сезон 2019-2020 років

Турнірне становище команд після третього туру

М Команда І В Н П М О
1 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 3 2 1 0 8:2 7
2 Нива (Теребовля, Тернопільська область) 3 1 2 0 6:4 5
3 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 3 1 2 0 4:3 5
4 Ковель-Волинь (Волинська область) 2 1 1 0 4:2 4
5 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 2 1 0 1 5:5 3
6 Вотранс (Луцьк) 2 0 1 1 3:4 1
7 Епіцентр (Дунаївці, Хмельницька область) 2 0 1 1 3:5 1
8 Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) 2 0 1 1 2:4 1
9 Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька область) 2 0 1 1 0:2 1
10 Карпати-Енергетик (Галич, Івано-Франківська область) 1 0 0 1 0:4 0

 

Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Семенчук Владислав ОДЕК 2 3
2 Олексієнко Ігор Нива 2 2
3 Червонецький Тарас Агрон 2 2 (1)

 

Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Дацюк Роман Світанок-Агросвіт 17.08.2019
2 Вознюк Вадим Вотранс 24.08.2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

3.08 (субота) Вотранс – Агрон

18.00. Стадіон с. Підгайці, 500 глядачів

Голи: Полетій (60), Шаула (89) – Процик (34), Червонецький (86), Кривобедрий (+87)

2:3 (0:1)

3.08 (субота) Ковель-Волинь – ФК Малинськ

18.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 1000 глядачів

Голи: Кашуба (11, 61) – Онищук (5, 18), Брикса (43), Гергелюк (45)

2:4 (1:4)

3.08 (субота) Світанок-Агросвіт – ОДЕК

17.00. Стадіон “Шляхова Арена” (Шляхова), 400 глядачів

Голи: Семенчук (69), Газицький (86)

0:2 (0:0)

4.08 (неділя) Нива – Покуття

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 700 глядачів

Голи: Олексієнко (18, 75) – Свірідов (10), Хандій (А48)

3:1 (1:1)

10.11 (неділя) Карпати – Епіцентр

2 ТУР

10.08 (субота) Епіцентр – Нива

17.30. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 200 глядачів

Голи: Пліс (37) – Слоневський (+43)

1:1 (1:1)

10.08 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Вотранс

15.00. Стадіон с. Княгининок, 250 глядачів

Голи: Кодлубай А. (24) – Кривицький (8)

1:1 (1:1)

11.08 (неділя) ОДЕК – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (6), Семенчук (57, 63), Бондар (73)

4:0 (1:0)

11.08 (неділя) Агрон – Ковель-Волинь

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 400 глядачів

Голи: Червонецький (69) – Зінь (66)

1:1 (0:0)

3 ТУР

17.08 (субота) Світанок-Агросвіт – Агрон

17.00. Стадіон “Шляхова Арена”, 300 глядачів

0:0

17.08 (субота) Покуття – Епіцентр

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Голи: Головачук (39, 49), Сікач (43), Ковальчук (45+2) – Папірович (56), Зачиковський (58)

4:2 (3:0)

17.08 (субота) Ковель-Волинь – Луцьксантехмонтаж №536

18.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 1000 глядачів

Голи: Данилюк (61, 71), Ліщук (84) – Олійник (41)

3:1 (0:1)

18.08 (неділя) Нива – ОДЕК

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 350 глядачів

Голи: Никеруй О. (10), Чучман (19) – Апанчук (62), Мучак (70)

2:2 (2:0)

4 ТУР

24.08 (субота) Вотранс – Ковель-Волинь
25.08 (неділя) ОДЕК – Покуття
25.08 (неділя) Агрон – Карпати-Енергетик
25.08 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Світанок-Агросвіт

5 ТУР

31.08 (субота) Світанок-Агросвіт – Вотранс
31.08 (субота) Епіцентр – ОДЕК
1.09 (неділя) Карпати-Енергетик – Луцьксантехмонтаж №536
1.09 (неділя) Нива – Агрон

6 ТУР

7.09 (субота) Вотранс – Карпати-Енергетик
8.09 (неділя) Агрон – Покуття
8.09 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Нива
8.09 (неділя) Ковель-Волинь – Світанок-Агросвіт

7 ТУР

14.09 (субота) Покуття – Луцьксантехмонтаж №536
14.09 (субота) Епіцентр – Агрон
15.09 (неділя) Карпати-Енергетик – Ковель-Волинь
15.09 (неділя) Нива – Вотранс

8 ТУР

21.09 (субота) Вотранс – Покуття
21.09 (субота) Світанок-Агросвіт – Карпати-Енергетик
22.09 (неділя) Агрон – ОДЕК
22.09 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Епіцентр
22.09 (неділя) Ковель-Волинь – Нива

9 ТУР

28.09 (субота) Покуття – Ковель-Волинь
28.09 (субота) Епіцентр – Вотранс
29.09 (неділя) Нива – Світанок-Агросвіт
29.09 (неділя) ОДЕК – Луцьксантехмонтаж №536

10 ТУР

5.10 (субота) Вотранс – ОДЕК
5.10 (субота) Світанок-Агросвіт – Покуття
6.10 (неділя) Ковель-Волинь – Епіцентр
6.10 (неділя) Карпати-Енергетик – Нива

11 ТУР

12.10 (субота) Покуття – Карпати-Енергетик
12.10 (субота) Епіцентр – Світанок-Агросвіт
13.10 (неділя) ОДЕК – Ковель-Волинь
13.10 (неділя) Агрон – Луцьксантехмонтаж №536
ДРУГЕ КОЛО

12 ТУР

19.10 (субота) Покуття – Нива
19.10 (субота) Епіцентр – Карпати-Енергетик
20.10 (неділя) Агрон – Вотранс
20.10 (неділя) ОДЕК – Світанок-Агросвіт

13 ТУР

26.10 (субота) Вотранс – Луцьксантехмонтаж №536
27.10 (неділя) Нива – Епіцентр
27.10 (неділя) Карпати-Енергетик – ОДЕК
27.10 (неділя) Ковель-Волинь – Агрон

14 ТУР

2.11 (субота) Епіцентр – Покуття
3.11 (неділя) Агрон – Світанок-Агросвіт
3.11 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Ковель-Волинь
3.11 (неділя) ОДЕК – Нива

15 ТУР

16 ТУР

17 ТУР

18 ТУР

19 ТУР

20 ТУР

21 ТУР

22 ТУР

Резервні дні: 9,10,16,17.11.2019 р., 16,17.05.2020 р.