У чвертьфінал Кубку України потрапив лише один представник Рівненщини + ФОТО + ВІДЕО

Після поразки у Чемпіонаті області в грі проти ФК “Малинськ” “Маяк” зазнав другої поспіль невдачі за останні чотири дні. На рідному стадіоні “Мрія” сарненчани не змогли здолати львівську “Юність”, зрівнявши рахунок у зустрічі лише в доданий до основного час. Такий результат поставив шлагбаум перед командою Сарн на шляху до 1/4 фіналу Кубку, де тепер з представником Львівщини зіграє оржівський ОДЕК, котрий переконливо здолав ФК “Звягель”.

Звіт про матч “Маяк” – “Юність” від львівського клубу:

Футбольний клуб «Юність» (Нижня/Верхня Білка) пробився до чвертьфіналу Кубка України серед аматорів. Перемігши вдома «Маяк» з Сарнів, що у Рівненській області, з рахунком 1:0, команда Богдана Костика здобула сприятливий для себе результат і на виїзді. Підсумковий рахунок матчу у Сарнах – 1:1, і далі йде «Юність».

У першому таймі матчу «Юності» довелося боротися не тільки з суперником, а й з арбітром матчу, який усіляко своїми рішеннями «вбивав» футбол. Незважаючи на це, «Юність» зі своїм завданням на виїзді непогано справлялася – попри регулярні суддівські незрозумілі свистки чемпіони Львівщини не давали супернику навіть натяку на те, що вдома їм можна здобути сприятливий для себе результат.

Розв’язка усього протистояння наступила на початку другого тайму, коли Омар Набізада відкрив рахунок у матчі. Після цього гола у ворота господарів і арбітри зрозуміли, що в такому матчі «Маяк» аж ніяк не зможе забити три голи у ворота суперника.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “МАЯК” – “ЮНІСТЬ”

На важливості цього взяття воріт у перерві матчу неодноразово наголошував головний тренер команди Богдан Костик, а відтак установку на другий тайм гості виконали сповна. Якщо відверто, то на початку другого тайму «Юність» виглядала настільки переконливо, що могла вигравати з рахунками 2:0 та 3:0, проте ні Курилишину, ні Омельченку, ні Панасюку не вдавалося реалізувати свої моменти.

Єдине, що вдалося господарям, так це зрівняти рахунок у компенсований арбітром час. Втім, господарі забили тоді, коли дуже грубо зіграли проти Миколи Богданова і цей епізод чомусь пройшов мимо очей суддівської бригади матчу. Загалом «Маяк» запам’ятався грубою грою, а відтак лише одне вилучення у складі господарів – далеко не єдине, яке могло і , зрештою, мало б бути у цьому матчі.

Як би складно не було у Сарнах, гравці «Юності» проявили характер і цілком справедливо пройшли до чвертьфіналу турніру, де зіграють з теперішнім лідером чемпіонату України серед аматорів оржівським ОДЕКом.

Протокольні дані матчу.

Маяк (Сарни) — Юність (Верхня Білка) — 1:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Баранов, 90+5 – Набізада, 54

Маяк: А.Тимошицький, С.Тимошицький, Василець© (Крищук, 74), О.Жданюк, Якимчук, Василечко, Ситник (Драганчук, 82), Степанюк (Сорока, 59), В.Степанчук (Кисіль, 82), Козяр, С.Жданюк (Баранов, 68). Запасний: Ковальчук. Головний тренер: Сергій Примак.

Юність: Гаврушко, Бойко, Каваців, Дмитрух, Богданов, Войцехівський (Смолинець, 90+2), Курилишин (Занько, 86), Музика© (Набізада, 46), Панасюк (Адам, 80), Омельченко (Шептицький, 77). Запасні: Бунда, Мартиняк. Головний тренер: Богдан Костик.

Попередження: Каваців, 31, Степанюк, 49, Ситник, 57, Набізада, 67, В.Степанчук, 68, О.Жданюк, 74

Вилучення: Драганчук, 89 (серйозне ігрове порушення)

16:00;25.09.2019. Сарни. Стадіон «Мрія». 300 глядачів; поле 5; +15С

Суддя: Дубиківський Сергій (Київська обл.)

