сезон 2018-2019 років

Підсумкова таблиця Групи 1

М Команда І В Н П М О
1 ФК Малинськ (Рівненська область) 18 12 5 1 40:12 41
2 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 18 13 1 4 47:13 40
3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 18 11 6 1 42:11 39
4 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 18 9 6 3 36:11 33
5 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 18 9 6 3 28:16 33
6 ФК Ужгород 18 6 2 10 26:37 20
7 Рочин (Соснівка, Львівська область) 18 5 2 11 19:12 17
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 18 5 2 11 15:27 17
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 2 1 15 11:55 7
10 СК Хмельницький 18 2 1 15 9:79 7

 

Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Корольчук Артем ФК Малинськ 16 13
2 Трофімчук Михайло ОДЕК 16 8 (1)
3 Сивка Тарас Покуття 10 7 (2)
4 Вонс Ігор Агрон 14 7 (3)
5 Процик Назар Агрон 16 7
6 Кицька Ярослав Карпати 13 6 (1)
7 Пуканич Адріан ФК Ужгород 6 5
8 Ковальчук Андрій Покуття 11 5 (1)
9 Курдас Руслан Кристал 16 5 (1)
10 Газицький Віктор ОДЕК 17 5 (2)

 

Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Кримінський Богдан Карпати 2.06.2019
2 Пінковський Вячеслав ФК Ужгород 2.06.2019
3 Подолюк Ігор Покуття 2.06.2019
4 Турчанський Віталій Карпати 2.06.2019

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (неділя) Рочин – Покуття

16:00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Кашуба (4), Богданов (+19), Цюпка (52) – Подолюк (90+2), Гаврилюк (90+4)

3:2 (2:0)

5.08 (неділя) Кобра – ОДЕК

18.00. Стадіон Острозької академії, 300 глядачів

Голи: Парух (-38) – Таргоній (+2), Мучак (15), Чикалюк-Козакевич (44), Коляда (62)

0:4 (0:3)

5.08 (неділя) СК Хмельницький – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 400 глядачів

Голи: Федоров (17) – Проців (38)

1:1 (1:1)

5.08 (неділя) Кристал – Карпати

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 1500 глядачів

Голи: Барчук (13, 90+4)

0:2 (0:1)

5.08 (неділя) ФК Малинськ – Агрон

16:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Онищук (7), Корольчук (68), Гергелюк (73) – Процик (88)

3:1 (1:0)

2 ТУР

11.08 (субота) ОДЕК – СК Хмельницький

17:00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (18), Капустинський (30), Чикалюк-Козакевич (54), Кошка (66), Газицький (+63)

5:0 (2:0)

11.08 (субота) Покуття – Кобра

17:00. Стадіон “Юність” (Коломия), 700 глядачів

Голи: Свірідов (24, 40), Раца (48), Ковальчук (57), Сивка (63), Карапка (67)

6:0 (2:0)

12.08 (неділя) Карпати – ФК Малинськ

18:00. Стадіон “Колос” (Галич), 450 глядачів

0:0

12.08 (неділя) Кристал – ФК Тернопіль-ДЮСШ

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Курдас (25), Дзядикевич (57, 59), Сокіл (73) – Проців (45+1), Бенжамін (90+1)

4:2 (1:1)

12.08 (неділя) ФК Ужгород – Рочин

18:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (12) – Мельник (41), Васюта (52)

1:2 (1:1)

3 ТУР

18.08 (субота) СК Хмельницький – Покуття

17.12. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Ковальчук А. (9, 45, 52), Подолюк (25), Уграк (90)

0:5 (0:3)

19.08 (неділя) Кобра – ФК Ужгород

17.00. Стадіон АФ ФК “Кобра” (Острог), 250 глядачів

0:0

19.08 (неділя) Кристал – ОДЕК

18.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Голи: Сурженко (8) – Трофімчук (57), Газицький (70)

1:2 (1:0)

19.08 (неділя) ФК Малинськ – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Воробей (54), Гергелюк (+60)

2:0 (0:0)

19.08 (неділя) Агрон – Карпати

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 700 глядачів

Голи: Вонс (43) – Локатир (90+1)

1:1 (1:0)

