Сергій Вознюк став найдосвідченішим гравцем ФК “Малинськ” у поточному сезоні + ВІДЕО

У поєдинку 17 туру Чемпіонату Рівненської області ФК “Малинськ” – “Локомотив” на 79-й хвилині на газон стадіону “Ліон” ступив Сергій Вознюк. Помічник Олега Шандрука замінив Олександра Мичка і став найдосвідченішим гравцем, який виходив на поле у складі малинського клубу в поточному сезоні – як в аматорських, так і обласних змаганнях – на момент матчу йому виповнилося 45,14 років.

Поява ветерана у складі ФК “Малинськ” підняла середній вік команди у грі проти “залізничників” до 27,7 року – це на 2 і 2,4 року більше, ніж у двох попередніх поєдинках проти “Маяка” та СФК “Іква”. Щоправда, до вікового рекорду звітна зустріч не дотягнула, адже у домашніх матчах проти “Ізотоп-РАЕС” та “Коливань” середній вік гравців ФК “Малинськ” склав, відповідно, 28,5 і 27,9 років. Загалом, у матчах обласного Чемпіонату цей показник складає 27,3 року.

Наразі, наймолодшим гравцем в матчі Чемпіонату області залишається Микола Гайдучик (19,112 року). Саме він і є найбільш юним автором голу, який провів у віці 19,13 року та гравцем, котрий віддав гольову передачу (19,112 року) й отримав жовту картку (19,181 року). Найстарший автор голу – Віталій Брикса (32,132 року), найдосвідченіший автор гольової передачі – Андрій Господинчик (37,274 року), а попередження у найбільш “поважному” віці отримав Дмитро Проневич (34,206 року).

Для довідки. Сергій Вознюк у складі професійних команд з 1992 по 2007 роки провів 299 поєдинків (21 905 хвилин), у 242 з них він виходив в стартовому складі, 65 разів був замінений, у 57 іграх він виходив на поле з лави запасних. У цих матчах він провів 53 м’ячі, 7 – з пенальті, заробив 21 жовту картку та жодної червоної. До гри з “Локомотивом” на аматорському рівні останній свій поєдинок Сергій Вознюк провів 5 листопада 2017 року в домашній зустрічі Чемпіонату області проти “Ізотоп-РАЕС”, в якому він відіграв усі 90 хвилин і котра завершилася перемогою ФК “Малинськ” 6:0.