Звіт про матч “Звягель” – ОДЕК від оржівського клубу:

Після першої гри в Оржеві, де господарі здобули перемогу 5:1, матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України серед аматорських команд у Новоград-Волинському між “Звягелем” та “ОДЕКом” носив формальний характер. Схоже, що це розуміли в обох клубах і, в принципі, так до цієї гри і віднеслись. Зокрема, господарі поставили початок гри на 17:00, тож навіть у мріях новоградці не розраховували на додатковий час та пенальті, адже світловий день не дозволить грати командам ще додаткових 40 хвилин. Більше того, “звягельці” ледь назбирали футболістів, для того, що провести цей матч. Всього гравців було лише тринадцять, тобто лише двоє на заміні. Тренерський штаб “ОДЕКа” також не форсував подій. Зокрема в стартовому складі вийшли лише Наумець та Ніколайчук з тих одинадцяти, які розпочинали недільний матч Чемпіонату України проти “Агрона”, а Мучак,Кадепський, Коляда, Богданов, Семенчук взагалі не потрапили у “вісімнадцять” і на цій грі перебували у якості глядачів.

Власне, дива не сталося, вже в дебюті гри Михайло Трофімчук ударом головою замикав навіс від Павла Таргонія, пробив не дуже вдало, м’яч влучив у стійку і (лише на уповільненому повторі видно) потім вдарився за лінією воріт, після чого голкіпер зумів його виштовхнути в поле, але, “боковий” арбітр дуже чітко розібрався в ситуації і вказав на центр поля – 0:1.

Другий гол оржівці забили з пенальті. В середині другого тайму Андрій Апанчук увійшов в штрафний майданчик гостей, робив навіс, але захисник чомусь витягнув руку на шляху м’яча. Сам Апанчук і забив другий гол.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ЗВЯГЕЛЬ” – ОДЕК

Загалом же, видовище на Новоград-Волинському стадіоні “Авангард” можна охарактеризувати вже крилатої фразою “Одні не хотіли, інші не могли”. Тож, фінальний свисток зафіксував перемогу “ОДЕКа” 2:0 і команда офіційно оформила вихід до чвертьфіналу.

На цій стадії суперником оржівців буде один з лідерів львівського аматорського футболу “Юність” з Верхньої Білки. Дива не сталося, і за сумою двох матчів вони залишили за бортом турніру сарненський “Маяк”. Після домашньої перемоги 1:0, у матчі-відповіді на Рівненщині, гості забили в середині другого тайму, ще було вилучення у господарів, і в доданий арбітром час, сарненчани зуміли зрівняти рахунок, але цього було замало, щоб претендувати на вихід до наступного етапу.

Чвертьфінальні матчі заплановані на 9 та 16 жовтня. Але, спочатку, в Асоціації аматорського футболу України відбудеться жеребкування схеми проведення цього етапу, буде визначено, хто гратиме перший матч на власному полі, а хто на виїзді.

Вже цієї неділі 29 вересня о 16:00 в Оржеві на стадіоні “ОДЕК-УКраїна” відбудеться гра десятого туру Чемпіонату України серед аматорських команд. “ОДЕК” прийматиме луцький “ЛСТМ”. Наразі суперник посідає останнє місце турнірної таблиці.

Звягель (Новоград-Волинський) — ОДЕК (Оржів) — 0:2 (перший матч – 1:5)

Голи: Трофімчук, 8, Апанчук, 74 (пен.)

Звягель: Войтович, І.Тимофєєв, Ващенко, Бусленко, Чапський (Балан, 46), А.Тимофєєв, Д.Швець, Багінський, Корнійчук, Гороницький (Лавренюк, 64), Слюсар©. Запасних не залишилося. Головний тренер: Руслан Скидан.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець (Красномовець, 46), Чикалюк-Козакевич, Гриб, Трикош, Соловей, Ніколайчук (Кошка, 46), Сабатюк (Ничипоренко, 81), Трофімчук© (Газицький, 66), Капустинський (Апанчук, 69), Таргоній. Запасні: Когут, Мучак. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Попередження: Трикош, 23, Ващенко, 45, Балан, 71

17:00; 25.09.2019. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард». 350 глядачів; поле 3; +14С

Суддя: Бондарчук Ігор (Київ)

Звіт про решту матчів від SportArena:

СК Полтава — Скіф (Шульгинка) — 3:1 (перший матч – 2:2)

Голи: Верховод, 45+1 (а/г), Фоменко, 64, Куімов, 85 – О.Коломецький, 56

Полтава: Тельнов, Власенко, Підлепич, Чижов, Колесниченко (Зоря, 90+3), Абазов (Бут, 70), Карась, Червонцев, Щербак, Куімов©, Фоменко (Шпигун, 77). Запасні: Старовойтов, Горбунов, Сидоренко. Головний тренер: Володимир Сисенко.

