сезон 2019-2020 років

Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1

Турнірне становище команд після чотирнадцятого туру

М Команда І В Н П М О
1 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 12 10 2 0 33:9 32
2 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 12 6 6 0 16:8 24
3 Епіцентр (Дунаївці, Хмельницька область) 12 7 2 3 28:19 23
4 Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька область) 11 6 1 4 18:12 19
5 Нива (Теребовля, Тернопільська область) 12 4 4 4 14:16 16
6 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 11 4 1 6 14:17 13
7 Ковель-Волинь (Волинська область) 11 3 4 4 8:14 13
8 Карпати-Енергетик (Галич, Івано-Франківська область) 11 2 3 6 11:23 9
9 Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) 11 0 4 7 13:27 4
10 Вотранс (Луцьк) 11 0 3 8 8:18 3

 

Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Івашко Руслан Епіцентр 11 7 (3)
2 Апанчук Андрій ОДЕК 10 6
3 Семенчук Владислав ОДЕК 12 5 (1)
4 Федоров Антон Епіцентр 7 4
5 Локатир Святослав Покуття 10 4
6 Пліс Тарас Епіцентр 11 4

 

Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Єрмак Олег Світанок-Агросвіт 4.04.2020
2 Луцюк Дмитро Світанок-Агросвіт 4.04.2020
3 Махнюк Ігор Луцьксантехмонтаж №536 4.04.2020
4 Мороз Петро Ковель-Волинь 4.04.2020
5 Лук’янов Сергій Агрон 5.04.2020

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

3.08 (субота) Вотранс – Агрон

18.00. Стадіон с. Підгайці, 500 глядачів

Голи: Полетій (60), Шаула (89) – Процик (34), Червонецький (86), Кривобедрий (+87)

2:3 (0:1)

3.08 (субота) Ковель-Волинь – ФК Малинськ

18.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 1000 глядачів

Голи: Кашуба (11, 61) – Онищук (5, 18), Брикса (43), Гергелюк (45)

2:4 (1:4)

3.08 (субота) Світанок-Агросвіт – ОДЕК

17.00. Стадіон “Шляхова Арена” (Шляхова), 400 глядачів

Голи: Семенчук (69), Газицький (86)

0:2 (0:0)

4.08 (неділя) Нива – Покуття

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 700 глядачів

Голи: Олексієнко (18, 75) – Свірідов (10), Хандій (А48)

3:1 (1:1)

10.11 (неділя) Карпати – Епіцентр

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 100 глядачів

Гол: Стрільчук (51)

0:1 (0:0)

2 ТУР

10.08 (субота) Епіцентр – Нива

17.30. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 200 глядачів

Голи: Пліс (37) – Слоневський (+43)

1:1 (1:1)

10.08 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Вотранс

15.00. Стадіон с. Княгининок, 250 глядачів

Голи: Кодлубай А. (24) – Кривицький (8)

1:1 (1:1)

11.08 (неділя) ОДЕК – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (6), Семенчук (57, 63), Бондар (73)

4:0 (1:0)

11.08 (неділя) Агрон – Ковель-Волинь

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 400 глядачів

Голи: Червонецький (69) – Зінь (66)

1:1 (0:0)

3 ТУР

17.08 (субота) Світанок-Агросвіт – Агрон

17.00. Стадіон “Шляхова Арена”, 300 глядачів

0:0

17.08 (субота) Покуття – Епіцентр

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Голи: Головачук (39, 49), Сікач (43), Ковальчук (45+2) – Папірович (56), Зачиковський (58)

4:2 (3:0)

17.08 (субота) Ковель-Волинь – Луцьксантехмонтаж №536

18.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 1000 глядачів

Голи: Данилюк (61, 71), Ліщук (84) – Олійник (41)

3:1 (0:1)

18.08 (неділя) Нива – ОДЕК

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 350 глядачів

Голи: Никеруй О. (10), Чучман (19) – Апанчук (62), Мучак (70)

2:2 (2:0)

4 ТУР

24.08 (субота) Вотранс – Ковель-Волинь

17.00. Стадіон с. Підгайці, 300 глядачів

Гол: Ліщук (48)

0:1 (0:0)

25.08 (неділя) ОДЕК – Покуття

18.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 400 глядачів

Гол: Мучак (61)

1:0 (0:0)

