ФК “Малинськ” фінішував у Чемпіонаті області 15-ю крупною перемогою + ФОТО + ВІДЕО

Останній свій матч у Чемпіонаті Рівненської області сезону 2019 року ФК “Малинськ” проводив на власному полі проти ФК “Садове”. Для господарів дана зустріч ніякого турнірного значення вже не мала, адже вони ще у попередньому турі забезпечили собі перше місце. А от для гостей потрібна була лише перемога, яка, у випадку втрати очок ФК “Рафалівка” у паралельній зустрічі в Здолбунові, дозволяла б здобути бронзові нагороди змагань.

Протокольні дані.

ФК “Малинськ” – ФК “Садове” – 5:0 (1:0)

03.11.2019. 22 тур. Малинськ. Стадіон “Ліон”. 100 глядачів.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський рн)

Голи:
Кір’ях Віктор (Штандер Василь), 18 (1:0)
Гайдучик Микола, 48 (2:0)
Гайдучик Микола (Гребень Станіслав, Ящук Вадим), 60 (3:0)
Гайдучик Микола (Гребень Станіслав), 78 (4:0)
Господинчик Андрій (Кір’ях Віктор) – кутовий, 90 (5:0)

ФК “Малинськ”: 91.Балаушко Юрій (1.Фокін Микола, 77); 88.Гергелюк Олександр; 18.Дерман Максим; 28.Ящук Вадим (10.Брикса Віталій, 67); 87.Герасимчук Владислав (4.Господинчик Андрій, 77); 15.Портянко Олександр; 33.Савицький Роман (к) (7.Онищук Анатолій, 67); 44.Гребень Станіслав; 17.Кір’ях Віктор; 11.Штандер Василь; 9.Гайдучик Микола
Середній вік: 26,8 року.

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій; 22.Пархомчук Анатолій; 5.Новак Богдан; 10.Царьов Вадим; 19.Оксенюк Андрій; 23.Цвик Сергій; 20.Неберикут Владислав; 14.Жак Вадим (к); 7.Гайдук Володимир (2.Макарчук Олександр, 83); 21.Зубарєв Павло; 8.Кишиєв Рустам (18.Семенчук Едуард, 73).
Середній вік: 28,6 року.

Попередження: Оксенюк Андрій, 28; Жак Вадим, 61

Не дивлячись на “тренувальний” характер поєдинку підопічні Олега Шандрука аж ніяк не збиралися дарувати очки у цій зустрічі супернику. З перших хвилин гравці ФК “Малинськ” почали розхитувати оборону ФК “Садове” і зуміли відкрити рахунок на 18-й хвилині. Василь Штандер здійснив рейд правим флангом, стягнув на себе відразу чотирьох футболістів у червоній формі, але, не зважаючи на їх протидію, зробив простріл у штрафний майданчик. На передачу партнера відгукнулися відразу двоє футболістів у білій формі – Віктор Кір’ях та Станіслав Гребень. Удар зумів завдати перший з них, але його заблокував захисник, проте вже другий досягнув цілі і м’яч вперше у цій зустрічі опинився в сітці за спиною Андрія Мозерова.

До перерви глядачі більше голів не побачили, хоча декілька непоганих моментів ФК “Малинськ” не реалізував. Особливо активним попереду був Станіслав Гребень, котрий у першому колі Чемпіонату області захищав кольори сама ФК “Садове”. Щодо гостей, то максимум, на що вони спромоглися у першому таймі – неточні удари з дальньої дистанції.

Другий тайм зустрічі ФК “Малинськ” почав з активного пресингу. І вже на 48-й хвилині він дав свій результат. Микола Гайдучик “обікрав” голкіпера суперника після передачі назад та відправив сферу у вже порожні ворота – 2:0!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “МАЛИНСЬК” – ФК “САДОВЕ”

А в наступні півгодини ігрового часу кращий бомбардир Чемпіонату області оформив свій третій у поточних змаганнях хет-трик, який став для нього й найшвидшим. Спочатку форвард блиснув індивідуальною майстерністю, завершивши багатоходову комбінацію правим флангом. В оточенні відразу трьох опонентів Гайдучик, жонглюючи м’ячем, розвернувся і майже з лінії воротарського майданчика спокійно спрямував м’яча повз кіпера – 3:0!

На 78-й хвилині нападник втік від оборонця після вертикальної передачі Гребеня, ввійшов у штрафний майданчик по центру і спокійно пробив повз Мозерова, котрий кинувся йому на перехоплення – 4:0 і 21-й гол нападника у 20-и матчах Чемпіонату області 2019!

Загалом, гравці ФК “Малинськ” могли забити у цій зустрічі ще не один і не два м’ячі. Чудові шанси мали, зокрема Василь Штандер та Анатолій Онищук. Проте в деяких моментах господарям бракувало точності, а в деяких надійно зіграв голкіпер гостей.

Щоправда, п’ятий м’яч все-таки влетів у ворота ФК “Садове”. На останній хвилині зустрічі подачу з кутового у виконанні Віктора Кір’яха на ближній штанзі замкнув Андрій Господинчик. Удар головою ветерана прийшовся у самісіньку дев’ятку – 5:0! Після цього команди відіграли ще дві компенсовані хвилини і арбітр дав фінальний свисток, який засвідчив завершення Чемпіонату Рівненської області 2019 року.

Дана перемога стала для ФК “Малинськ” п’ятнадцятою у двадцяти матчах Чемпіонату області, яку клуб здобув з перевагою у три та більше м’ячів. І лише чотирьох голів не вистачило малинчанам, щоб кількість забитих у нинішньому сезоні досягнуло круглої цифри “100”!

22 тур, 03.11, неділя,
ФК “МАЛИНСЬК” – ФК “Садове” 5:0 ФК “Гоща-РІТТЕР” – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3:1 (юнаки 0:1) “Локомотив” (Здолбунів) – ФК “Рафалівка” 0:5 (2:4) СФК “Іква” (Млинів) – “Коливань” (Клевань) 0:2 (0:3) “Маяк” (Сарни) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) +:-