У Чемпіонаті ААФУ відбувся останній матч осінньої частини змагань + ФОТО

В аматорському Чемпіонаті України відбувся останній поєдинок перед зимовою перервою. В Галичі місцевий клуб “Карпати-Галич” приймав “Епіцентр” з Дунаївців. Екс-голкіпер ФК “Малинськ” Михайло Грицаль зумів зберегти в недоторканності власні ворота і гості з Хмельниччини перемогли з рахунком 1:0, що дозволило їм закріпитися на третій сходинці в турнірній таблиці.

Огля перенесеного матчу Чемпіонату України серед аматорів від Артура Валерка, портал SportArena:

Група 1 • 1-й ТУР

Галич

Перенесений матч стартового туру відбувався на тиждень пізніше від останнього повного туру 2019 року, отже, саме Карпати-Енергетик і Епіцентр закривали ігрову програму літньо-осінньої частини сезону в ААФУ. Матч не міг змінити турнірне становище суперників, але давав їм бонус у вигляді закріплення на своїх позиціях та подолання різниці з конкурентами.

Саме тому гра вийшла досить напруженою, а її долю визначив лише один гол. Треба сказати, що гості зіграли не в оптимальному складі – сьогоднішній іменинник, досвідчений форвард Івашко, через травму не зміг взяти участі в поєдинку та залишився сидіти в запасі. Попри це, ще в першому таймі Епіцентр міг повести в рахунку, але центрхав Беженар із вигідної позиції направив м’яча трішки вбік від стійки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “КАРПАТИ-ЕНЕРГЕТИК” – “ЕПІЦЕНТР”

Господарі, які немало атакували, забити так і не змогли, хоча були прориви Третяка, Воробчака та Поліщука, і моментами гра біля воріт Грицаля серйозно загострювалася. А після перерви Карпати-Енергетик несподівано для себе пропустили. Після подачі кутового й виносу від голкіпера м’яч відскочив до Стрільчука, й Ілля відправив його в ворота – 0:1. До кінця гри гості з Хмельниччини, в цілому, контролювали гру, хоча закріпити перевагу не змогли (найкращий шанс не використав Раца).

Отже, Епіцентр закріпився на третьому місці й всього лише на одне очко тепер відстає від другого. Стосовно галицько-бурштинської команди, то вона лишається восьмою, втративши нагоду скоротити до мінімуму відставання від ФК Ковель-Волинь.

Чемпіонат України серед аматорських команд іде на зимову перерву. Старт весняної частини сезону заплановано на 4 квітня 2020 року.

Карпати-Енергетик (Галич) — Епіцентр (Дунаївці) — 0:1

Гол: Стрільчук, 51

Карпати-Енергетик: Плетеницький, Красій, Я.Вовчук©, Деренюк, Блонський, Ю.Вовчук (Кукурудз, 46), Поліщук, Воробець, Воробчак, Третяк, Прошак. Запасні: Федорняк, Кащій, Турчанський, Слободян. Головний тренер: Петро Русак.

Епіцентр: Грицаль, Гринченко, Стрільчук, Наталюк, Темерівський, Савчук, Пліс©, Беженар, Морозов (Федоров, 56), Раца, Садоха (Карбовський, 71). Запасні: Дробний, Папірович, Руснак, Івашко. Головний тренер: Ігор Бадло.

Попередження: не було

14:00; 10.11.2019. Галич. Стадіон «Колос». 100 глядачів; поле 3; +14С

Суддя: Мандзюк Іван (Тернопільська обл.)