4 ТУР

25.08 (субота) Покуття – Кристал

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 600 глядачів

Голи: Блащук (48), Сивка (70), Подолюк (88) – Курдас (24)

3:1 (0:1)

26.08 (неділя) Агрон – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон с. Великі Гаї, 800 глядачів

Голи: Процик (41), Вонс (+84), Семенець (85)

3:0 (1:0)

26.08 (неділя) Рочин – Кобра

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 200 глядачів

Голи: Цюпка (29), Мельник (52), Набізада (68) – Проць (А17)

4:0 (2:0)

26.08 (неділя) ФК Ужгород – СК Хмельницький

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (20), Грицькевич (57), Дудаш (75)

3:0 (1:0)

11.11 (неділя) ОДЕК – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Трофімчук (37) – Лойко (70)

1:1 (1:0)

5 ТУР

1.09 (субота) ФК Малинськ – Покуття

17:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Корольчук (27) – Гаврилюк (50), Романчук (59)

1:2 (1:0)

1.09 (субота) Карпати – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Локатир (50), Кицька (-10, 51), Федюк (62) – Мостовий (17)

3:1 (0:1)

2.09 (неділя) СК Хмельницький – Рочин

17.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Голи: Цюпка (18), Домальчук (25), Болкіт (44), Мартиняк (48), Мельник (53), Самойліч (75)

0:6 (0:3)

2.09 (неділя) Кристал – ФК Ужгород

17.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Гол: Ференцик (86)

0:1 (0:0)

2.09 (неділя) Агрон – ОДЕК

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 600 глядачів

Голи: Вонс (14) – Коляда (36)

1:1 (1:1)

6 ТУР

8.09 (субота) Покуття – Агрон

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Голи: Ковальчук А.(+22), Сивка (40, 90), Лазорик (69)

4:0 (2:0)

8.09 (субота) ОДЕК – Карпати

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

0:0

9.09 (неділя) ФК Ужгород – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 200 глядачів

Голи: Ковач (56) – Корольчук (18, 26, 63), Воробей (23), Скоцький (78)

1:5 (0:3)

9.09 (неділя) Рочин – Кристал

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Васюта (+19), Цюпка (49), Мельник (69)

3:0 (1:0)

9.09 (неділя) Кобра – СК Хмельницький

17.00. Стадіон Острозької академії, 100 глядачів

Голи: Бегашов (73) – Мамедов (28), Шморгун (+35)

1:2 (0:2)

7 ТУР

16.09 (неділя) Кристал – Кобра

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 300 глядачів

Голи: Курдас Р. (+26, +43), Бегашов (41), Кульчицький (75), Сухецький (79), Сурженко (89)

6:0 (3:0)

16.09 (неділя) ФК Малинськ – Рочин

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Гергелюк (34), Штандер (58), Брикса (87)

3:0 (1:0)

16.09 (неділя) Агрон – ФК Ужгород

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 200 глядачів

Голи: Пастернак (20), Вонс (+45) – Гальчак (68)

2:1 (2:0)

16.09 (неділя) Карпати – Покуття

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 350 глядачів

Гол: Гуменюк (12)

1:0 (1:0)

16.09 (неділя) ОДЕК – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (49), Коляда (75), Газицький (77), Капустинський (89) – Лаврик (80)

4:1 (0:0)

8 ТУР

22.09 (субота) Покуття – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 300 глядачів

Голи: Сивка (14), Раца (38, 51, 75), Ковальчук А. (39), Темерівський (62)

6:0 (3:0)

23.09 (неділя) ФК Ужгород – Карпати

16.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Легкий (6, 66), Данів (80) – Чепа (А85)

0:4 (0:1)

23.09 (неділя) Рочин – Агрон

16.30. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Цюпка (А42) – Кривобедрий (10)

0:2 (0:2)

23.09 (неділя) СК Хмельницький – Кристал

16.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Гол: Бегашов (22)

0:1 (0:1)

9 ТУР

30.09 (неділя) ФК Малинськ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 300 глядачів

Голи: Корольчук (7, 14, 45), Скоцький (34), Єременко (58) – Гнатюк (36, 49), Середа (А56)

6:2 (4:1)

30.09 (неділя) Карпати – Рочин

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Кримінський (32) – Яструб (56)

