Голи Скоцького та Брикси принесли “Вотрансу” третю перемогу в Чемпіонаті України + ВІДЕО

Луцький “Вотранс” відновив участь у Чемпіонаті України серед аматорів 2019/2020 перемогою в матчі проти “Карпати-Енергетик”. Забезпечили волинській команді такий результат голи екс-гравців ФК “Малинськ” Богдана Скоцького та Віталія Брикси. Крім того, з перших хвилин у складі номінальних господарів вийшли на поле ще троє колишніх малинчан – Дмитро Луцюк, Олександр Гергелюк та Василь Штандер.

Група 1 • 17-й ТУР

Карпати-Енергетик (Галич) – Вотранс (Луцьк) – 0:3

Голи: Скоцький, 36, Брикса, 41, 71

Карпати-Енергетик: Федорняк (Бендер, 62), Кримінський, Деренюк, Кащій, Ю.Вовчук (Сем’янчук, 46), Гуменюк (Кириченко, 79), Третяк, Я.Вовчук©, Мордас, Кукурудз, Шевченко. Головний тренер: Петро Русак.

Вотранс: Франчук (Перлов, 79), Луцюк, Федецький©, Гергелюк, Скоцький, Соловей (Малиш, 46), Ясінський (Кривицький, 70), Полетій, Штандер (Шишка, 60), Брикса, Никитюк (Назарчук, 74). Головний тренер: Олег Герасим’юк.

Попередження: Малиш, 53, Я.Вовчук, 61

17:00; 16.07.2020. Галич. Стадіон “Колос”; поле 5; +23С

Суддя: Ващишин Олег (Хмельницька обл.)

По домовленості сторін у четвер зіграли матч 17-го туру ці дві команди. Річ у тім, що Карпати-Енергетик проводили останню зустріч чемпіонату й хотіли раніше завершити ігрову програму. На матч проти Вотранса, який значно посилився під час тривалої зимової перерви, господарі випустили новачка Мордаса, однак у запасі мали лише трьох гравців (у тому числі, нового форварда Кириченка – як і Мордас, він із братковецького Колоса).

Втім, Вотранс, який задіяв взимку низку гравців із ФК Малинськ, ОДЕКа та інших провідних команд волинського краю, ще в першому таймі довів свою перевагу. А біля своїх воріт лучани тримали оборону завдяки присутності зіркового новачка Федецького – колишній гравець Карпат, Шахтаря, Дніпра та національної збірної України діяв на позиції центрального захисника.

Відкрити рахунок гостям вдалося після стрімкої атаки через правий край. Полетій запустив хорошу передачу на Скоцького, Богдан вирвався один на один з воротарем і пробив повз нього в ціль – 0:1. За кілька хвилин помилку господарів сповна використав Віталій Брикса. Він «обікрав» суперника, вирвався на Федорняка та завдав влучного удару – 0:2.

Попри намагання господарів відігратися, більше шансів забити було в гостей. Одним із них скористався все той же Брикса. Поки Карпати-Енергетик розкривалися, лучани користалися вільними зонами: вибігли в контратаку, Полетій прострелив на Віталія, і той із воротарського майданчика замкнув його передачу – 0:3.

Ця перемога – особливо важлива для ФК Вотранс. Підопічні Герасим’юка зуміли покинути останнє місце, зробивши відразу два кроки вгору в турнірній таблиці західної групи.

10 ↓1 Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) 13 2 4 7 16:29 10

* – ФК Малинськ припинив участь у чемпіонаті України. Результат матчу за його участю анульовано.

** – Команди Світанок-Агросвіт (Шляхова), Покуття (Коломия), Ковель-Волинь, Нива (Теребовля) не беруть участі у матчах сезону 2019/20, що мають відбутися у 2020 році.