сезон 2018-2019 років

Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1

Турнірне становище
М Команда І В Н П М О
1 ФК Малинськ (Рівненська область) 14 9 4 1 30:10 31
2 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 13 9 0 4 36:10 27
3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 13 7 5 1 30:9 26
4 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 13 7 5 1 22:5 26
5 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 13 6 5 2 22:12 23
6 Рочин (Соснівка, Львівська область) 12 5 2 5 19:12 17
7 ФК Ужгород 11 5 0 6 17:21 15
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 14 3 1 10 14:26 10
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 1 1 12 11:45 4
10 СК Хмельницький 13 1 1 11 4:55 4

 

Бомбардири: Команда І Г (п)
1 Корольчук Артем ФК Малинськ 13 9
2 Сивка Тарас Покуття 10 7 (2)
3 Кицька Ярослав Карпати 10 6 (1)
4 Вонс Ігор Агрон 11 6 (3)
5 Ковальчук Андрій Покуття 11 5 (1)
6 Трофімчук Михайло ОДЕК 13 5
7 Газицький Віктор ОДЕК 14 5 (2)

 

Дискваліфіковані: Команда Дата
1 Гергелюк Олександр ФК Малинськ 20.04.2019
2 Москалик Роман Покуття 20.04.2019
3 Новачинський Андрій ФК Тернопіль-ДЮСШ 20.04.2019
4 Онищук Василь (президент) ФК Малинськ 20.04.2019
5 Самардак Богдан (тренер) ФК Малинськ 20.04.2019
6 Хавров Едуард (тренер) Кристал 20.04.2019
7 Шматько Володимир (почесний президент) Кристал 20.04.2019
8 Ядчишин Роман (тренер) ОДЕК 20.04.2019

 

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

 

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (неділя) Рочин – Покуття

16:00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Кашуба (4), Богданов (+19), Цюпка (52) – Подолюк (90+2), Гаврилюк (90+4)

3:2 (2:0)

5.08 (неділя) Кобра – ОДЕК

18.00. Стадіон Острозької академії, 300 глядачів

Голи: Парух (-38) – Таргоній (+2), Мучак (15), Чикалюк-Козакевич (44), Коляда (62)

0:4 (0:3)

5.08 (неділя) СК Хмельницький – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 400 глядачів

Голи: Федоров (17) – Проців (38)

1:1 (1:1)

5.08 (неділя) Кристал – Карпати

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 1500 глядачів

Голи: Барчук (13, 90+4)

0:2 (0:1)

5.08 (неділя) ФК Малинськ – Агрон

16:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Онищук (7), Корольчук (68), Гергелюк (73) – Процик (88)

3:1 (1:0)

2 ТУР

11.08 (субота) ОДЕК – СК Хмельницький

17:00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (18), Капустинський (30), Чикалюк-Козакевич (54), Кошка (66), Газицький (+63)

5:0 (2:0)

11.08 (субота) Покуття – Кобра

17:00. Стадіон “Юність” (Коломия), 700 глядачів

Голи: Свірідов (24, 40), Раца (48), Ковальчук (57), Сивка (63), Карапка (67)

6:0 (2:0)

12.08 (неділя) Карпати – ФК Малинськ

18:00. Стадіон “Колос” (Галич), 450 глядачів

0:0

12.08 (неділя) Кристал – ФК Тернопіль-ДЮСШ

18:00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Курдас (25), Дзядикевич (57, 59), Сокіл (73) – Проців (45+1), Бенжамін (90+1)

4:2 (1:1)

12.08 (неділя) ФК Ужгород – Рочин

18:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (12) – Мельник (41), Васюта (52)

1:2 (1:1)

3 ТУР

18.08 (субота) СК Хмельницький – Покуття

17.12. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Ковальчук А. (9, 45, 52), Подолюк (25), Уграк (90)

0:5 (0:3)

19.08 (неділя) Кобра – ФК Ужгород

17.00. Стадіон АФ ФК “Кобра” (Острог), 250 глядачів

0:0

19.08 (неділя) Кристал – ОДЕК

18.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Голи: Сурженко (8) – Трофімчук (57), Газицький (70)