1:1 (1:0)

30.09 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 50 глядачів

Голи: Чопик (3) – Дудаш (6, 13, 60), Ференцик (35), Предчук (48), Машталір (79)

1:6 (1:3)

30.09 (неділя) ОДЕК – Покуття

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (21), Таргоній (61)

2:0 (1:0)

10 ТУР

7.10 (неділя) ФК Ужгород – ОДЕК

16:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 250 глядачів

Голи: Газицький (+28), Трофімчук (37, 62), Таргоній (90+2)

0:4 (0:2)

7.10 (неділя) Рочин – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Соляник (29), Набізада (55, 78)

3:0 (1:0)

7.10 (неділя) СК Хмельницький – Агрон

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Вонс (+8), Процик (69), Лук’янов (76)

0:3 (0:1)

7.10 (неділя) Кристал – ФК Малинськ

13.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Крайчинський (90) – Гергелюк (-56), Воробей (59)

1:1 (0:0)

11 ТУР

13.10 (субота) Покуття – ФК Ужгород

15.30. Стадіон “Юність” (Коломия), 400 глядачів

Голи: Москалик (14), Ковальчук А. (-48), Топчевський (65)

2:0 (1:0)

14.10 (неділя) Агрон – Кристал

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів

Голи: Ковалик (34), Когут (52, 64), Вонс (-67)

3:0 (1:0)

14.10 (неділя) Карпати –  СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Голи: Кицька (5, 11, 62), Легкий (19), Третяк (45+1), Локатир (52)

6:0 (4:0)

14.10 (неділя) ОДЕК – Рочин

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 400 глядачів

Голи: Чикалюк-Козакевич (75) – Заліпа (48)

1:1 (0:0)

ДРУГЕ КОЛО. 2018 р.

12 ТУР

20.10 (субота) Покуття – Рочин

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Гол: Сивка (+6)

1:0 (1:0)

21.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Проців (24, 45), Павлусь (49, 54), Лаврик (86)

5:0 (2:0)

21.10 (неділя) Карпати – Кристал

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Гол: Кушецький (+72)

1:0 (0:0)

21.10 (неділя) Агрон – ФК Малинськ

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 250 глядачів

Голи: Ковалик (+51) – Савицький (5)

1:1 (0:1)

13 ТУР

28.10 (неділя) ФК Малинськ – Карпати

15.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Савицький (20), Корольчук (25)

2:0 (2:0)

28.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Кристал

15.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 150 глядачів

Голи: Курдас Р. (19), Бегашов (21), Сурженко (45+2), Сокіл (69)

0:4 (0:3)

28.10 (неділя) СК Хмельницький – ОДЕК

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Савера (87) – Газицький (14), Загривий (16), Капустинський (35, 45+2), Трофімчук (38), Приходько (53), Чикалюк-Козакевич (75)

1:7 (0:5)

28.10 (неділя) Рочин – ФК Ужгород

14.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Гол: Предчук (77)

0:1 (0:0)

14 ТУР

3.11 (субота) Покуття – СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 350 глядачів

Голи: Карапка (8), Топчевський (14), Сивка (+18, 54), Лазорик (76), Свірідов (78), Москалик (89)

7:0 (3:0)

4.11 (неділя) ОДЕК – Кристал

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 250 глядачів

Гол: Фесенко (28)

1:0 (1:0)

4.11 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Штандер (36, 75)

0:2 (0:1)

4.11 (неділя) Карпати – Агрон

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 500 глядачів

0:0

15 ТУР

7.04 (неділя) Кристал – Покуття

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 600 глядачів

Голи: Кульчицький (72) – Уграк (22), Головачук (60), Кушецький (74), Карапка (90)

1:4 (0:1)

7.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Агрон

15.00. Стадіон с. Товстолуг, 000 глядачів

Голи: Вонс (6), Ковалевський (10), Процик (17), Коник (87)

0:4 (0:3)

7.04 (неділя) ФК Малинськ – ОДЕК

15.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 200 глядачів

Голи: Савицький (20), Гергелюк (+70) – Красномовець (+35)

2:1 (1:1)

19.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Ужгород 3:0 – технічний результат, матч не відбувся через невиїзд команди гостей

