Стали відомі 15 із 16 учасників 1/8 фіналу Кубку України 2020/2021

Після зіграних у середу, 23 вересня, матчів-відповідей попереднього етапу розіграшу Кубку України 2020/2021 вже точно відомі 15 з 16 учасників 1/8 фіналу:

  1. Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк)
  2. Вотранс (Луцьк)
  3. СКК Демня-Фенікс (Демня/Підмонастир, Львівська обл.)
  4. ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)
  5. Полісся (Ставки, Житомирська обл.)
  6. Нива (Бузова, Київська обл.)
  7. Сокіл (Михайлівка – Рубежівка, Київська обл.)
  8. ЛНЗ (Лебедин, Черкаська обл.)
  9. Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)
  10. Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)
  11. ФК Суми
  12. Велетень (Глухів, Сумська обл.)
  13. СК Каховка (Херсонська обл.)
  14. Металург-2 (Запоріжжя)
  15. Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

16-й учасник 1/8 фіналу визначиться 30 вересня у матчі ФК Вовчанськ – Нафтовик (Охтирка).

Порядок проведення матчів 1/8 фіналу та «сітка» турніру будуть затверджені 1 жовтня. Матчі даного етапу відбудуться 7-го та 14-го жовтня 2020 р.

Результати поєдинків попереднього етапу.

Перші матчі

АФСК Київ – Велетень – 1:0 (1:0)

16.09. 13.30. Стадіон “Міський” (Вишневе)

ЛСТМ №536 – МФА – 2:0 (0:0)

16.09. 14.00. Стадіон с. Княгининок

Універ-Динамо – Металург-2 – 2:1 (0:1)

16.09. 16.00. Стадіон “Динамо” (Харків)

Скіф – Колос – 5:0 (3:0)

16.09. 16.00. Стадіон “Колос” (Старобільськ)

Вотранс – Ковель-Волинь – 3:0 (1:0)

16.09. 17.00. Стадіон с. Підгайці

СКК Демня-Фенікс – Карпати – 1:1 (1:0)

16.09. 17.00. Стадіон ім. В. Кузіва (Демня)

Полісся – Джуніорс – 0:0

16.09. 17.00. Стадіон “Ставки-Арена”

Сокіл – Звягель – 3:0 (2:0)

16.09. 17.00. Стадіон “Шкільний”
(Михайлівка-Рубежівка)

Мал – Нива – 2:4 (2:1)

16.09. 17.00. Стадіон “Спартак” (Коростень)

Нафтовик – ФК Вовчанськ – 0:0

23.09. 16.30. Стадіон “Нафтовик” (Охтирка)
Матчі-відповіді

Велетень – АФСК Київ – 2:0 (1:0)

23.09. 16.00. Стадіон “Дружба” (Глухів)

МФА – ЛСТМ №536 – 1:1 (0:0) 

23.09. 16.00. Стадіон “Авангард” (Мукачево)

Металург-2 – Універ-Динамо – 1:0 (0:0)

23.09. 16.00. Стадіон НТБ “Металург” (Великий Луг)

Нива – Мал – 3:0 (1:0)

23.09. 16.00. Стадіон “Бузова Арена”

Ковель-Волинь – Вотранс – 0:0

23.09. 17.00. Стадіон “Центральний” (Ковель)

Карпати – СКК Демня-Фенікс – 2:3 (1:0)

23.09. 17.00. Стадіон “Сокіл” (Голинь)

Джуніорс – Полісся – 0:1 (0:0) 

23.09. 17.00. Стадіон “Колос” (Шпитьки)

Звягель – Сокіл – 1:0 (0:0) 

23.09. 17.00. Стадіон “Авангард” (Новоград-Волинський)

Колос – Скіф – 3:4 (2:3)

23.09. 18.00. Стадіон “Альянс-Арена” (Байрак)

ФК Вовчанськ – Нафтовик

30.09. Стадіон Агрегатного заводу (Вовчанськ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *