Гравці ФК “Малинськ” забивали кожен четвертий м’яч Чемпіонату Рівненщини 2019 + СТАТИСТИКА + ВІДЕО

У Чемпіонаті області 2019 року ФК “Малинськ” провів у ворота суперників 96 м’ячів – тобто майже кожен четвертий гол турніру (точніше 23,13% від 415-ти) забивали саме гравці малинської команди. З урахуванням кубкових поєдинків кількість м’ячів перевалила за сотню і склала 116 (або 21,64% від 536-ти).

При цьому, у гостях ФК “Малинськ” провів 51 гол (53,12% від усіх забитих), тоді як удома – 45 (46,88%), з урахуванням кубкових матчів ці показники становлять, відповідно, 63 голи (54,31%) та 51 (43,97%). У середньому малинчани забивали 4,8 м’яча на гру в Чемпіонаті та 4,64 – разом у Чемпіонаті та кубкових зустрічах. А от пропускали – 0,6 та 0,64 голів відповідно.

Зрозуміло, що за такою результативністю ФК “Малинськ” став найбільш видовщною командою Чемпіонату області, адже в кожній грі за її участі глядачі бачили в середньому більше п’яти голів, а точніше – 5,4.

Рейтинг команд Чемпіонату області 2019 за видовищністю

(Мз+Мп)/І Мз+Мп І Команда
5,4 108 20 ФК “Малинськ”
4,85 97 20 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)
4,2 84 20 “Локомотив” (Здолбунів)
4,11 78 19 “Маяк” (Сарни)
4,1 82 20 ФК “Рафалівка”
3,47 66 19 ФК “Садове”
3,32 63 19 “Сокіл” (Радивилів-Крупець)
3,25 65 20 СФК “Іква” (Млинів)
3,1 62 20 “Калина” (Бугрин)
2,95 56 19 ФК “Гоща-РІТТЕР”
2,85 57 20 “Коливань” (Клевань)

Найбільшу перемогу ФК “Малинськ” здобув у домашній грі проти ФК “Гоша-РІТТЕР” з рахунком 9:1. А загалом, у 20 матчах Чемпіонату області клуб здобув 15 перемог з крупним рахунком (18 таких виграшів у 25 зустрічах – якщо враховувати кубкові поєдинки). ФК “Малинськ” забивав як мінімум один м’яч у кожній своїй грі, тоді як у 10-ти зберіг власні ворота у недоторканності (разом з кубковими матчами – 12 сухих поєдинків у 25 зустрічах).

Перший гол ФК “Малинськ” в обласному сезоні-2019 провів Олександр Гергелюк, котрий 21 квітня у гостьовому матчі Чемпіонату Рівненщини на 8-й хвилині вразив ворота “Ізотоп-РАЕС” із Вараша. Перший кубковий м’яч на рахунку Анатолія Онищука, котрий забив 22 травня на першій хвилині у Здолбунові місцевому “Локомотиву”.

П’ятдесятий м’яч у сезоні загалом провів Артем Корольчук на 72-й хвилині у виїзній грі проти ФК “Рафалівка” 2 червня, 50-й у Чемпіонаті області – Анатолій Онищук на 69-й хвилині виїзного матчу проти ФК “Садове” 29 червня. Сотий гол у сезоні на рахунку Василя Штандера також у грі з рафалівським клубом, але вже на 65-й хвилині у грі в Малинську 13 жовтня.

Останній м’яч у Чемпіонаті забив Андрій Господинчик у Малинську у ворота ФК “Садове” 3 листопада на 90-й хвилині останньої гри цього турніру, а от крайній гол у сезоні загалом та кубкових матчах зокрема на рахунку гравця ОДЕКа Сергія Чикалюка-Козакевича, котрий вразив власні ворота у поєдинку за Суперкубок.

Андрій Господинчик також став найдосвідченішим автором голу в складі ФК “Малинськ”, забивши м’яч у віці 37,344 року. Наймолодшим гравцем, який провів гол виявився Микола Гайдучик, якому це вдалося у віці 19,13 року (9 травня у ворота СФК “Іква” на полі млинівчан).