16 ТУР

13.04 (субота) Покуття – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Гол: Онищук (33)

0:1 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Карпати

14.00. Стадіон “Карпати” (Галич), 250 глядачів

Голи: Турчанський (33), Кицька (78, +90)

0:3 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Ужгород – Кристал

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 500 глядачів

Голи: Пуканич (51, 76), Машталір (+90+1) – Курдас (+44)

3:1 (0:1)

14.04 (неділя) ОДЕК – Агрон

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 500 глядачів

Голи: Красномовець (+23) – Білик (8)

1:1 (1:1)

Рочин – СК Хмельницький -:+

17 ТУР

20.04 (субота) Агрон – Покуття

16.00. Стадіон СК “Вишнівець” (Вишнівець), 300 глядачів

Голи: Головачук (17, 82), Уграк (73)

0:3 (0:1)

20.04 (субота) Карпати – ОДЕК

17.00. Стадіон “Колос” (Галич), 150 глядачів

Голи: Красномовець (+16), Коляда (43), Трофімчук (51)

0:3 (0:2)

20.04 (субота) ФК Малинськ – ФК Ужгород

14.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 50 глядачів

Голи: Корольчук (32)  – Селещук (77)

1:1 (1:0)

Кристал – Рочин +:-

18 ТУР

27.04 (субота) Покуття – Карпати

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Гол: Кушецький (56)

1:0 (0:0)

27.04 (субота) ФК Ужгород – Агрон

14.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Ковалевський (24), Процик (48), Гаврилюк (74)

0:3 (0:1)

2.06 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ОДЕК

18.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 350 глядачів

Голи: Ніколайчук (44), Коляда (83, 86), Бондар (90+2)

0:4 (0:1)

Рочин – ФК Малинськ -:+

19 ТУР

5.05 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Покуття

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 500 глядачів

Голи: Кушецький (16), Блащук (45), Карапка (71)

0:3 (0:2)

5.05 (неділя) Карпати – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Голи: Драган (82), Слободян (90+5) – Пуканич (71, 89)

2:2 (0:0)

5.05 (неділя) Кристал – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків). Матч відбувся без глядачів згідно з рішенням КДК ААФУ

Гол: Курдас (-45, 87)

1:0 (0:0)

Агрон – Рочин +:-

20 ТУР

11.05 (субота) Покуття – ОДЕК

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 1000 глядачів

Голи: Кушецький (+35) – Трофімчук (77)

1:1 (1:0)

12.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “ДЮСШ-1” (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Гуринович (58) – Корольчук (4, 69, 89), Гайдучик (14, 39), Дацюк (25), Яструб (49, 78)

1:8 (0:4)

12.05 (неділя) ФК Ужгород – ФК Тернопіль-ДЮСШ

14.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Машталір (32), Пуканич (58), Дуран (80)

3:0 (1:0)

Рочин – Карпати -:+

21 ТУР

26.05 (неділя) ОДЕК – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Мучак (25, 53), Трофімчук (+32), Коляда (88) – Ференцик (76)

4:1 (2:0)

26.05 (неділя) Агрон – СК Хмельницький

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 500 глядачів

Голи: Процик (11, 90+4), Вонс (25) – Підлісний (+45+1)

3:1 (2:1)

26.05 (неділя) ФК Малинськ – Кристал

16.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 100 глядачів

Гол: Дацюк (43)

1:0 (1:0)

ФК Тернопіль-ДЮСШ – Рочин +:-

22 ТУР

2.06 (неділя) ФК Ужгород – Покуття

18.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 400 глядачів

Голи: Машталір (+9, 78), Котьо (А58) – Топчевський (17), Кушецький (+90+6)

2:3 (1:1)

2.06 (неділя) Кристал – Агрон

17.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

0:0

2.06 (неділя) СК Хмельницький – Карпати

17.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Легкий (-9, 19), Третяк (+11), Драган (13, 48, 62), Денега (22), Гуменюк (32, 75), Слободян (38, 43, 67), Комар (81)

0:12 (0:7)

Рочин – ОДЕК -:+

Резервні дні: 18,19.05.2019 р.