Скіф: Бутко, Верховод (Ковтун, 57), Шелестинський (Білашенко, 82), Шульц, Макаренко, Стебловський, Семиволос (Скачков, 32), Лазикін, М.Коломецький (Зінченко, 69), О.Коломецький© (Тищенко, 75), Любченко. Запасних не залишилося. Головний тренер: Геннадій Ямполь.

Попередження: Абазов, 8, Семиволос, 32, О.Коломецький, 42, Підлепич, 57, Скачков, 61

Вилучення: Власенко, 12 («фол останньої надії»)

13:00; 25.09.2019. Копили. Стадіон НТБ ФК «Полтава». 200 глядачів; поле 4 (шт.), +15С

Суддя: Кофанов Микита (Харків)

Перший матч між цими суперниками завершився внічию 2:2, причому, гості-полтавці догравали в меншості через вилучення Бакланова (якого, ясна річ, не змогли задіяти в матчі-відповіді). Зате на другу гру (вона проходила на заміській базі ФК Полтава – екс-учасника ПФЛ) містяни задіяли зіркового новачка – 33-річний колишній гравець Ворскли, Шахтаря та молодіжної збірної України Олександр Чижов відразу ж зайняв місце в захисті.

І, треба сказати, оборона СК Полтава відразу пройшла перевірку на міцність. Рейд форварда гостей Любченка захисник Власенко завершив фолом, а так як відбувалося це біля карного майданчика, рефері вилучив полтавця. Небезпечний штрафний виконував екс-півзахисник ФК Полтава Стебловський і м’яч пройшов настільки близько від цілі, що навіть чиркнув поперечину. В більшості Скіф провів ще кілька гострих атак, зокрема, воротар Тельнов врятував полтавців, коли Любченко після пасу Стебловського вривався у карний майданчик зліва, а О.Коломецький тут же бив із правого краю.

Але перед самою перервою СК Полтава вдалося забити дуже важливий м’яч. Фоменко підключив до атаки Щербака, той прострілював з правого флангу на дальню стійку, і захисник Захар Верховод, знімаючи м’яча з ноги в суперника, зрізав його в свої ворота – 1:0. Для господарів після провального першого тайму це був ключовий епізод. Втім, Скіф не здавався. Після перерви пішла подача з лівого флангу, Стебловський з дальньої стійки скинув на протилежну, де Олександр Коломецький у падінні заштовхнув м’яча в сітку з близької відстані – 1:1. За такого рахунку, до речі, далі йшли шульгинчани.

Але в другому таймі господарі зуміли забезпечити собі перевагу. Контратаку розігнав сам Фоменко, відпасувавши направо на Щербака, і сам же Юрій на дальній стійці замкнув його передачу – 2:1. А вже під кінець зустрічі хиткий рахунок закріпив Куімов. Шпигун, який вдало вийшов на заміну, підключив все того ж Щербака, який уже з лівого краю вивернув простріл на Дмитра, якому залишалося не промахнутися – 3:1.

Сапфір (Краматорськ) — Універ-Динамо (Харків) — 3:2 (перший матч – 0:3)

Голи: Ситник, 7, 15 (пен.), Мачулін, 86 – Ольховський, 37, Луценко, 61

Сапфір: Лук’яненко, Варванський (Панасюк, 46), Кривенко, Денисенко©, Либа (Саченко, 56), Іванов (Ахалалія, 65), Шевцов (Вацюк, 46), Замарін (Клименков, 75), Шихов, Мачулін, Ситник. Запасні: Штучний, Фесенко. Головний тренер: Роман Федоренко.

Універ-Динамо: Швайченко, Черченко, Омельяненко (Бортник, 82), Ольховський (Сивоконь, 49), Новиков (Логінов, 86), Луценко© (Бондаренко, 63), Кучирка, Зайчук (Татьков, 66), Гнилицький, Сластьон, Дем’янко. Запасні: Середнюк, Пуляєв. Головний тренер: Сергій Сизихін.