25.08 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Світанок-Агросвіт

15.00. Стадіон с. Княгининок, 300 глядачів

Голи: Олійник (26), Бабенко (+47)

2:4 (1:1)

29.09 (неділя) Агрон – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 400 глядачів

Голи: Луцик (54), Ковалик (-57) – Воробчак (24)

1:1 (0:1)

5 ТУР

31.08 (субота) Світанок-Агросвіт – Вотранс

17.00. Стадіон “Шляхова Арена” (Шляхова)х, 400 глядачів

Голи: Проневич (65), Борячук (78)

2:0 (0:0)

31.08 (субота) Епіцентр – ОДЕК

17.00. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 350 глядачів

Голи: Савчук (7), Івашко (+47) – Коляда (23), Капустинський (64), Апанчук (83)

2:3 (1:1)

1.09 (неділя) Карпати-Енергетик – Луцьксантехмонтаж №536

17.00. Стадіон “Колос” (Галич), 200 глядачів

Голи: Вовчук Я. (8), Третяк (56), Воробчак (59) – Кабанов (73)

3:1 (1:0)

1.09 (неділя) Нива – Агрон

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 800 глядачів

0:0

6 ТУР

7.09 (субота) Вотранс – Карпати-Енергетик

17.00. Стадіон с. Підгайці, 300 глядачів

Голи: Малиш (+22), Кошелинський (80) – Турчанський (1), Слободян (90+2)

2:2 (1:1)

7.09 (субота) Ковель-Волинь – Світанок-Агросвіт

17.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 800 глядачів

Голи: Проневич (26), Сомов (29), Кучеренко (33)

0:3 (0:3)

8.09 (неділя) Агрон – Покуття

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 800 глядачів

Гол: Лук’янов (51)

1:0 (0:0)

8.09 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Нива

15.00. Стадіон с. Княгининок, 200 глядачів

Голи: Неделюк (6) – Баранець Г. (15), Слоневський (+18)

1:2 (1:2)

7 ТУР

14.09 (субота) Покуття – Луцьксантехмонтаж №536

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 500 глядачів

Голи: Ковальчук (18) – Пушкарчук А. (90+2)

1:1 (1:0)

14.09 (субота) Епіцентр – Агрон

17.00. Стадіон “Зерновик” (Дунаївці), 200 глядачів

Голи: Савчук (79) – Дімітрієв (54, 62)

1:2 (0:0)

14.09 (субота) Нива – Вотранс

17.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 150 глядачів

Гол: Кузів Р. (5)

1:0 (1:0)

15.09 (неділя) Карпати-Енергетик – Ковель-Волинь

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

0:0

8 ТУР

21.09 (субота) Вотранс – Покуття

17.00. Стадіон с. Підгайці, 200 глядачів

Гол: Громоляк (12)

0:1 (0:1)

21.09 (субота) Світанок-Агросвіт – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон “Шляхова Арена” (Шляхова), 250 глядачів

Голи: Кучеренко (33), Загалевич (55), Чельцов (90+3)

3:0 (1:0)

21.09 (субота) Ковель-Волинь – Нива

16.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 350 глядачів

Голи: Романчук Р. (+7), Кузьміч (34)

2:0 (2:0)

22.09 (неділя) Агрон – ОДЕК

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 950 глядачів

0:0

22.09 (неділя) Луцьксантехмонтаж №536 – Епіцентр

14.00. Стадіон с. Княгининок, 200 глядачів

Голи: Зайчук (49) – Федоров (11, 33, 62), Морозов (34)

1:4 (0:3)

9 ТУР

28.09 (субота) Покуття – Ковель-Волинь

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 300 глядачів

Голи: Локатир (45, 65, 89)

3:0 (1:0)

28.09 (субота) Епіцентр – Вотранс

14.00. Стадіон “Товтри” (Чемерівці), 200 глядачів

Голи: Івашко (70), Стрільчук (72) – Кошелинський (18)

2:1 (0:1)

29.09 (неділя) Нива – Світанок-Агросвіт

15.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 500 глядачів

Гол: Чернега (84)

0:1 (0:0)

29.09 (неділя) ОДЕК – Луцьксантехмонтаж №536

10 ТУР

5.10 (субота) Вотранс – ОДЕК

16.00. Стадіон с. Підгайці, 100 глядачів

Голи: Воробей (50) – Ничипоренко (70, 82)