У випадку, якщо перед 22-м туром існуватиме турнірна конкуренція за вихід до етапу плей-оф чемпіонату, то матчі 22-го туру, результати яких можуть впливати на визначення учасників плей-оф, мають бути проведені 2.06.2019 р. та розпочинатися одночасно о 18.00. (регулюється п. 8 Статті 7 регламенту змагань).

Група 1, Турнірне становище після 20 туру

М Команда І В Н П М О
1 ФК Малинськ (Рівненська область) 18 12 5 1 40:12 41
2 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 17 12 1 4 44:11 37
3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 16 9 6 1 38:11 33
4 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 17 9 5 3 28:16 32
5 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 17 8 6 3 24:11 30
6 ФК Ужгород 17 6 2 9 24:34 20
7 Рочин (Соснівка, Львівська область) 17 5 2 10 19:12 17
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 17 5 1 11 15:27 16
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 17 2 1 14 11:51 7
10 СК Хмельницький 17 2 1 14 9:67 7

 

Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Корольчук Артем ФК Малинськ 15 13
2 Сивка Тарас Покуття 10 7 (2)
3 Трофімчук Михайло ОДЕК 15 7
4 Кицька Ярослав Карпати 13 6 (1)
5 Вонс Ігор Агрон 13 6 (3)
6 Пуканич Адріан ФК Ужгород 5 5
7 Ковальчук Андрій Покуття 11 5 (1)
8 Процик Назар Агрон 15 5
9 Курдас Руслан Кристал 15 5 (1)
10 Газицький Віктор ОДЕК 16 5 (2)

 

Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Красномовець Юрій ОДЕК 26.05.2019
2 Кримінський Богдан Карпати 2.06.2019
3 Подолюк Ігор Покуття 2.06.2019
4 Турчанський Віталій Карпати 2.06.2019

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (неділя) Рочин – Покуття

16:00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Кашуба (4), Богданов (+19), Цюпка (52) – Подолюк (90+2), Гаврилюк (90+4)

3:2 (2:0)

5.08 (неділя) Кобра – ОДЕК

18.00. Стадіон Острозької академії, 300 глядачів

Голи: Парух (-38) – Таргоній (+2), Мучак (15), Чикалюк-Козакевич (44), Коляда (62)

0:4 (0:3)

5.08 (неділя) СК Хмельницький – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 400 глядачів

Голи: Федоров (17) – Проців (38)

1:1 (1:1)

5.08 (неділя) Кристал – Карпати

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 1500 глядачів

Голи: Барчук (13, 90+4)

0:2 (0:1)

5.08 (неділя) ФК Малинськ – Агрон

16:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Онищук (7), Корольчук (68), Гергелюк (73) – Процик (88)

3:1 (1:0)

2 ТУР

11.08 (субота) ОДЕК – СК Хмельницький

17:00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (18), Капустинський (30), Чикалюк-Козакевич (54), Кошка (66), Газицький (+63)

5:0 (2:0)

11.08 (субота) Покуття – Кобра

17:00. Стадіон “Юність” (Коломия), 700 глядачів

Голи: Свірідов (24, 40), Раца (48), Ковальчук (57), Сивка (63), Карапка (67)

6:0 (2:0)

12.08 (неділя) Карпати – ФК Малинськ

18:00. Стадіон “Колос” (Галич), 450 глядачів

0:0

12.08 (неділя) Кристал – ФК Тернопіль-ДЮСШ

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Курдас (25), Дзядикевич (57, 59), Сокіл (73) – Проців (45+1), Бенжамін (90+1)

4:2 (1:1)

12.08 (неділя) ФК Ужгород – Рочин

18:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (12) – Мельник (41), Васюта (52)

1:2 (1:1)

3 ТУР

18.08 (субота) СК Хмельницький – Покуття

17.12. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Ковальчук А. (9, 45, 52), Подолюк (25), Уграк (90)

0:5 (0:3)

19.08 (неділя) Кобра – ФК Ужгород

17.00. Стадіон АФ ФК “Кобра” (Острог), 250 глядачів

0:0

19.08 (неділя) Кристал – ОДЕК

18.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Голи: Сурженко (8) – Трофімчук (57), Газицький (70)

1:2 (1:0)

