сезон 2019 року

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 18 серпня.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Малинськ” 11 10 1 0 56 6 +50 31
2 “Маяк” (Сарни) 11 9 1 1 36 6 +30 28
3 ФК “Садове” 11 6 2 3 23 13 +10 20
4 СФК “Іква” (Млинів) 11 5 1 5 11 23 -12 16
5 “Коливань” (Клевань) 11 4 3 4 16 17 -1 15
6 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 11 4 1 6 11 21 -10 13
7 ФК “Гоща-РІТТЕР” 10 3 3 4 9 16 -7 12
8 ФК “Рафалівка” 10 3 2 5 16 16 0 11
9 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 11 3 1 7 21 35 -14 10
10 “Калина” (Бугрин) 10 3 1 6 11 23 -12 10
11 “Локомотив” (Здолбунів) 11 0 2 9 9 43 -34 2

Шахматка Чемпіонату області на 18 серпня.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. ФК “Малинськ” -X- 1:1 6:0 5:0 5:0
2. “Маяк” (Сарни) 0:2 -X- 5:0 2:0 6:0 4:1 4:0
3. ФК “Садове” 2:5 1:1 -X- 2:3 1:0 3:0 3:2
4. СФК “Іква” (Млинів) 0:6 1:5 0:3 -X- 0:0 1:0
5. “Коливань” (Клевань) 0:2 2:1 2:0 -X- 0:0 0:2 4:0 1:1
6. “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1:3 2:0 3:2 -X- 2:1 0:1 2:2
7. ФК “Гоща-РІТТЕР” 1:7 0:4 0:0 4:0 -X- 3:2 0:1
8. ФК “Рафалівка” 0:4 0:2 1:2 1:0 -X- 1:1 7:0
9. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:7 1:2 2:4 2:0 2:2 -X- 4:1 8:3
10. “Калина” (Бугрин) -X-
11. “Локомотив” (Здолбунів) 1:8 0:5 1:2 0:1 0:1 1:4 -X-

КАЛЕНДАР 2 КОЛА НА САЙТІ РОФФ – ПЕРША ЛІГА

КАЛЕНДАР 1 КОЛА НА САЙТІ РОФФ – ПЕРША ЛІГА

Календар матчів першого кола.

Дата Глядачі Тур Господарі Гості
17.08.2019 0 12 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Локомотив” (Здолбунів) 2 2
11.08.2019 300 10 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Садове” 0 0
30.06.2019 150 2 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Калина” (Бугрин) 0 1
29.06.2019 150 11 ФК “Садове” ФК “Малинськ” 2 5
23.06.2019 200 11 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Маяк” (Сарни) 1 3
23.06.2019 150 11 ФК “Рафалівка” “Локомотив” (Здолбунів) 7 0
22.06.2019 100 11 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Гоща-РІТТЕР” 2 0
22.06.2019 180 11 “Коливань” (Клевань) СФК “Іква” (Млинів) 2 0
16.06.2019 350 10 “Маяк” (Сарни) ФК “Рафалівка” 2 0
16.06.2019 350 10 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) СФК “Іква” (Млинів) 2 0
15.06.2019 100 10 “Локомотив” (Здолбунів) “Калина” (Бугрин) 1 4
14.06.2019 50 10 ФК “Малинськ” “Коливань” (Клевань) 1 1
09.06.2019 400 9 “Коливань” (Клевань) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 0
09.06.2019 300 9 “Маяк” (Сарни) “Калина” (Бугрин) 4 1
08.06.2019 200 9 ФК “Рафалівка” СФК “Іква” (Млинів) 1 2
08.06.2019 100 9 ФК “Садове” “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 3 0
02.06.2019 500 8 ФК “Рафалівка” ФК “Малинськ” 0 4
02.06.2019 300 8 “Маяк” (Сарни) “Локомотив” (Здолбунів) 4 0
02.06.2019 400 8 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 4 0
02.06.2019 234 8 СФК “Іква” (Млинів) “Калина” (Бугрин) 1 0
01.06.2019 50 8 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Коливань” (Клевань) 2 4
29.05.2019 150 9 ФК “Малинськ” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 6 0
28.05.2019 150 7 ФК “Малинськ” “Калина” (Бугрин) 5 0
26.05.2019 150 7 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Рафалівка” 3 2
26.05.2019 800 7 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 2 1
25.05.2019 100 7 “Коливань” (Клевань) ФК “Садове” 2 1
25.05.2019 150 7 “Локомотив” (Здолбунів) СФК “Іква” (Млинів) 1 2
19.05.2019 100 6 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Калина” (Бугрин) 0 1
19.05.2019 350 6 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Малинськ” 1 8
19.05.2019 150 6 СФК “Іква” (Млинів) “Маяк” (Сарни) 1 5
18.05.2019 50 6 ФК “Садове” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 0
18.05.2019 200 6 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Рафалівка” 2 2
15.05.2019 400 5 “Маяк” (Сарни) ФК “Малинськ” 0 2
12.05.2019 500 5 ФК “Рафалівка” ФК “Садове” 0 2
12.05.2019 200 5 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Калина” (Бугрин) 4 1
12.05.2019 250 5 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 1
12.05.2019 510 5 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) “Коливань” (Клевань) 3 2
09.05.2019 55 4 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) “Локомотив” (Здолбунів) 8 3
09.05.2019 300 4 “Коливань” (Клевань) ФК “Рафалівка” 0 2
09.05.2019 100 4 ФК “Гоща-РІТТЕР” “Маяк” (Сарни) 0 4
09.05.2019 250 4 ФК “Садове” “Калина” (Бугрин) 3 2
09.05.2019 150 4 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Малинськ” 0 6
04.05.2019 150 3 “Коливань” (Клевань) “Калина” (Бугрин) 4 0
04.05.2019 250 3 “Локомотив” (Здолбунів) ФК “Садове” 0 5
04.05.2019 150 3 “Маяк” (Сарни) “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 6 0
04.05.2019 150 3 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Гоща-РІТТЕР” 0 0
04.05.2019 300 3 ФК “Рафалівка” “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 1 0
01.05.2019 100 2 ФК “Гоща-РІТТЕР” ФК “Малинськ” 1 7
01.05.2019 200 2 “Коливань” (Клевань) “Локомотив” (Здолбунів) 1 1
01.05.2019 100 2 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) СФК “Іква” (Млинів) 1 2
01.05.2019 150 2 ФК “Садове” “Маяк” (Сарни) 1 1
21.04.2019 100 1 СФК “Іква” (Млинів) ФК “Садове” 0 3
21.04.2019 100 1 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) ФК “Малинськ” 1 7
21.04.2019 300 1 “Маяк” (Сарни) “Коливань” (Клевань) 5 0
20.04.2019 150 1 “Локомотив” (Здолбунів) “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0 1
20.04.2019 200 1 ФК “Рафалівка” “Калина” (Бугрин) 1 1