1:2 (1:0)

19.08 (неділя) ФК Малинськ – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Воробей (54), Гергелюк (+60)

2:0 (0:0)

19.08 (неділя) Агрон – Карпати

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 700 глядачів

Голи: Вонс (43) – Локатир (90+1)

1:1 (1:0)

4 ТУР

25.08 (субота) Покуття – Кристал

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 600 глядачів

Голи: Блащук (48), Сивка (70), Подолюк (88) – Курдас (24)

3:1 (0:1)

26.08 (неділя) Агрон – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон с. Великі Гаї, 800 глядачів

Голи: Процик (41), Вонс (+84), Семенець (85)

3:0 (1:0)

26.08 (неділя) Рочин – Кобра

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 200 глядачів

Голи: Цюпка (29), Мельник (52), Набізада (68) – Проць (А17)

4:0 (2:0)

26.08 (неділя) ФК Ужгород – СК Хмельницький

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 350 глядачів

Голи: Селещук (20), Грицькевич (57), Дудаш (75)

3:0 (1:0)

11.11 (неділя) ОДЕК – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Трофімчук (37) – Лойко (70)

1:1 (1:0)

5 ТУР

1.09 (субота) ФК Малинськ – Покуття

17:00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Корольчук (27) – Гаврилюк (50), Романчук (59)

1:2 (1:0)

1.09 (субота) Карпати – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17:00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Локатир (50), Кицька (-10, 51), Федюк (62) – Мостовий (17)

3:1 (0:1)

2.09 (неділя) СК Хмельницький – Рочин

17.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Голи: Цюпка (18), Домальчук (25), Болкіт (44), Мартиняк (48), Мельник (53), Самойліч (75)

0:6 (0:3)

2.09 (неділя) Кристал – ФК Ужгород

17.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 800 глядачів

Гол: Ференцик (86)

0:1 (0:0)

2.09 (неділя) Агрон – ОДЕК

17.00. Стадіон с. Великі Гаї, 600 глядачів

Голи: Вонс (14) – Коляда (36)

1:1 (1:1)

6 ТУР

8.09 (субота) Покуття – Агрон

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Голи: Ковальчук А.(+22), Сивка (40, 90), Лазорик (69)

4:0 (2:0)

8.09 (субота) ОДЕК – Карпати

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

0:0

9.09 (неділя) ФК Ужгород – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 200 глядачів

Голи: Ковач (56) – Корольчук (18, 26, 63), Воробей (23), Скоцький (78)

1:5 (0:3)

9.09 (неділя) Рочин – Кристал

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Васюта (+19), Цюпка (49), Мельник (69)

3:0 (1:0)

9.09 (неділя) Кобра – СК Хмельницький

17.00. Стадіон Острозької академії, 100 глядачів

Голи: Бегашов (73) – Мамедов (28), Шморгун (+35)

1:2 (0:2)

7 ТУР

16.09 (неділя) Кристал – Кобра

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 300 глядачів

Голи: Курдас Р. (+26, +43), Бегашов (41), Кульчицький (75), Сухецький (79), Сурженко (89)

6:0 (3:0)

16.09 (неділя) ФК Малинськ – Рочин

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Гергелюк (34), Штандер (58), Брикса (87)

3:0 (1:0)

16.09 (неділя) Агрон – ФК Ужгород

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 200 глядачів

Голи: Пастернак (20), Вонс (+45) – Гальчак (68)

2:1 (2:0)

16.09 (неділя) Карпати – Покуття

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 350 глядачів

Гол: Гуменюк (12)

1:0 (1:0)

16.09 (неділя) ОДЕК – ФК Тернопіль-ДЮСШ

17.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 300 глядачів

Голи: Фесенко (49), Коляда (75), Газицький (77), Капустинський (89) – Лаврик (80)

4:1 (0:0)

8 ТУР

22.09 (субота) Покуття – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 300 глядачів

Голи: Сивка (14), Раца (38, 51, 75), Ковальчук А. (39), Темерівський (62)