Попередження: Зайчук, 28, Черченко, 40, Ольховський, 40, Луценко, 55, Сизихін (гол.тр.УД), 900

Вилучення: Черченко, 68 (повторне попередження)

15:30; 25.09.2019. Краматорськ. Стадіон «Авангард» («верхнє поле»). 100 глядачів; поле 4 (шт.); +10С

Суддя: Дзюбас Єгор (Кривий Ріг)

Універ-Динамо забезпечив собі перевагу в три голи після першого матчу, але, до честі Сапфіру, команда господарів зробила все, щоб, так би мовити, «просто так не відпустити суперника в чвертьфінал». Краматорський клуб дав бій і здобув сатисфакцію в вигляді перемоги в матчі-відповіді.

Уже в дебюті екс-півзахисник збірної України Іванов сміливо пішов на перехоплення та в боротьбі з Дем’янком заробив штрафний, який розкішним ударом в обхід стінки реалізував іще один гравець із школою Шахтаря, Олександр Ситник – 1:0. Невдовзі на лівому фланзі спритний Шихов запресингував Кучирку, а коли пішла контратака – ввірвався у карний майданчик і був ним збитий. Треба сказати, що воротар харків’ян гадав, але все ж пропустив пенальті від Олександра Ситника – 2:0.

Те, що Універ-Динамо забезпечив собі в першому матчі, похитнулося вже в дебюті. Отже, команда ХНУВС пішла в атаку великими силами. Був епізод, коли після передачі Черченка міг забивати Ольховський. Потім гаряче було після штрафного гостей. А далі, коли краматорці вже відбилися було після ауту, Гнилицький дав пас на хід Ольховському, Віталій ефектно прокинув м’яча повз захисника і після «поліцейського розвороту» з правої ноги влучив у ближню дев’ятку – 2:1. Красиво та видовищно.

У другому таймі приїжджій команді вдалося забити особливо важливий другий м’яч. Після кількох поспіль кутових успішною стала подача Омельяненка від правого прапорця. Ігор Луценко, який уміє і любить підключатися на стандарти, підсік м’яча в сітку, пробивши із гущини гравців – 2:2. Слідом Гнилицький ледве не забив після штрафного із близької відстані. А вже в кінцівці зустрічі драматичне протистояння завершилося ситуативною перемогою Сапфіра. Після пасу з глибини дуже здорово зіграв Ситник, який прийняв пас, відтіснив суперників корпусом і викотив точно на Мачуліна, тож Олександру залишалося метрів із 13-ти правою ногою запакувати м’яча в правий від воротаря кут. 3:2 – краматорський клуб виграв у цій зустрічі, але програв у двоматчевому протистоянні.

У першому матчі Юність змарнувала низку моментів, вигравши мінімально, а тому вимушена була їхати на Рівненщину з лише одним голом фори. Після нервового першого тайму гостям вдалося забити швидкий і дуже важливий м’яч. Після подачі з правого флангу стався вигідний для Набізади відскок, і Омар ударом з лету метрів із 15-ти влучив у кут – 0:1.

Маючи непоганий набір швидких, технічних гравців, Юність ефективно грала по рахунку. Після трьох загострень Курилишина із правого краю «прийшли» дуже гострі моменти. В першому Панасюк із лінії воротарського майданчика влучив у воротаря, в другому сам Курилишин не зміг переграти А.Тимошицького, а добивання від Панасюка не мало змісту через офсайд, а в третьому Омельченко виходив один на один із голкіпером, але пробив повз воріт. Ще один розкішний вихід не реалізував Панасюк, пробивши вище цілі.

А коли в кінцівці гри Драганчук пішов у жорсткий стик із Адамом і залишив Маяк у меншості, команда господарів мобілізувалася й після блискавичної комбінації відігралася (це Дмитро Баранов реалізував вихід один на один із Гаврушком). 1:1 – цей результат, попри невдоволення суддівством, дозволив грандам футболу Львівщини пройти у чвертьфінал.

