“Калина” та “Коливань” здобули свої другі перемоги в Зимовій першості Рівне + ФОТО + ВІДЕО

Після двох турів Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”два представники Чемпіонату області – бугринська “Калина” та клеванська “Коливань” – мають 100%-показник.

Результати перших турів (тривалість матчів – два тайми по 35 хвилин).

1 тур, 19.01, субота,

“Коливань” – ДЮСШ “Верес” U16 4:1 Продторгобладнення” – “Горинь” 1:3 “Сатурн” – “Калина” 0:2 ФК “Межиричі” – “Понеділок” 0:1 ФК “Гоща-Агат” – “Рівес” 0:0

2 тур, 20.01, неділя,

ДЮСШ “Верес” U-16 – “Продторгобладнання” 0:0 “Сатурн” – ФК “Межирічі” 4:1 “Горинь” – “Калина” 0:2 “Граніт” – “Агат” (Симонів) 3:0 “Коливань” – “Понеділок” 2:1 “Рівес” – ФК “Садове-2” 1:5

Бугринці завоювали другу перемогу у змаганнях, обігравши з результатом 2:0 фіналіста минулорічного Меморіалу – кустинську “Горинь”. А от поразка чинного переможця Зимової першості “Понеділка” можна вважати певною несподіванкою. Хоча у “Коливані” є статус команди з першої обласної ліги, у минулому році вона, навіть, не змогла вийти з групи, а за їх опонентів грають виконавці, котрі мають досвід виступу в командах Чемпіонату області.

З перемоги розпочав виступ на Меморіалі Шморгуна володар обласного Кубку ліги. Клесівський “Граніт” переконливо переграв симонівський “Агат”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ ЗИМОВОЇ ПЕРШОСТІ МІСТА РІВНЕ 2019

Наступні матчі.

3 тур, 26.01, субота,
9:00 ДЮСШ “Верес” U17 – ФК “Садове-2”
10:15 ФК “Гоща-Агат” – “Агат” (Симонів)
11:30 “Коливань” – “Сатурн”
12:45 “Рівес” – “Граніт”
14:00 “Калина” – “Продторгобладнання”
15:15 ДЮСШ “Верес” U16 – “Понеділок”

27.01, неділя, 4 тур,
9:00 ДЮСШ “Верес” U-16 – “Сатурн”
10:15 ДЮСШ “Верес” U-17 – “Агат” (Симонів)
11:30 “Понеділок” – “Продторгобладнання”
12:45 “Волинь” U-19 – ФК “Гоща-Агат”
14:00 “Садове-2” – “Граніт”
15:15 “Горинь” – ФК “Межирічі”

Турнірні таблиці Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” станом на 20 січня.

Група “А”.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Коливань” (Клевань) 2 2 0 0 6 2 +4 6
2 “Калина” (Бугрин) 2 2 0 0 4 0 +4 6
3 “Сатурн” (Дядьковичі) 2 1 0 1 4 3 +1 3
4 “Горинь” (Кустин) 2 1 0 1 3 3 0 3
5 “Понеділок” 2 1 0 1 2 2 0 3
6 “Продторгобладнання” 2 0 1 1 1 3 -2 1
7 ДЮСШ “Верес” U-16 2 0 1 1 1 4 -3 1
8 ФК “Межирічі” 2 0 0 2 1 5 -4 0

Група “B”.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Садове-2” 1 1 0 0 5 1 +4 3
2 “Граніт” (Клесів) 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 ФК “Гоща-Агат” 1 0 1 0 0 0 0 1
4 “Рівес” 2 0 1 1 1 5 -4 1
5 “Волинь” U-19 (Луцьк) 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ДЮСШ “Верес” U-17 0 0 0 0 0 0 0 0
7 “Агат” (Симонів) 1 0 0 1 0 3 -3 0

Шахматки Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”.

Група “А”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Коливань” (Клевань) -X- 2:1 4:1
2. “Калина” (Бугрин) -X- 2:0 2:0
3. “Сатурн” (Дядьковичі) 0:2 -X- 4:1
4. “Горинь” (Кустин) 0:2 -X- 3:1
5. “Понеділок” 1:2 -X- 1:0
6. “Продторгобладнання” 1:3 -X- 0:0
7. ДЮСШ “Верес” U-16 1:4 0:0 -X-
8. ФК “Межирічі” 1:4 0:1 -X-

Група “B”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. ФК “Садове-2” -X- 5:1
2. “Граніт” (Клесів) -X- 3:0
3. ФК “Гоща-Агат” -X- 0:0
4. “Рівес” 1:5 0:0 -X-
5. “Волинь” U-19 (Луцьк) -X-
6. ДЮСШ “Верес” U-17 -X-
7. “Агат” (Симонів) 0:3 -X-

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *