Богдан Самардак у складі млинівського “Автоплюса” переміг у ветеранському Чемпіонаті Рівненщини + ФОТО + ВІДЕО

Минулої суботи, 24 жовтня, в Оржеві відбулися вирішальні поєдинки Чемпіонату Рівненщини серед гравців віком 35 і більше років, повідомляє офіційний сайт ФК “Садове”. Прогнозовано, до фіналу потрапили два головні фаворити турніру – млинівський “Автоплюс”, кольори якого захищає екс-тренер ФК “Малинськ” Богдан Самардак та рівненський “Понеділок” – які в минулом сезоні посіли, відповідно, друге та третє місця. А в грі за бронзові медалі зійшлися невдахи півфіналів – “Ветеран” (Гощанський район) та “Полісся” (Рокитне).

Матч за бронзові медалі відбувся на запасному полі стадіону “ОДЕК-Україна”, яке за розмірами (особливо це стосується ширини) значно поступається основному. Першими до такої особливості майданчика призвичаїлия гощанці та до перерви їх форвард Олега Буркалець двічі примусив капітулювати голкіпера суперника. У другому таймі нападник після подачі кутового оформив хет-трик і, практично, вирішив долю поєдинку. Рокитнівська команда лише в кінцівці зустрічі організувала щось схоже на штурм воріт Івана Одинця, але зуміла провести лише гол престижу. Отож, перемога “Ветерана” 3:1 і вперше в своїй історії гощанці здобувають медалі ветеранського Чемпіонату області.

Саме з рахунком 3:1 завершився й фінальний поєдинок. Перший м’яч влетів у ворота млинівчан вже на 7-й хвилині. Вадим Жак “прочитав” передачу захисника, перехопив пас і реалізував вихід тет-а-тет. Щоправда, вже через дві хвилини Тарас Кабанов відновив паритет у голах, головою замкнувши подачу з лівого флангу.

Нічийні 1:1 у зустрічі трималися до третьої хвилини другого тайму. Саме тоді Ігор Махнюк, мов ніж крізь масло, пройшов захисників у чужій карній зоні після передачі Сергія Піддубного і з кута воротарського майданчика “пробив” Олексія Дем’янця, котрий в перерві змінив у рамці Олександра Матюка.

А крапку, як виявилося пізніше, у фінальному поєдинку та всьому ветеранському Чемпіонаті Рівненщини 2020 поставив той же таки Тарас Кабанов. На 49-й хвилині він реалізував одинадцятиметровий. Олексій Дем’янець був близьким, аби вдруге у своїй кар’єрі парирувати удар цього гравця, проте трішки не дотягнувся до м’яча…

Нагадаємо, для млинівського клубу цей фінал став другим (після сезону 2018 року), в якому він відсвяткував перемогу. До цього двічі – у 2016-2017 роках – команда, тоді ще під назвою “Іква”, поступалася у вирішальних поєдинках рівненській “Славії”. В 2019 році у ветеранському Чемпіонаті Рівненщини етапу play-off не було і  “Автоплюс” фінішував на другому місці після тієї ж таки “Славії”.

Протокольні дані матчу.

“Автоплюс” (Млинів) – “Понеділок” (Рівне) – 3:1 (1:1)

24.10.2020. Фінал. Оржів. Стадіон “ОДЕК-Україна”.

Голи:

Жак Вадим, 7 (0:1), Кабанов Тарас, 9 (1:1), Махнюк Ігор, 38 (1:2),  Кабанов Тарас, 49 (з пенальті – 1:3).

“Автоплюс”: Голюк Вечеслав, Назарук Ігор, Чемерис Сергій, Крещук Павло, Главацький Андрій, Юрчук Олег, Воробей Віктор, Комзюк Ярослав, Шахов Альберт, Гапон Володимир, Піддубний Сергій, Кодлубай Ігор, Заболотний Сергій, Гоменюк Сергій, Махнюк Ігор, Волков Сергій, Кабанов Тарас, Сачко Василь, Гоменюк Володимир, Шелест Петро.

“Понеділок”: Матюк Олександр, Дмитрук Олександр, Момотюк Віталій, Попчук Олександр, Шаюк Сергій, Величко Володимир, Козлюк Юрій, Шокур Володимир, Жак Вадим, Костюк Олег, Господинчик Андрій, Дем’янець Олексій, Сержанюк Олексій, Сирота Сергій, Малеш Сергій, Дудось Євген, Шитий Михайло, Паламарчук Олег, Панасюк Віктор, Гацкевич Дмитро. Тренер: Гузь Вадим.

Попередження: Главацький Андрій (41), Юрчук Олег (47), Попчук Олександр (49), Гоменюк Сергій (61), Дмитрук Олександр (64).

“Autoplus” (Млинів) – чемпіон Рівенської області 2020 року серед гравців 35+
“Понеділок” (Рівне) – віце-чемпіон Рівенської області 2020 року серед гравців 35+