19.08 (неділя) ФК Малинськ – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Воробей (54), Гергелюк (+60)

2:0 (0:0)

19.08 (неділя) Агрон – Карпати

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 700 глядачів

Голи: Вонс (43) – Локатир (90+1)

1:1 (1:0)

4 ТУР

25.08 (субота) Покуття – Кристал

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 600 глядачів

Голи: Блащук (48), Сивка (70), Подолюк (88) – Курдас (24)

3:1 (0:1)

26.08 (неділя) Агрон – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон с. Великі Гаї, 800 глядачів

Голи: Процик (41), Вонс (+84), Семенець (85)

3:0 (1:0)

26.08 (неділя) Рочин – Кобра

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 200 глядачів

Голи: Цюпка (29), Мельник (52), Набізада (68) – Проць (А17)

4:0 (2:0)

26.08 (неділя) ФК Ужгород – СК Хмельницький

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (20), Грицькевич (57), Дудаш (75)

3:0 (1:0)

11.11 (неділя) ОДЕК – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Трофімчук (37) – Лойко (70)

1:1 (1:0)

5 ТУР

1.09 (субота) ФК Малинськ – Покуття

17:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Корольчук (27) – Гаврилюк (50), Романчук (59)

1:2 (1:0)

1.09 (субота) Карпати – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Локатир (50), Кицька (-10, 51), Федюк (62) – Мостовий (17)

3:1 (0:1)

2.09 (неділя) СК Хмельницький – Рочин

17.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Голи: Цюпка (18), Домальчук (25), Болкіт (44), Мартиняк (48), Мельник (53), Самойліч (75)

0:6 (0:3)

2.09 (неділя) Кристал – ФК Ужгород

17.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Гол: Ференцик (86)

0:1 (0:0)

2.09 (неділя) Агрон – ОДЕК

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 600 глядачів

Голи: Вонс (14) – Коляда (36)

1:1 (1:1)

6 ТУР

8.09 (субота) Покуття – Агрон

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Голи: Ковальчук А.(+22), Сивка (40, 90), Лазорик (69)

4:0 (2:0)

8.09 (субота) ОДЕК – Карпати

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

0:0

9.09 (неділя) ФК Ужгород – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 200 глядачів

Голи: Ковач (56) – Корольчук (18, 26, 63), Воробей (23), Скоцький (78)

1:5 (0:3)

9.09 (неділя) Рочин – Кристал

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Васюта (+19), Цюпка (49), Мельник (69)

3:0 (1:0)

9.09 (неділя) Кобра – СК Хмельницький

17.00. Стадіон Острозької академії, 100 глядачів

Голи: Бегашов (73) – Мамедов (28), Шморгун (+35)

1:2 (0:2)

7 ТУР

16.09 (неділя) Кристал – Кобра

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 300 глядачів

Голи: Курдас Р. (+26, +43), Бегашов (41), Кульчицький (75), Сухецький (79), Сурженко (89)

6:0 (3:0)

16.09 (неділя) ФК Малинськ – Рочин

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Гергелюк (34), Штандер (58), Брикса (87)

3:0 (1:0)

16.09 (неділя) Агрон – ФК Ужгород

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 200 глядачів

Голи: Пастернак (20), Вонс (+45) – Гальчак (68)

2:1 (2:0)

16.09 (неділя) Карпати – Покуття

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 350 глядачів

Гол: Гуменюк (12)

1:0 (1:0)

16.09 (неділя) ОДЕК – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (49), Коляда (75), Газицький (77), Капустинський (89) – Лаврик (80)

4:1 (0:0)

8 ТУР

22.09 (субота) Покуття – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 300 глядачів

Голи: Сивка (14), Раца (38, 51, 75), Ковальчук А. (39), Темерівський (62)

6:0 (3:0)

23.09 (неділя) ФК Ужгород – Карпати

16.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Легкий (6, 66), Данів (80) – Чепа (А85)

0:4 (0:1)

23.09 (неділя) Рочин – Агрон

16.30. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Цюпка (А42) – Кривобедрий (10)

0:2 (0:2)

23.09 (неділя) СК Хмельницький – Кристал

16.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Гол: Бегашов (22)

0:1 (0:1)

9 ТУР

30.09 (неділя) ФК Малинськ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 300 глядачів