Олімпія (Савинці) — Мал (Коростень) — 4:0 (перший матч – 3:0)

Голи: Стрельцов, 5, Фабунмі, 35, Гриценко, 50, Тимченко, 70

Олімпія: Казаков, Світличний (Дземку, 53), Момот (Тимченко, 46), Малик, Ковтун, Тарганчук, Фабунмі (Бажан, 63), Кірпіченко (Гриценко, 46), Субочев (Співак, 56), Богомаз©, Стрельцов. Запасні: Макаренко, Рудченко. Головний тренер: Олександр Кулик.

Мал: Грабовець, Болобан, Сутченко, Решетовський, Тичина, Домаєв (Яцковець, 67), Бондарчук (Маховка, 46), Петренко (Толочко, 61), Лисюк (Левківський, 82), Анд.Вигівський, Шевчук©. Запасні: Лавренюк, Гаєвський. Головний тренер: Олександр Вигівський.

Попередження: Тичина, 36

16:00; 25.09.2019. Миргород. Стадіон «Старт». 500 глядачів; поле 3; +16С

Суддя: Лавриненко Максим (Запоріжжя)

Маючи комфортну перевагу після першого матчу, Олімпія довела свою перевагу й у грі-відповіді. Відкрити рахунок вдалося вже в дебюті: це Фабунмі з лівого краю подав на Стрельцова, і Євген замкнув цей навіс – 1:0. Через півгодини голом відзначився сам Олавале. Субочев на правому краю міг давати розрізну передачу, але вирішив подати на Фабунмі, який з лету, не даючи м’ячу опуститися на землю, розстріляв ворота – 2:0.

У другому таймі швидко спрацювала заміна від Кулика. Коли під час однієї з атак м’яч відскочив до Гриценка, Сергій тут же відправив його туди, куди треба було – 3:0. А крапку в зустрічі поставив ще один досвідчений «джокер» савинчан. Взагалі, на ударну позицію виходив Стрельцов, але не пошкодував передачі на Тимченка, так що Ігор реалізував цю атаку два в один майстерним ударом –  4:0. Унікальна ситуація: Олімпія пройшла два раунди, не пропустивши жодного м’яча!

Світанок-Агросвіт (Шляхова) — ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — 0:2 (перший матч – 0:0)

Голи: Ткаченко, 15, Листопад, 74

Світанок-Агросвіт: Поштаренко, Луцюк, Заводян©, Єрмак, Борячук, Загалевич, Проневич, Дацюк (Чернега, 76), Кучеренко, Гаді (Чельцов, 69), Сомов (Новаківський, 79). Запасні: Карабін, Голуб, В.А.Рудий, Костюк. Головний тренер: Дмитро Єфстафієв.

ЛНЗ-Лебедин: Дейнеко, Парфьонов, Кондратюк (Шестипалов, 78), Листопад, Калинич©, Тубольцев, Ткаченко (Литовчак, 84), Дєдов, Колос (Вакуленко, 60), Балацький (Качур, 46), Грицай (Коломієць, 69). Запасні: Поплавка, Поступаленко. Головний тренер: Василь Гречаний.

Попередження: Проневич, 40, Єрмак, 42, Колос, 42, Тубольцев, 56, Вакуленко, 61, Качур, 71

Вилучення: Вакуленко, 90+1 (повторне попередження)

16:00; 25.09.2019. Шляхова. Стадіон «Шляхова-Арена». 320 глядачів; поле 4; +18С

Суддя: Осауленко Дмитро (Київ)

Нулі після першого матчу та дискваліфікація основного воротаря суперників за перепалку з арбітрами після гри давали Світанку-Агросвіту непогані шанси на успіх. Втім, ЛНЗ-Лебедин уже в дебюті повів у рахунку, і це була ключова подія матчу. Парфьонов дав передачу на хід Ткаченку, і В’ячеслав технічно перекинув воротаря – 0:1.

Господарі у відповідь провели відразу декілька небезпечних атак. Найнебезпечніша – з ударом Загалевича в поперечину при кутовому. Ще кілька гострих атак розганяли Гаді, Дацюк, Кучеренко, але захист гостей із Черкащини сумлінно відбивався. Після перерви кілька особливо хороших сейвів здійснив і єдиний у цьому матчі воротар лебединців – Дейнеко, на ворота якого навалювалися Сомов, Кучеренко, а пізніше і реактивний Чельцов.