1:2 (0:0)

5.10 (субота) Світанок-Агросвіт – Покуття

15.00. Стадіон “Шляхова Арена” (Шляхова), 200 глядачів

Голи: Сомов (13), Чернега (90+1)

2:0 (1:0)

5.10 (субота) Ковель-Волинь – Епіцентр

16.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 300 глядачів

Голи: Данилюк (70) – Івашко (80), Морозов (83)

1:2 (0:1)

6.10 (неділя) Карпати-Енергетик – Нива

15.00. Стадіон “Енергетик” (Бурштин), 200 глядачів

Гол: Баранець Г. (48)

0:1 (0:0)

11 ТУР

12.10 (субота) Покуття – Карпати-Енергетик

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 500 глядачів

Голи: Громоляк (49) – Третяк (19), Слободян (54), Турчанський (71)

1:3 (0:1)

12.10 (субота) Епіцентр – Світанок-Агросвіт

14.00. Стадіон с. Васильківці, 150 глядачів

Голи: Пліс (24), Івашко (86, +90+2) – Заводян (+43, +55)

3:2 (1:1)

13.10 (неділя) ОДЕК – Ковель-Волинь

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 250 глядачів

Голи: Богданов (8), Таргоній (21), Апанчук (75), Чикалюк-Козакевич (90+1)

4:0 (2:0)

13.10 (неділя) Агрон – Луцьксантехмонтаж №536

15.00. Стадіон с. Великі Гаї, 250 глядачів

Голи: Луцик (2), Кривобедрий (27), Червонецький (41), Білик (90+5) – Кабанов (56), Байбула (71)

4:2 (3:0)

ДРУГЕ КОЛО

12 ТУР

19.10 (субота) Покуття – Нива

15.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Голи: Керчу (-43), Хандій (61), Локатир (81) – Бочак (20)

2:1 (0:1)

19.10 (субота) Епіцентр – Карпати-Енергетик

14.00. Стадіон с. Васильківці, 100 глядачів

Голи: Пліс (9), Беженар (35), Федоров (84), Івашко (85), Садоха (89) – Кримінський (83)

5:1 (2:0)

20.10 (неділя) Агрон – Вотранс

15.00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів

Голи: Процик (48), Коник (62)

2:0 (0:0)

20.10 (неділя) ОДЕК – Світанок-Агросвіт

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Капустинський (18), Апанчук (24), Трофімчук (84)

3:0 (2:0)

13 ТУР

26.10 (субота) Вотранс – Луцьксантехмонтаж №536

15.00. Стадіон с. Підгайці, 300 глядачів

Голи: Кривицький (29) – Пушкарчук А. (20)

1:1 (1:1)

26.10 (субота) Ковель-Волинь – Агрон

14.00. Стадіон “Центральний” (Ковель), 300 глядачів

0:0

26.10 (субота) Карпати-Енергетик – ОДЕК

15.00. Стадіон “Колос” (Галич), 200 глядачів

Голи: Третяк (75) – Богданов (11), Семенчук (45), Коляда (47), Апанчук (90+3)

1:4 (0:2)

27.10 (неділя) Нива – Епіцентр

15.00. Стадіон “Колос” (Теребовля), 400 глядачів

Голи: Сороцький (39), Слоневський (+90+4) – Івашко (+43), Беженар (69)

2:2 (1:1)

14 ТУР

2.11 (субота) Епіцентр – Покуття

14.00. Стадіон с. Васильківці, 100 глядачів

Голи: Темерівський (5), Пліс (65), Морозов (83) – Петранюк (88)

3:1 (1:0)

2.11 (субота) Луцьксантехмонтаж №536 – Ковель-Волинь

15.00Стадіон сКнягининок, 100 глядачів

0:0

3.11 (неділя) Агрон – Світанок-Агросвіт

14.00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів

Голи: Білик (73), Процик (74) – Сомов (80)

2:1 (0:0)

3.11 (неділя) ОДЕК – Нива

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Апанчук (10), Таргоній (65), Семенчук (+81), Газицький (88) – Сороцький (7)

4:1 (1:1)

15 ТУР

16 ТУР

17 ТУР

18 ТУР

19 ТУР

20 ТУР

21 ТУР

22 ТУР

Резервні дні: 9,10,16,17.11.2019 р., 16,17.05.2020 р.