард» у Луцьку. За трофей боролися нинішня команда Романа – чемпіон Волині “Вотранс” – та “Луцьксантехмонтаж №536”, який став володарем Кубку області.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВОТРАНС” – “ЛУЦЬКСАНТЕХМОНТАЖ”

Звіт про гру від “Волинські новини”:

На початку матчу активніше виглядали футболісти ЛСТМ, які створили два небезпечні моменти, зокрема, в одному з них на 16 хвилині влучили у штангу.

«Вотранс» спромігся відповісти лише на 40 хвилині, але м’яч після удару пролетів над поперечиною воріт ЛСТМ.

А вже ближче до завершення першої половини зустрічі ЛСТМ зусиллями Олега Кодлубая, який фактично заніс головою м’яч у ворота після пасу партнера, здобули перший гол – 0:1. «Будівельники» могли подвоїти рахунок, але воротар «Вотранса» здійснив дивовижний сейв, врятувавши свою команду. Тож на перерву команди пішли з мінімальною перевагою ЛСТМ.

Хоча й «Вотранс» почав другу половину активніше за своїх суперників, але моменти виникали саме біля їхніх воріт. Зокрема, з розвороту пробивав Тарас Кабанов, але воротар «Вотранса» врятував свою команду.

На 61 хвилині Кодлубай міг оформити дубль та подвоїти перевагу своєї команди, однак злету зарядив м’яч над поперечиною.

На 74 хвилині вже «Вотранс» міг зрівняти рахунок, але м’яч після удару гравця також пролетів над поперечиною.

А вже в доданий час арбітр призначив пенальті у ворота «Вотрансу». До м’яча підійшов Неделюк, однак влучив у поперечину.

Після цього суддя одразу дав фінальний свисток, зафіксувавши мінімальну перемогу ЛСТМ №536.