Драматичним та сповненим інтриги виявився поєдинок 19 туру Чемпіонату Рівненської області у Малинську, де зустрічалися перша та третя команди Першої обласної ліги. Гравці ФК “Рафалівка” зі стартових хвилин продемонстрували, що недаремно виграли останні сім матчів поспіль і з перших хвилин гра пішла на зустрічних курсах. Господарям вдалося досить швидко відкрити рахунок у зустрічі і майже так само швидко залишитися в меншості, оскільки дві жовті картки отримав Олександр Гергелюк.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – ФК “РАФАЛІВКА”

Отримавши кількісну перевагу гості активізувалися і в декількох епізодах виявилися дуже близькими, аби відквитати м’яч, котрий провів на 14-й хвилині Віталій Брикса. Щодо господарів, то вони отримали супер-момент, коли Василь Штандер був зобов’язаний забивати другий гол, проте з близької відстані не зумів переграти голкіпера Рафалівки.

А ключовим у поєдинку став відтинок другого тайму довжиною якихось десять хвилин – з 55-ї по 65-у гравці ФК “Малинськ” показали, що “воювати” потрібно не кількістю, а вмінням. Спочатку двічі спрацювала зв’язка Віктор Кір’ях – Микола Гайдучик, а потім, нарешті, забив і Василь Штандер. За рахунку 4:0 гру можна було й завершувати. Гравці ФК “Малинськ” могли спокійно довести справу до зовсім непристойного розгрому, проте змарнували кілька чудових нагод забити ще. Відійти від такого розвитку подій гості зуміли лише в останні хвилин десять, коли малинська команда заспокоїла гру і перестала “тероризувати” володіння ФК “Рафалівка”. А на 82-й хвилині Віктор Стельмах, навіть, зумів провести гол престижу, після чого матч спокійно добіг до свого закінчення.

Протокольні дані.

ФК “Малинськ” – ФК “Рафалівка” – 4:1 (1:0)

13.10.2019. 19 тур. Малинськ. Стадіон “Ліон”.

Голи:
Брикса Віталій (Савицький Роман), 14 (1:0)
Гайдучик Микола (Кір’ях Віктор), 55 (2:0)
Гайдучик Микола (Кір’ях Віктор), 61 (3:0)
Штандер Василь (Гайдучик Микола), 65 (4:0)
Стельмах Віктор, 82 (4:1)

Після завершення матчу приємна для вболівальників ФК “Малинськ” новина надійшла зі Здолбунова. Одноосібний аутсайдер, в активі якого й досі немає жодної перемоги, здійснив справжній подвиг, зігравши внічию з чинним чемпіоном і єдиним конкурентом малинського клубу. Гравці “Маяк” занадто легковажно поставилися до поєдинку проти “Локомотива”. Як підсумок, нічия 2:2 і відрив від ФК “Малинськ” зріс уже до п’яти залікових пунктів.

19 тур, 12.10, субота,
“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – ФК “Гоща-РІТТЕР” 1:0 (юнаки 2:3) “Коливань” (Клевань) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 0:2 (2:3)

13.10, неділя,
ФК “МАЛИНСЬК” – ФК “Рафалівка” 4:1 “Калина” (Бугрин) – СФК “Іква” (Млинів) 2:0 (3:0) “Локомотив” (Здолбунів) – “Маяк” (Сарни) 2:2 (1:1)

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 13 жовтня.