Гол Романа Воробея не допоміг “Вотрансу” пройти “Маяк” у першому раунді Кубку України + ВІДЕО

У середу, 11 вересня, відбулися заключні матчі попереднього етапу Кубку України серед аматорів сезону 2019/2020 років і визначилися останні три учасники 1/8 фіналу. Путівку до наступного раунду, зокрема, здобув другий представник Рівненщини – “Маяк”. Сарненчани вдруге зіграли внічию 0:0 з “Вотрансом”, але переграли суперника лише в серії післяматчевих пенальті.

Луцька команда мала чудовий шанс перемогти ще в основний час, проте її гравець не реалізував одинадцятиметровий. Той же футболіст у післяматчевій лотереї влучив у поперечину, ще один удар кіпер сарненчан Андрій Тимошицький зумів парирувати. Роман Воробей свій пенальті виконав бездоганно, проте цього виявилося замало, адже гравці “Маяка” всі свої чотири спроби реалізували…

Звіт про гру від порталу SportArena:

Вотранс (Луцьк) — Маяк (Сарни) — 0:0 (перший матч 0:0). По пенальті — 2:4
Незабитий пенальті: Малиш (Вотранс), 114 – воротар
Післяматчеві пенальті: 1:0 – Химчук; 1:1 – Носарєв; 1:1 – Малиш (поперечина); 1:2 – С.Жданюк; 2:2 – Воробей; 2:3 – С.Тимошицький; 2:3 – Шишка (воротар); 2:4 — Степанюк

Вотранс: Франчук, Обертас, Воробей, Котюн, Кривицький, Малиш, Герасимюк (Химчук, 72), Рибковський© (Полетій, 83), Сквира (Кошелинський, 65), Шишка, Волошин (Щербик, 18). Запасні: Глушко, Шандрук, Чопанюк. Головний тренер: Роман Максимюк.

Маяк: А.Тимошицький, С.Тимошицький, Носарєв, Назаренко, Якимчук, Василець© (Ситник, 52), Романчук (В.Степанчук, 57), Василечко (Степанюк, 94), Козяр (О.Жданюк, 76), Хлібович (Баранов, 81), С.Жданюк. Запасних не залишилося. Головний тренер: Сергій Примак.

Попередження: Хлібович, 10, Романчук, 39, Котюн, 78, Носарєв, 80, Франчук, 89, В.Степанчук, 111, С.Тимошицький, 115
Вилучення: Котюн, 90+4 (повторне попередження)

11.09.2019. 17:00; Підгайці. Стадіон «Вотранс-Арена». 300 глядачів, поле 3; +25С
Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Напружене протистояння цих двох суперників так і не принесло голів. Хоча моменти були! Уже в дебюті воротар гостей вимушений був реагувати на дальній удар досвідченого Герасимюка (екс-Динамо-2 та Волинь), але на грі господарів позначилася травма форварда Волошина, який зіткнувся в повітрі з воротарем Маяка. Щербик, який його змінив, міг забивати на 30 хвилині – перекинув воротаря, одначе несильно надісланий м’яч із лінії встиг виштовхнути захисник Носарєв. У відповідь Василечко влучив у стійку.

Другий тайм не надто змінив хід гри. На 49 хвилині воротареві сарненців довелося парирувати м’яч, який рикошетив у рамку після одного із численних штрафних Герасимюка. А Маяк пробував забити зусиллями Хлібовича та С.Жданюка, одного разу (на 70 хвилині) м’яч довелося виносити з лінії воріт навіть капітану господарів Рибковському. Погіршив шанси Вотрансу інцидент у компенсований час другого тайму. Котюн, який трішки раніше виконував перспективний штрафний (влучив у стінку), після «першого м’яча» в боротьбі в’їхав у Степанчука, так що отримав другу жовту картку, а за нею – червону.

Екстра-тайми також не давали нудьгувати (згадаймо хоча б удар Баранова через себе в падінні – трішки неточно, або розкішний штрафний Воробея, який парирував голкіпер Маяка). А на 114 хвилині Вотрансу, який, нагадаємо, догравав у меншості, випав шанс усього матчу, коли Щербик ішов на флангову подачу, але завалився на газон у боротьбі з С.Тимошицьким. Але О.Тимошицький виручив сарненців. Він парирував удар досвідченого Малиша в правий від себе кут. А в серії штатний пенальтист Вотрансу влучив у поперечку, після чого воротар гостей ще й відбив удар Шишки. Маяк вибиває з розіграшу трофею лігову команду й проходить далі.

Результати матчів-відповідей

“Юність” (Верхня Білка) – Полісся (Ставки) 3:0 (перший матч – 4:0)

LS Group (Верхня Сироватка) – СК “Полтава” 1:3 (1:5)

“Вотранс” (Луцьк) – “Маяк” (Сарни) – 0:0, по пенальті – 2:4

“Сапфір” (Краматорськ) – “Перемога” (Дніпро) +:- (3:1)

На наступному етапі Кубку України на “Маяк” чекає значно грізніший суперник – представник Львівщини “Юність” із Верхньої Білки. В боротьбу за трофей на цьому ж етапі вступить оржівський ОДЕК, котрий зіграє проти “Звягеля”.