Для тріумфу в Чемпіонаті області ФК “Малинськ” залишилося здобути лише одну перемогу

Після несподіваної втрати у попередньому турі очок сарненським “Маяком” у Здолбунові завдання ФК “Малинськ” у Чемпіонаті області значно полегшилося, адже для підсумкової перемоги у турнірі достатньо стало здобути дві перемоги у трьох останніх турах. Першою з них став переконливий розгром “Сокола” у Радивилові, який малинский клуб оформив з рахунком 6:1.

Протокольні дані матчу.

“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – ФК “Малинськ” – 1:6 (0:2)

20.10.2019. 20 тур. Радивилів. Стадіон “Колос”. 200 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Гайдучик Микола, 82 (1:6)

ФК “Малинськ”: 91.Балаушко Юрій (1.Фокін Микола, 77); 18.Дерман Максим; 10.Брикса Віталій (44.Гребень Станіслав, 71); 8.Мичко Олександр (87.Герасимчук Владислав, 33); 28.Ящук Вадим; 15.Портянко Олександр; 17.Кір’ях Віктор; 33.Савицький Роман (к); 9.Гайдучик Микола; 11.Штандер Василь; 7.Онищук Анатолій.
Середній вік команди: 26,2 року.

Попередження: Жилінський Максим, 16 – Дерман Максим, 14.

У поточному сезоні радивилівсько-крупецька команда переживає не найкращі часи, відчуває фінансові труднощі, тому, відповідно, перебуває у підвалинах турнірної таблиці. З огляду на це підопічним Олега Шандрука не залишалося нічого іншого, як переконливо перемагати у 20 турі змагань.

Щоправда, перший тайм завершився зі скромним результатом 2:0 на користь ФК “Малинськ”. А от на початку другої половини господарі зуміли здивувати гостей і колишній їх одноклубник – Олександр Малиновський – скоротив відставання в рахунку до мінімуму.

Втім, у середині другого тайму вкотре у цьому сезоні свою “швидкострільність” продемонстрував Микола Гайдучик, котрий з чотири хвилини двічі вразив ворота “Сокола” і довів загальний лік своїх голів у цьому матчі до трьох. У заключну десятихвилинку м’яч знову два рази побував у радивилівський сітці, а форвард ФК “Малинськ” оформив свій перший у поточному Чемпіонаті області “покер”.

Після цієї зустрічі в активі нападника стало 16 точних ударів і Гайдучик випереджає найближчих переслідувачів у гонці бомбардирів – сарненчан Сергія Жданюка та Владислав Степанчука – на чотири голи. До того ж, усі м’ячі форвард ФК “Малинськ” провів з гри, тоді гравці “Маяка” на двох реалізували 6 пенальті.

20 тур, 19.10, субота,
“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “Садове” 1:6 (юнаки – 0:0)

20.10, неділя,
ФК “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – ФК “МАЛИНСЬК” 1:6 (1:7) ФК “Гоща-РІТТЕР” – “Коливань” (Клевань) – 1:2 (2:1) “Калина” (Бугрин) – “Маяк” (Сарни) 1:3 (2:1) СФК “Іква” (Млинів) – ФК “Рафалівка” 2:6 (0:8)

Щодо єдиних конкурентів, то сарненчанам у Бугрині у зустрічі проти “Калини” довелося не солодко. Гості першими пропустили після пенальті, який призначили у їх ворота після гри рукою в карній зоні. Але ще до перерви “Маяк” зумів зрівняти рахунок, а в другому таймі розвинув успіх і вийшов уперед, закріпивши свою перевагу в рахунку третім м’ячем під завісу зустрічі.

Отож, відрив від першого до другого місця залишився незмінним – п’ять пунктів. І вже у наступній грі проти “Коливані” ФК “Малинськ” може достроково стати чемпіоном області, для цього потрібно “лише” обіграти клеванську команду. Нагадаємо, у першому колі на стадіоні “Водник” у номінально домашній грі малинчани ледве не поступилися Клеваню, зрівнявши рахунок у зустрічі на останній компенсованій хвилині.

А свій поєдинок 20 туру “Коливань” проводила у Гощі та здобула вольову перемогу. Господарі відкрили рахунок на 69-й хвилині зустрічі, проте гості зрівняли його на 82-й, а на четвертій компенсованій провели вирішальний переможний м’яч.

Після поразки у попередньому турі в матчі проти ФК “Малинськ” продовжив переконливо рухатися до здобуття третього місця у Чемпіонаті області клуб з Рафалівки. Команда з Володимирецького району гостювала у Млинові і здобула переконливу перемогу над одним із безпосередніх конкурентів з результатом 6:2. Вдруге за останні два тури ФК “Рафалівка” вже на початку зустрічі опинився в більшості – на 18-й хвилині поле через перебір карток залишив гравець СФК “Іква”. І якщо у Малинську рафалівській команді вилучення Олександра Гергелюка не пішло на користь, то цього разу гості сповна скористалися кількісною перевагою.

Після серії невдалих матчів, нарешті, зумів продемонструвати належний рівень гри ще один претендент на бронзу – ФК “Садове”. Цей клуб з Гощанщини став єдиним представником свого району, котрий переміг у 20 турі, при чому зробив це у гостях так само переконливо, як і ФК “Малинськ”.

А загалом, звітний тур став просто провальним для господарів, котрі поступилися у всіх п’яти зустрічах (тричі – з крупним рахунком) із загальним результатом 6:23…

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 20 жовтня.