Гол екс-гравця ФК “Малинськ” допоміг “Епіцентру” на виїзді здолати ОДЕК + ВІДЕО

Невдалим виявився рестарт оржівського ОДЕКа в Чемпіонаті України сезону 2019/2020 років, який припав на суботу, 4 липня. Перший після дуже вже затяжної паузи поєдинок в даному турнірі представник Рівненщини змушений був проводити не в Оржеві, а в Тернопільській області, де не такий суворий карантин. На жаль, поле стадіону в селі Васильківці, що в Гусятинському районі, виявилося нефартовим для команди колишнього коуча малинського клубу Олега Шандрука.

Номінальні гості – “Епіцентр” з Дунаївців – зуміли повести в рахунку ще в першому таймі завдяки голу екс-гравця ФК “Малинськ” Олега Ничипоренка. Півзахиснику, останнім за часом клубом якого виявився саме ОДЕК, вдалося з кута штрафного майданчика вразити дальню дев’ятку воріт, котрі захищав Андрій Омелянюк.

У середині другої половини зустрічі хмельниччани подвоїли свою перевагу після вдалої реалізації пенальті Русланом Івашко. Єдине, на що спромоглися “господарі” – це скоротити відрив у рахунку до мінімуму на п’ятій компенсованій хвилині, коли відзначився форвард ОДЕКа Микола Гайдучик.

Також відзначимо, відразу в стартовому складі ОДЕКа на поле вийшли два колишні гравці ФК “Малинськ” – Роман Воробей та Микола Гайдучик. А от Роман Савицький з’явився в грі лише на 74-й хвилині, вийшовши на заміну.

ОДЕК (Оржів) – Епіцентр (Дунаївці) – 1:2

Голи: Гайдучик, 90+5 – Ничипоренко, 27, Івашко, 70 (пен.)

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Воробей, Мучак, Красномовець (Кадепський, 85), Кошка, Коляда, Трофімчук© (Савицький, 74), Апанчук (Капустинський, 59), Богданов (Семенчук, 74), Гайдучик. Запасний: Ольшевський. Головний тренер: Олег Шандрук.

Епіцентр: Чернобай, В.Бадло, Кривобедрий, Ничипоренко, Раца (В.Кузів, 90+1), Загалевич (Р.Кузів, 38), Пліс, Кіцак, Івашко©, Беженар, Барбоза (Федоров, 90+1). Запасні: Броварський, Стрільчук. Головний тренер: Ігор Бадло.

18:00; 04.07.2020. Васильківці. Стадіон “Поділля”; поле 5; +24С

Суддя: Осауленко Дмитро (Київ)

Попередження: Івашко, 21, Кривобедрий, 25, Апанчук, 54, Ничипоренко, 65, Кулик (дир.ЕД), 66, Раца, 85, Р.Кузів, 90+4, Кадепський, 90+5

Поразка стала для представника Рівненщини першою в поточному сезоні. Щоправда, ОДЕК наразі продовжує переконливо очолювати турнірну таблицю в Групі 1, а відрив від другого місця складає солідні 9 очок.

В цій же групі відбулася ще одна гра – в Бурштині “Карпати-Енергетик” приймав другу команду групи – “Агрон” з Великогаївської ОТГ. Прикарпатці на протязі двох хвилин на початку другого тайму, здавалося, забезпечили собі надійний гандикап для підсумкової перемоги, проти тернополяни все ж зуміли відігратися завдяки автоголу суперників на четвертій компенсованій хвилині матчу. Нічия 2:2 відкинула “Агрон” на третю сходинку, натомість “Покуття-Енергетик” піднявся на шостий щабель.

Карпати-Енергетик – Агрон – 2:2