Найчастіше ФК “Малинськ” забивав у заключну п’ятихвилинку та компенсований час – всього 12 голів. Взагалі, після години ігрового часу результативність гравців відчутно зростала та з 60-ї по 85-у хвилину в середньому складала 8 голів за кожну п’ятихвилинку. Найбільше м’ячів – чотири – малинчани пропустили в проміжку з 80 по 85 хвилини.

Розподіл за хвилинами м’ячів ФК “Малинськ” в обласному сезоні 2019 року
Загальний розподіл за хвилинами м’ячів в обласному сезоні 2019 року

Найшвидшим м’ячем ФК “Малинськ” загалом став вже згадуваний гол Анатолія Онищука у ворота залізничників на першій хвилині, у Чемпіонаті – також м’яч Анатолія, який 29 червня в гостях забив ФК “Садове” на 5-й хвилині. Найпізнішим виявився м’яч Миколи Гайдучика у ворота “Коливані” на п’ятій компенсованій хвилині у грі Чемпіонату 14 червня, у кубкових поєдинках – гол Романа Савицького 22 травня на 90+1 хвилині “Локомотиву”.

Всі голи гравців ФК “Малинськ” у обласному сезоні 2019 року

Дата Гол забив У ворота команди Хв Тип АГ Гольовий пас Гольовий пас
21.04.2019 Гергелюк Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 8 Кут Штандер Василь Гайдучик Микола
21.04.2019 Яструб Юрій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 9
21.04.2019 Дацюк Роман “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 19 Яструб Юрій
21.04.2019 Воробей Роман “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 26 Кут Штандер Василь
21.04.2019 Гергелюк Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 39 Кут Штандер Василь
21.04.2019 Портянко Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 47 Яструб Юрій
21.04.2019 Скоцький Богдан “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 88 Єременко Дмитро
01.05.2019 Сержанюк Олексій ФК “Гоща-РІТТЕР” 11 АГ Штандер Василь
01.05.2019 Савицький Роман ФК “Гоща-РІТТЕР” 15 Проневич Дмитро Штандер Василь
01.05.2019 Савицький Роман ФК “Гоща-РІТТЕР” 23
01.05.2019 Лойко Василь ФК “Гоща-РІТТЕР” 32 Яструб Юрій
01.05.2019 Гергелюк Олександр ФК “Гоща-РІТТЕР” 47 Онищук Анатолій Гайдучик Микола
01.05.2019 Корольчук Артем ФК “Гоща-РІТТЕР” 60 Кашуба Віталій
01.05.2019 Воробей Роман ФК “Гоща-РІТТЕР” 86 Кашуба Віталій Гайдучик Микола
09.05.2019 Гергелюк Олександр СФК “Іква” (Млинів) 15
09.05.2019 Савицький Роман СФК “Іква” (Млинів) 31
09.05.2019 Брикса Віталій СФК “Іква” (Млинів) 70 Гайдучик Микола
09.05.2019 Гайдучик Микола СФК “Іква” (Млинів) 73 Кір’ях Віктор
09.05.2019 Дацюк Роман СФК “Іква” (Млинів) 75 Кір’ях Віктор
09.05.2019 Дацюк Роман СФК “Іква” (Млинів) 88 Кут Кір’ях Віктор
15.05.2019 Корольчук Артем “Маяк” (Сарни) 15 Дацюк Роман
15.05.2019 Кір’ях Віктор “Маяк” (Сарни) 90 Аут Луцюк Дмитро Яструб Юрій
19.05.2019 Брикса Віталій “Локомотив” (Здолбунів) 7 Лойко Василь
19.05.2019 Брикса Віталій “Локомотив” (Здолбунів) 19 Гайдучик Микола
19.05.2019 Гайдучик Микола “Локомотив” (Здолбунів) 25
19.05.2019 Дацюк Роман “Локомотив” (Здолбунів) 31 Лойко Василь
19.05.2019 Лойко Василь “Локомотив” (Здолбунів) 44 Онищук Анатолій
19.05.2019 Корольчук Артем “Локомотив” (Здолбунів) 75 Яструб Юрій
19.05.2019 Корольчук Артем “Локомотив” (Здолбунів) 77 Онищук Анатолій
19.05.2019 Гергелюк Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 85 Пен
