ОДЕК у фіналі Кубку Рівненської області 2020 легко розгромив ФК “Зарічне” + ВІДЕО

Результат фінального поєдинку за Кубок Рівненської області сезону 2020 року мало в кого викликав сумніви. І матч, який відбувся у Березному в середу, 14 жовтня, лише підтвердив ці прогнози. Лідер Першої ліги ОДЕК переконливо переграв представника другого обласного дивізіону з Зарічного та втретє за останні три роки здобув цей почесний трофей, повідомляє офіційний сайт ФК “Садове”.

Відкрити рахунок номінальні гості зуміли вже на 6-й хвилині, подвоїли його під завісу першого тайму, а гол у відповідь ФК “Зарічне” на останній хвилині тайму виявився швидше результатом помилки голкіпера ОДЕКа, а не якихось надзвичайно креативних дій гравців команди з найпівнічнішого району області.

По перерві оржівська команда на протязі десяти хвилин – з 47-ї по 57-у – остаточно зняла всі питання щодо переможця матчу та долі Кубку Рівненської області взірця 2020 року. А шостий і останній м’яч у фіналі – 2020 у ворота ФК “Зарічне” влетів на 81-й хвилині.

Нагадаємо, раніше оржівська команда 14 вересня 2019 року в Смизі у фінальному поєдинку виявилася сильнішою за ФК “Малинськ” (2:1), а за рік до цього – 24 серпня 2018 року – на рівненському “Авангарді” ОДЕК переграв вараський “Ізотоп-РАЕС” з результатом 2:0.

У скаді ОДЕКа трофей завоювали колишній тренер ФК “Малинськ” Олег Шандрук та екс-гравці малинчан Вадим Ящук, Роман Савицький, Микола Гайдучик і Максим Дерман.

Для клубу з Оржева перемога у фіналі Кубку області стала дванадцятою. Крім того, раніше (принаймні, мова про новітню історію обласного футболу – з 90-х років минулого століття по теперішній час) жодній з команд не вдавалося здобути Кубок Рівненщини тричі поспіль. А от оржівському ОДЕКу в поточному сезоні вдалося й це досягнення.

Протокольні дані матчу.

ФК “Зарічне” – ОДЕК (Оржів) – 1:6 (1:2)

14.10.2020. Кубок Рівненської області 2020. Фінал. Матч на нейтральному полі. Березне. Стадион “Колос”. 100 глядачів.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)