Голи: Корольчук (7, 14, 45), Скоцький (34), Єременко (58) – Гнатюк (36, 49), Середа (А56)

6:2 (4:1)

30.09 (неділя) Карпати – Рочин

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Кримінський (32) – Яструб (56)

1:1 (1:0)

30.09 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 50 глядачів

Голи: Чопик (3) – Дудаш (6, 13, 60), Ференцик (35), Предчук (48), Машталір (79)

1:6 (1:3)

30.09 (неділя) ОДЕК – Покуття

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (21), Таргоній (61)

2:0 (1:0)

10 ТУР

7.10 (неділя) ФК Ужгород – ОДЕК

16:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 250 глядачів

Голи: Газицький (+28), Трофімчук (37, 62), Таргоній (90+2)

0:4 (0:2)

7.10 (неділя) Рочин – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Соляник (29), Набізада (55, 78)

3:0 (1:0)

7.10 (неділя) СК Хмельницький – Агрон

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Вонс (+8), Процик (69), Лук’янов (76)

0:3 (0:1)

7.10 (неділя) Кристал – ФК Малинськ

13.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Крайчинський (90) – Гергелюк (-56), Воробей (59)

1:1 (0:0)

11 ТУР

13.10 (субота) Покуття – ФК Ужгород

15.30. Стадіон “Юність” (Коломия), 400 глядачів

Голи: Москалик (14), Ковальчук А. (-48), Топчевський (65)

2:0 (1:0)

14.10 (неділя) Агрон – Кристал

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів

Голи: Ковалик (34), Когут (52, 64), Вонс (-67)

3:0 (1:0)

14.10 (неділя) Карпати –  СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Голи: Кицька (5, 11, 62), Легкий (19), Третяк (45+1), Локатир (52)

6:0 (4:0)

14.10 (неділя) ОДЕК – Рочин

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 400 глядачів

Голи: Чикалюк-Козакевич (75) – Заліпа (48)

1:1 (0:0)

ДРУГЕ КОЛО. 2018 р.

12 ТУР

20.10 (субота) Покуття – Рочин

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Гол: Сивка (+6)

1:0 (1:0)

21.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Проців (24, 45), Павлусь (49, 54), Лаврик (86)

5:0 (2:0)

21.10 (неділя) Карпати – Кристал

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Гол: Кушецький (+72)

1:0 (0:0)

21.10 (неділя) Агрон – ФК Малинськ

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 250 глядачів

Голи: Ковалик (+51) – Савицький (5)

1:1 (0:1)

13 ТУР

28.10 (неділя) ФК Малинськ – Карпати

15.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Савицький (20), Корольчук (25)

2:0 (2:0)

28.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Кристал

15.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 150 глядачів

Голи: Курдас Р. (19), Бегашов (21), Сурженко (45+2), Сокіл (69)

0:4 (0:3)

28.10 (неділя) СК Хмельницький – ОДЕК

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Савера (87) – Газицький (14), Загривий (16), Капустинський (35, 45+2), Трофімчук (38), Приходько (53), Чикалюк-Козакевич (75)

1:7 (0:5)

28.10 (неділя) Рочин – ФК Ужгород

14.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Гол: Предчук (77)

0:1 (0:0)

14 ТУР

3.11 (субота) Покуття – СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 350 глядачів

Голи: Карапка (8), Топчевський (14), Сивка (+18, 54), Лазорик (76), Свірідов (78), Москалик (89)

7:0 (3:0)

4.11 (неділя) ОДЕК – Кристал

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 250 глядачів

Гол: Фесенко (28)

1:0 (1:0)

4.11 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Штандер (36, 75)

0:2 (0:1)

4.11 (неділя) Карпати – Агрон

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 500 глядачів

0:0

15 ТУР

7.04 (неділя) Кристал – Покуття

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 600 глядачів

Голи: Кульчицький (72) – Уграк (22), Головачук (60), Кушецький (74), Карапка (90)

1:4 (0:1)

7.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Агрон

15.00. Стадіон с. Товстолуг, 000 глядачів

Голи: Вонс (6), Ковалевський (10), Процик (17), Коник (87)

0:4 (0:3)