6:0 (3:0)

23.09 (неділя) ФК Ужгород – Карпати

16.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 300 глядачів

Голи: Легкий (6, 66), Данів (80) – Чепа (А85)

0:4 (0:1)

23.09 (неділя) Рочин – Агрон

16.30. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Цюпка (А42) – Кривобедрий (10)

0:2 (0:2)

23.09 (неділя) СК Хмельницький – Кристал

16.00. Стадіон “Поділля” (Хмельницький), 200 глядачів

Гол: Бегашов (22)

0:1 (0:1)

9 ТУР

30.09 (неділя) ФК Малинськ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 300 глядачів

Голи: Корольчук (7, 14, 45), Скоцький (34), Єременко (58) – Гнатюк (36, 49), Середа (А56)

6:2 (4:1)

30.09 (неділя) Карпати – Рочин

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 400 глядачів

Голи: Кримінський (32) – Яструб (56)

1:1 (1:0)

30.09 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Ужгород

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 50 глядачів

Голи: Чопик (3) – Дудаш (6, 13, 60), Ференцик (35), Предчук (48), Машталір (79)

1:6 (1:3)

30.09 (неділя) ОДЕК – Покуття

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 200 глядачів

Голи: Мучак (21), Таргоній (61)

2:0 (1:0)

10 ТУР

7.10 (неділя) ФК Ужгород – ОДЕК

16:00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 250 глядачів

Голи: Газицький (+28), Трофімчук (37, 62), Таргоній (90+2)

0:4 (0:2)

7.10 (неділя) Рочин – ФК Тернопіль-ДЮСШ

16.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Соляник (29), Набізада (55, 78)

3:0 (1:0)

7.10 (неділя) СК Хмельницький – Агрон

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 150 глядачів

Голи: Вонс (+8), Процик (69), Лук’янов (76)

0:3 (0:1)

7.10 (неділя) Кристал – ФК Малинськ

13.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 400 глядачів

Голи: Крайчинський (90) – Гергелюк (-56), Воробей (59)

1:1 (0:0)

11 ТУР

13.10 (субота) Покуття – ФК Ужгород

15.30. Стадіон “Юність” (Коломия), 400 глядачів

Голи: Москалик (14), Ковальчук А. (-48), Топчевський (65)

2:0 (1:0)

14.10 (неділя) Агрон – Кристал

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів

Голи: Ковалик (34), Когут (52, 64), Вонс (-67)

3:0 (1:0)

14.10 (неділя) Карпати –  СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Голи: Кицька (5, 11, 62), Легкий (19), Третяк (45+1), Локатир (52)

6:0 (4:0)

14.10 (неділя) ОДЕК – Рочин

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 400 глядачів

Голи: Чикалюк-Козакевич (75) – Заліпа (48)

1:1 (0:0)

ДРУГЕ КОЛО. 2018 р.

12 ТУР

20.10 (субота) Покуття – Рочин

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 800 глядачів

Гол: Сивка (+6)

1:0 (1:0)

21.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – СК Хмельницький

16.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Проців (24, 45), Павлусь (49, 54), Лаврик (86)

5:0 (2:0)

21.10 (неділя) Карпати – Кристал

16.00. Стадіон “Колос” (Галич), 300 глядачів

Гол: Кушецький (+72)

1:0 (0:0)

21.10 (неділя) Агрон – ФК Малинськ

16.00. Стадіон с. Великі Гаї, 250 глядачів

Голи: Ковалик (+51) – Савицький (5)

1:1 (0:1)

13 ТУР

28.10 (неділя) ФК Малинськ – Карпати

15.00. Стадіон “Ліон” (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Савицький (20), Корольчук (25)

2:0 (2:0)

28.10 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Кристал

15.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 150 глядачів

Голи: Курдас Р. (19), Бегашов (21), Сурженко (45+2), Сокіл (69)

0:4 (0:3)

28.10 (неділя) СК Хмельницький – ОДЕК

16.00. Стадіон ДЮСШ-1 (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Савера (87) – Газицький (14), Загривий (16), Капустинський (35, 45+2), Трофімчук (38), Приходько (53), Чикалюк-Козакевич (75)