22.05.2019 Онищук Анатолій “Локомотив” (Здолбунів) 1
22.05.2019 Портянко Олександр “Локомотив” (Здолбунів) 15
22.05.2019 Корольчук Артем “Локомотив” (Здолбунів) 51
22.05.2019 Яструб Юрій “Локомотив” (Здолбунів) 70
22.05.2019 Корольчук Артем “Локомотив” (Здолбунів) 75
22.05.2019 Савицький Роман “Локомотив” (Здолбунів) 90
28.05.2019 Брикса Віталій “Калина” (Бугрин) 30 Єременко Дмитро
28.05.2019 Савицький Роман “Калина” (Бугрин) 63 Лойко Василь
28.05.2019 Брикса Віталій “Калина” (Бугрин) 69
28.05.2019 Брикса Віталій “Калина” (Бугрин) 75 Лойко Василь
28.05.2019 Корольчук Артем “Калина” (Бугрин) 85 Кут Яструб Юрій Гергелюк Олександр
29.05.2019 Штандер Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 24 Луцюк Дмитро
29.05.2019 Штандер Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 27 Єременко Дмитро
29.05.2019 Корольчук Артем “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 32 Лойко Василь
29.05.2019 Савицький Роман “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 61 Лойко Василь
29.05.2019 Яструб Юрій “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 84 Брикса Віталій
29.05.2019 Дацюк Роман “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 90 Штандер Василь
02.06.2019 Гергелюк Олександр ФК “Рафалівка” 28 Пен
02.06.2019 Лойко Василь ФК “Рафалівка” 52 Кашуба Віталій
02.06.2019 Корольчук Артем ФК “Рафалівка” 72 Кір’ях Віктор
02.06.2019 Гайдучик Микола ФК “Рафалівка” 81 Луцюк Дмитро Корольчук Артем
14.06.2019 Гайдучик Микола “Коливань” (Клевань) 90
29.06.2019 Онищук Анатолій ФК “Садове” 5 Проневич Дмитро
29.06.2019 Онищук Анатолій ФК “Садове” 14
29.06.2019 Дацюк Роман ФК “Садове” 53
29.06.2019 Онищук Анатолій ФК “Садове” 69 Савицький Роман
29.06.2019 Дацюк Роман ФК “Садове” 77
03.07.2019 Технічний гол “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0
03.07.2019 Технічний гол “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0
03.07.2019 Технічний гол “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0
18.08.2019 Онищук Анатолій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 7 Савицький Роман Гайдучик Микола
18.08.2019 Гайдучик Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 41 Портянко Олександр Гребень Станіслав
18.08.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 45 Гребень Станіслав
18.08.2019 Брикса Віталій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 65 Штр
18.08.2019 Кір’ях Віктор “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 79
25.08.2019 Гайдучик Микола ФК “Гоща-РІТТЕР” 7
25.08.2019 Кір’ях Віктор ФК “Гоща-РІТТЕР” 25 Брикса Віталій
25.08.2019 Онищук Анатолій ФК “Гоща-РІТТЕР” 33 Кут
25.08.2019 Онищук Анатолій ФК “Гоща-РІТТЕР” 38 Гребень Станіслав Брикса Віталій
25.08.2019 Гергелюк Олександр ФК “Гоща-РІТТЕР” 44 Ящук Вадим
25.08.2019 Гайдучик Микола ФК “Гоща-РІТТЕР” 54 Савицький Роман Онищук Анатолій
25.08.2019 Штандер Василь ФК “Гоща-РІТТЕР” 64 Гайдучик Микола
25.08.2019 Гайдучик Микола ФК “Гоща-РІТТЕР” 66 Господинчик Андрій
25.08.2019 Савицький Роман ФК “Гоща-РІТТЕР” 90 Герасимчук Владислав
28.08.2019 Савицький Роман “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 10
