ФК “Малинськ” удруге обіграв “Маяк” і повернув собі перше місце в Чемпіонаті області + ФОТО + ВІДЕО

У непростому поєдинку проти “Маяка” команді Олега Шандрука вдалося здобути вольову перемогу та змістити сарненчан з першої сходинки в Чемпіонаті Рівненської області. Пропустивши прикрий м’яч вже на 15-й хвилині, ФК “Малинськ” зумів відігратися ще до перерви – відзначився Віктор Кір’ях. У другій половині зустрічі господарі діяли значно активніше від гостей, проте такий потрібний гол вдалося провести лише на 88-й хвилині, коли свіжий Василь Штандер реалізував вихід віч-на-віч з кіпером суперника.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – “МАЯК”

Протокольні дані матчу

ФК “Малинськ” – “Маяк” (Сарни) – 2:1 (1:1)

22.09.2019. 16 тур. Малинськ. Стадіон “Ліон”. 500 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи:
Жданюк Сергій, 15 (0:1)
Кір’ях Віктор (Брикса Віталій), 33 (1:1)
Штандер Василь (Савицький Роман), 88 (2:1)

ФК “Малинськ”: 91.Балаушко Юрій; 88.Гергелюк Олександр; 87.Герасимчук Владислав (18.Дерман Максим, 56); 10.Брикса Віталій (28.Ящук Вадим, 90); 8.Мичко Олександр; 15.Портянко Олександр; 17.Кір’ях Віктор; 33.Савицький Роман (к); 9.Гайдучик Микола; 7.Онищук Анатолій; 44.Гребень Станіслав (11.Штандер Василь, 64)
Середній вік: 25,7 року.

Попередження: Герасимчук Владислав, 52; Гергелюк Олександр, 67 – Тимошицький Сергій, 74; Тимошицький Андрій, 77.

16 тур, 21.09, субота,
ФК “Садове” – ФК “Рафалівка” 2:3 (юнаки – 2:1) “Калина” (Бугрин) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:1 (0:1)

22.09, неділя,
ФК “МАЛИНСЬК” – “Маяк” (Сарни) 2:1 (0:0) ФК “Гоща-РІТТЕР” – “Локомотив” (Здолбунів) 1:0 (3:0) “Коливань” (Клевань) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1:2

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 22 вересня.