1:7 (0:5)

28.10 (неділя) Рочин – ФК Ужгород

14.00. Стадіон “Шкільний” (Соснівка), 300 глядачів

Гол: Предчук (77)

0:1 (0:0)

14 ТУР

3.11 (субота) Покуття – СК Хмельницький

14.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 350 глядачів

Голи: Карапка (8), Топчевський (14), Сивка (+18, 54), Лазорик (76), Свірідов (78), Москалик (89)

7:0 (3:0)

4.11 (неділя) ОДЕК – Кристал

14.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 250 глядачів

Гол: Фесенко (28)

1:0 (1:0)

4.11 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ФК Малинськ

14.00. Стадіон “Топільче” (Тернопіль), 100 глядачів

Голи: Штандер (36, 75)

0:2 (0:1)

4.11 (неділя) Карпати – Агрон

14.00. Стадіон “Колос” (Галич), 500 глядачів

0:0

15 ТУР

7.04 (неділя) Кристал – Покуття

16.00. Стадіон “Харчовик” (Чортків), 600 глядачів

Голи: Кульчицький (72) – Уграк (22), Головачук (60), Кушецький (74), Карапка (90)

1:4 (0:1)

7.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Агрон

15.00. Стадіон с. Товстолуг, 000 глядачів

Голи: Вонс (6), Ковалевський (10), Процик (17), Коник (87)

0:4 (0:3)

7.04 (неділя) ФК Малинськ – ОДЕК

15.00. Стадіон “Колос” (Млинів), 200 глядачів

Голи: Савицький (20), Гергелюк (+70) – Красномовець (+35)

2:1 (1:1)

19.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Ужгород

16 ТУР

13.04 (субота) Покуття – ФК Малинськ

17.00. Стадіон “Юність” (Коломия), 900 глядачів

Гол: Онищук (33)

0:1 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Карпати

14.00. Стадіон “Карпати” (Галич), 250 глядачів

Голи: Турчанський (33), Кицька (78, +90)

0:3 (0:1)

14.04 (неділя) ФК Ужгород – Кристал

17.00. Стадіон “Автомобіліст” (Ужгород), 500 глядачів

Голи: Пуканич (51, 76), Машталір (+90+1) – Курдас (+44)

3:1 (0:1)

14.04 (неділя) ОДЕК – Агрон

16.00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 500 глядачів

Голи: Красномовець (+23) – Білик (8)

1:1 (1:1)

17 ТУР

20.04 (субота) Агрон – Покуття
20.04 (субота) Карпати – ОДЕК
20.04 (субота) ФК Малинськ – ФК Ужгород

18 ТУР

27.04 (субота) Покуття – Карпати
28.04 (неділя) ФК Ужгород – Агрон
28.04 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – ОДЕК

19 ТУР

5.05 (неділя) ФК Тернопіль-ДЮСШ – Покуття
5.05 (неділя) Карпати – ФК Ужгород
5.05 (неділя) Кристал – СК Хмельницький

20 ТУР

11.05 (субота) Покуття – ОДЕК
12.05 (неділя) СК Хмельницький – ФК Малинськ
12.05 (неділя) ФК Ужгород – ФК Тернопіль-ДЮСШ

21 ТУР

26.05 (неділя) ОДЕК – ФК Ужгород
26.05 (неділя) Агрон – СК Хмельницький
26.05 (неділя) ФК Малинськ – Кристал

22 ТУР

2.06 (неділя) ФК Ужгород – Покуття
2.06 (неділя) Кристал – Агрон
2.06 (неділя) СК Хмельницький – Карпати

Резервні дні: 18,19.05.2019 р.

У випадку, якщо перед 22-м туром існуватиме турнірна конкуренція за вихід до етапу плей-оф чемпіонату, то матчі 22-го туру, результати яких можуть впливати на визначення учасників плей-оф, мають бути проведені 2.06.2019 р. та розпочинатися одночасно о 18.00. (регулюється п. 8 Статті 7 регламенту змагань).