7.04 (неділя) ФК Малинськ – ОДЕК

15.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 200 глядачів

Голи: Савицький (20), Гергелюк (+70) – Красномовець (+35)

2:1 (1:1)

19.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Ужгород 3:0 – технічний результат, матч не відбувся через невиїзд команди гостей

16 ТУР

13.04 (субота) Покуття – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Гол: Онищук (33)

0:1 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Карпати

14.00. Стадіон “Карпати” (Галич), 250 глядачів

Голи: Турчанський (33), Кицька (78, +90)

0:3 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Ужгород – Кристал

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 500 глядачів

Голи: Пуканич (51, 76), Машталір (+90+1) – Курдас (+44)

3:1 (0:1)

14.04 (неділя) ОДЕК – Агрон

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 500 глядачів

Голи: Красномовець (+23) – Білик (8)

1:1 (1:1)

Рочин – СК Хмельницький -:+

17 ТУР

20.04 (субота) Агрон – Покуття

16.00. Стадіон СК “Вишнівець” (Вишнівець), 300 глядачів

Голи: Головачук (17, 82), Уграк (73)

0:3 (0:1)

20.04 (субота) Карпати – ОДЕК

17.00. Стадіон “Колос” (Галич), 150 глядачів

Голи: Красномовець (+16), Коляда (43), Трофімчук (51)

0:3 (0:2)

20.04 (субота) ФК Малинськ – ФК Ужгород

14.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 50 глядачів

Голи: Корольчук (32)  – Селещук (77)

1:1 (1:0)

Кристал – Рочин +:-

18 ТУР

27.04 (субота) Покуття – Карпати

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Гол: Кушецький (56)

1:0 (0:0)

27.04 (субота) ФК Ужгород – Агрон

14.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Ковалевський (24), Процик (48), Гаврилюк (74)

0:3 (0:1)

2.06 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ОДЕК
Рочин – ФК Малинськ -:+

19 ТУР

5.05 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Покуття

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 500 глядачів

Голи: Кушецький (16), Блащук (45), Карапка (71)

0:3 (0:2)

5.05 (неділя) Карпати – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Голи: Драган (82), Слободян (90+5) – Пуканич (71, 89)

2:2 (0:0)

5.05 (неділя) Кристал – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків). Матч відбувся без глядачів згідно з рішенням КДК ААФУ

Гол: Курдас (-45, 87)

1:0 (0:0)

Агрон – Рочин +:-

20 ТУР

11.05 (субота) Покуття – ОДЕК

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 1000 глядачів

Голи: Кушецький (+35) – Трофімчук (77)

1:1 (1:0)

12.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “ДЮСШ-1” (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Гуринович (58) – Корольчук (4, 69, 89), Гайдучик (14, 39), Дацюк (25), Яструб (49, 78)

1:8 (0:4)

12.05 (неділя) ФК Ужгород – ФК Тернопіль-ДЮСШ

14.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Машталір (32), Пуканич (58), Дуран (80)

3:0 (1:0)

Рочин – Карпати -:+

21 ТУР

26.05 (неділя) ОДЕК – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Мучак (25, 53), Трофімчук (+32), Коляда (88) – Ференцик (76)

4:1 (2:0)

26.05 (неділя) Агрон – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 500 глядачів

Голи: Процик (11, 90+4), Вонс (25) – Підлісний (+45+1)

3:1 (2:1)

26.05 (неділя) ФК Малинськ – Кристал

16.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 100 глядачів

Гол: Дацюк (43)

1:0 (1:0)

ФК Тернопіль-ДЮСШ – Рочин +:-

22 ТУР

2.06 (неділя) ФК Ужгород – Покуття
2.06 (неділя) Кристал – Агрон
2.06 (неділя) СК Хмельницький – Карпати
Рочин – ОДЕК

Резервні дні: 18,19.05.2019 р.

У випадку, якщо перед 22-м туром існуватиме турнірна конкуренція за вихід до етапу плей-оф чемпіонату, то матчі 22-го туру, результати яких можуть впливати на визначення учасників плей-оф, мають бути проведені 2.06.2019 р. та розпочинатися одночасно о 18.00. (регулюється п. 8 Статті 7 регламенту змагань).