І все ж команда гостей, нагадаємо – минулорічний володар Кубка ААФУ – зуміла подвоїти рахунок. На подачу кутового від Дєдова відгукнувся високий Тимофій Листопад, ударом головою влучивши точно в ціль – 0:2. Драматичний матч завершився саме з таким рахунком, хоча Вакуленко у кінцівці був вилучений за другу жовту при апеляції. ЛНЗ-Лебедин проходить у наступний раунд.

Таврія-Скіф (Роздол) — Таврія (Новотроїцьке) — 2:1 (перший матч – 0:3)

Голи: Гапончук, 19, Єфімчук, 52 – Соколан, 59

Таврія-Скіф: Жук©, Гапончук, Єфімчук, Клименко, Кравченко, Соколов (Іздебський, 84), Захаров (Запорожець, 78), Чернявський (Вєтров, 54), Р.Курдас, Захарченко (Швиденко, 87), Шарай (Ширіпа, 58). Запасні: Бєліков, Аннич. Головний тренер: Володимир Хохлов.

Таврія: Коваленко, Золотухін, Чмеленко, Яковенко©, Афендулов, Комягін (Феденков, 70), Ковальов, Жавко (Гарібян, 85), Логвиненко, Соколан, Пуляєв. Запасні: Завгородній, Соболь, Узунов, Окатий, Аронов. Головний тренер: Олександр Клишня.

Попередження: Жавко, 18, Чернявський, 53, Золотухін, 56, Клименко, 73, Єфімчук, 90+3

16:00; 25.09.2019. Роздол. Стадіон «Таврія-Скіф». 100 глядачів; поле 4; +17С

Суддя: Ченгар Олександр (Маріуполь)

Перший матч завершився із великою перевагою лігової команди, тож Таврія-Скіф мала досить швидко відкривати рахунок, щоб мати якісь шанси відігратися. І у роздольців пішло відразу кілька атак із передачами на хід форвардам, а другий більш-менш небезпечний штрафний став результативним. Заробив його на правому краю Шарай, якого завалив Жавко. Після удару Дмитра Гапончука м’яч прошмигнув у ворота – 1:0.

Після перерви результативним став іще один штрафний від Гапончука, тепер із лівого флангу. На цю подачу відгукнувся Олег Єфімчук – 2:0. Однак у важливий момент новотроїчани зуміли забити дуже важливий м’яч. Це Євгеній Соколан, підібравши м’яча метрів за 20 від воріт, завдав прицільного удару, і з рикошетом влучив точно в дев’ятку – 2:1. Були ще моменти у роздольців Вєтрова та Ширіпи, але при цьому й у гостей були шанси забити – Афендулов пробив неточно в підключенні на стандарт, а Пуляєв виходив на непогану позицію, але не витиснув максимум із моменту. Тим не менш, у «таврійському дербі» переможцем двоматчевого протистояння виявилася команда з Херсонщини.

Після переконливої перемоги в першому матчі ОДЕК навіть дозволив собі ротацію, давши пограти багатьом молодим гравцям і заслуженим ветеранам без великої практики. І це не позначилося на результаті – другий матч гранд із Рівненщини також виграв. Попри стартовий тиск господарів, оржівці швидко відкрили рахунок. Таргоній протягнув м’яча через лівий фланг і подав, а після удару Трофімчука м’яч влучив у стійку, потім у воротаря, після чого вилетів у поле, але – перетнувши лінію. Це – 0:1.

Слідом пішов небезпечний штрафний Ніколайчука, а в відповідь Слюсар із гострого кута намагався «пробити» Омелянюка. У бадьорому обміні гострими моментами гра йшла й надалі – то воротар Звягеля Войтович парирував непростий удар Таргонія, то Слюсар відразу кілька разів загострював гру. Бракувало господарям розіграних комбінацій із завершенням – запам’яталися лише дальні удари того ж Слюсара та Швеця (у першому випадку несильно, у другому – неточно).

А от ОДЕК закріпив перевагу, коли Таргоній запустив у прорив через лівий край Апанчука, чия подача влучила в руку І.Тимофєєва. Сам Андрій чітким ударом з лівої в кут реалізував пенальті – 0:2. Звягель припинив боротьбу за трофей.

Вікторія – Скорук – +:- (перший матч – 2:1)

Команда гостей знялася з турніру після першого матчу.