28.08.2019 Гергелюк Олександр “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 36
28.08.2019 Брикса Віталій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 37
28.08.2019 Гайдучик Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 45
28.08.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 67
28.08.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 84
04.09.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2 Кір’ях Віктор
04.09.2019 Гайдучик Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 12
04.09.2019 Гайдучик Микола “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 56
04.09.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 68 Гайдучик Микола
04.09.2019 Онищук Анатолій “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 82 Шандрук Олег
04.09.2019 Штандер Василь “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 90 Гайдучик Микола
07.09.2019 Гребень Станіслав СФК “Іква” (Млинів) 27 Онищук Анатолій
15.09.2019 Гайдучик Микола ОДЕК (Оржів) 77
22.09.2019 Кір’ях Віктор “Маяк” (Сарни) 33 Брикса Віталій
22.09.2019 Штандер Василь “Маяк” (Сарни) 88 Савицький Роман
29.09.2019 Кір’ях Віктор “Локомотив” (Здолбунів) 20 Кут
29.09.2019 Гайдучик Микола “Локомотив” (Здолбунів) 30
29.09.2019 Онищук Анатолій “Локомотив” (Здолбунів) 45 Мичко Олександр
29.09.2019 Гайдучик Микола “Локомотив” (Здолбунів) 62 Гребень Станіслав
29.09.2019 Гребень Станіслав “Локомотив” (Здолбунів) 65 Кір’ях Віктор Ящук Вадим
29.09.2019 Онищук Анатолій “Локомотив” (Здолбунів) 73
29.09.2019 Штандер Василь “Локомотив” (Здолбунів) 77 Портянко Олександр
06.10.2019 Брикса Віталій “Калина” (Бугрин) 51
06.10.2019 Брикса Віталій “Калина” (Бугрин) 56
13.10.2019 Брикса Віталій ФК “Рафалівка” 14 Савицький Роман
13.10.2019 Гайдучик Микола ФК “Рафалівка” 55 Кір’ях Віктор
13.10.2019 Гайдучик Микола ФК “Рафалівка” 61 Кір’ях Віктор
13.10.2019 Штандер Василь ФК “Рафалівка” 65 Гайдучик Микола
20.10.2019 Гайдучик Микола “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 18 Онищук Анатолій
20.10.2019 Штандер Василь “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 38 Савицький Роман Онищук Анатолій
20.10.2019 Гайдучик Микола “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 66 Кут Кір’ях Віктор
20.10.2019 Гайдучик Микола “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 69 Савицький Роман
20.10.2019 Ящук Вадим “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 80
20.10.2019 Гайдучик Микола “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 82 Штандер Василь
27.10.2019 Онищук Анатолій “Коливань” (Клевань) 14 Герасимчук Владислав
27.10.2019 Гайдучик Микола “Коливань” (Клевань) 57
27.10.2019 Дерман Максим “Коливань” (Клевань) 74 Штандер Василь Кір’ях Віктор
27.10.2019 Гайдучик Микола “Коливань” (Клевань) 90 Пен
03.11.2019 Кір’ях Віктор ФК “Садове” 18 Штандер Василь
03.11.2019 Гайдучик Микола ФК “Садове” 48
03.11.2019 Гайдучик Микола ФК “Садове” 60 Гребень Станіслав Ящук Вадим
03.11.2019 Гайдучик Микола ФК “Садове” 78 Гребень Станіслав
03.11.2019 Господинчик Андрій ФК “Садове” 90 Кут Кір’ях Віктор
10.11.2019 Чикалюк-Козакевич Сергій ОДЕК (Оржів) 85 АГ Кір’ях Віктор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *