Оржівський ОДЕК у Ковелі здобув перемогу в першому передсезонному спарингу

Розпочали з перемоги. Перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняно-літньої частини змагань Футбольний клуб “Одек” провів на полі зі штучним покриттям у Ковелі, проти місцевого “Ковель-Волинь”, який також грає у Чемпіонаті України серед аматорів. Вже на сьомій хвилині Юрій Капустинський відкрив рахунок в матчі, але на початку другого тайму, Іван Данилюк зрівняв цифри на віртуальному табло. І все-таки, перемога залишилась за оржівцями, завдяки результативному удару Павла Таргонія. Перемога 2:1. Вітаємо команду.

Нагадаємо, у суботу 22 лютого, оржівці вирушать до Львова, де зіграють проти ФК “Миколаїв”, команди, яка є володарем Кубку Львівщини та срібним призером чемпіонату (поступившись в “Золотому матчі” ФК “Юність”).

В останній день лютого “ОДЕК” гостюватиме у Хмельницькому, де протистоятиме вже професійній команді, тамтешньому “Поділлю”, який виступає у Другій лізі ПФЛ України та знаходиться в середині турнірної таблиці.