Оржівський ОДЕК зумів вдруге поспіль завоювати Кубок Рівненської області, обігравши у фіналі турніру ФК “Малинськ” із рахунком 2:1. Якщо в 2016 році малинська команда саме з таким результатом виграла в Оржева, то у суботу, 14 вересня, на стадіоні “Меблевик” в смт Смига суперник узяв реванш як за фінал трирічної давнини, так і за поразку з аналогічним рахунком у весняній частині Чемпіонату України серед аматорів 2018-2019.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ОДЕК – ФК “МАЛИНСЬК”

Головною проблемою для ФК “Малинськ” перед звітним поєдинком стала кадрова – і так коротка лава запасних стала ще більш куцою, адже декілька новачків на попередньому етапі Кубку виступала за інші обласні команди. Тому не дивно, що до рапорту на матч потрапили, навіть, головний тренер Олег Шандрук та його помічник Сергій Вознюк.

Протокол матчу.

ОДЕК (Оржів) – ФК “Малинськ” – 2:1 (1:0)

15.09.2019. Кубок області 2019. Фінал. Матч на нейтральному полі. Смига. Стадіон “Меблевик”. 500 глядачів.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи:
Семенчук Владислав, 18 (1:0)
Гайдучик Микола, 77 (1:1)
Капустинський Юрій – з пенальті, 81 (2:1)

ОДЕК (Оржів): 12.Омелянюк Андрій; 21.Наумець Андрій; 22.Мучак Іван; 3.Кадепський Юрій; 2.Красномовець Юрій; 9.Ніколайчук Олександр (8.Чикалюк-Козакевич Сергій, 90+2); 10.Коляда Микола (24.Апанчук Андрій, 60); 17.Богданов Віталій (87.Ничипоренко Олег, 60); 23.Кошка Олег; 7.Семенчук Владислав (94.Капустинський Юрій, 56); 13.Трофімчук Михайло (к) (20.Газицький Віктор, 87).
ФК “Малинськ”: 91.Балаушко Юрій; 88.Гергелюк Олександр; 87.Герасимчук Владислав; 10.Брикса Віталій; 8.Мичко Олександр (19.Шандрук Олег, 87); 15.Портянко Олександр; 17.Кір’ях Віктор; 33.Савицький Роман (к); 9.Гайдучик Микола; 11.Штандер Василь; 7.Онищук Анатолій.
Середній вік: 28 років.

Попередження: Кадепський Юрій, 19; Кошка Олег, 47; Красномовець Юрій, 62; Ничипоренко Олег, 75; Брикса Віталій, 76; Портянко Олександр, 80; Шандрук Олег, 90+1

Перший тайм зустрічі пройшов за деякої територіальної переваги ОДЕКа, щоправда, більш гострішими виходили атаки саме ФК “Малинськ”. Утім, відкрити рахунок вдадося саме Оржеву – на 18-й хвилині після стрімкої флангової атаки на добиванні вдало зіграв Владислав Семенчук.

За рахунку 1:0 на користь ОДЕКа команди пішли на перерву, а після відновлення гри вже ФК “Малинськ” поволі почав перебирати ініціативу в матчі. Кількість перейшла у підопічних Олега Шандрука в якість на 77-й хвилині, коли і до того активний на протязі всього поєдинку Микола Гайдучик скористався своєчасним пасом Василя Штандера та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером суперника – 1:1!

На жаль, утримувати нічию ФК “Малинськ” вдавалося лише чотири хвилини. ОДЕК відразу ж після пропущеного м’яча кинувся великими силами на штурм воріт Юрія Балаушка і заробив пенальті – Олександр Ніколайчук з правого краю увірвався в карний майданчик малинчан та спробував віддати поперечну передачу на набігаючих партнерів. Але, замахуючись для удару по м’ячу, хавбек з Оржева зачепився ногою за Олександра Портянка, котрий його переслідував. Після падіння гравця ОДЕКа головний арбітр Андрій Кущевой відразу вказав на одинадцятиметрову позначку…

За іронією долі, крапку у зустрічі поставив Юрій Капустинський, котрий під час літньої перерви перейшов до ФК “Малинськ” саме з ОДЕКа, проте, в підсумку, повернувся назад в Оржів. Юрій Балаушко вгадав напрям удару з пенальті, проте м’яч летів занадто сильно і від рук голкіпера потрапив у сітку – 1:2.

Фактично, останній шанс врятувати поєдинок малинська команда мала на 90-й хвилині. Після подачі кутового Владислав Герасимчук, перебуваючи на дальній стійці, не влучив у верхній кут воріт ОДЕКа.

Отож, оржівська команда вдруге поспіль здобула Кубок Рівненської області, а от ФК “Малинськ” вдруге за три останні роки не зумів виграти у вирішальному поєдинку.

2 thoughts on “Долю Кубку Рівненської області – 2019 вирішив неоднозначний пенальті + ФОТО + ВІДЕО