Гол Олега Шандрука допоміг “Славії” обіграти “Експрес” у ветеранському Чемпіонаті області + ВІДЕО

Одноосібний лідер Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів (+35) у 15 турі змагань на власному полі у Великій Омеляні приймав міцного середнячка із Здолбунова. Нагадаємо, у першому колі “Славія” переграла у гостях “Експрес” зі скромним рахунком 2:0, от і цього разу розгромити суперника не вдалося – перемога “лише” з перевагою в два м’ячі. Втім, у паралельному поєдинку між двома конкурентами “Автоплюс” обіграв “Понеділок”, отож відрив від другого місця виріс вже до цілком солідних шести очок.

А відкрити рахунок у зустрічі “Славія” – “Екпрес” під завісу першого тайму зумів головний тренер ФК “Малинськ” Олег Шандрук. Успіх господарям приніс розіграш штрафного – Віктор Каращенко відпасував на партнера, який вбіг у карний майданчик суперника і завершив комбінацію точним ударом у дальній куті воріт.

По перерві все той же Каращенко подвоїв перевагу господарів, проте інтригу в матч вніс дещо несподіваний м’яч у виконанні здолбунівчан. Знову збільшити перевагу до двох голів “Славії” вдалося після дальнього удару Юрія Гордійчука.

У поєдинку в Млинові інтрига протрималася лише перший тайм, який господарі виграли з рахунком 2:1. У другій половині зустрічі “Автоплюс” підтвердив свій клас, забивши суперника чотири м’ячі та пропустивши тільки один.

15 тур, 21.09, субота,

“Автоплюс” (Млинів) – “Понеділок” (Рівне) 6:2 “Славія” (Рівне) – “Експрес” (Здолбунів) 3:1 “Ф-2” (Оржів) – “Колос” (Березнівський р-н) 2:1 “Енергія” (Володимирець) – “Полісся” (Рокитне) 2:4

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 21 вересня.